Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

SEAT day

Napisal/-a tomos Če mar 16, 2006 7:02 pm

Tkole...uporabnik foruma a.com, seat, je pršu na idejo, da bi se organizirou "seat day"...pač srečanje kjer bi se dobili vozniki seatov. Zbirna točka naj bi bla Kamnik in potem iz Kamnika do Brnika, na avtocesto in proti VRŠIČU...vmes sledijo postanki, fotosešni, pot bomo tut snemal in pol se bo iz materiala naredu film. Z Vršiča se gre proti Trenti in izviru Soče (pač je stvar vsakega posameznika, al gre naprej z nami al pa obrne in gre nazaj dam z vršiča)...torej...iz Trente naprej proti Bovcu, kjer je predvideno kosilo, pol pa čez mejni prehod Predil nazaj do Kranjske Gore in proti domu...

Mislm da je zamisel dobra, zdj je samo še vprašanje, kolk bi vas blo zainteresiranih...s sabo lahko prpelete kogarkol, na en lep izlet ;)

Datum...glede tega bo še natančneje objavljeno...predvideno je pa nekje konec aprila, ko ne bo snega več (upam) :D Tko da, kdor je zainteresiran nej napiše v temo al pa če ma kdo kake predloge...na dan z besedo!

Lp
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če mar 16, 2006 7:09 pm

Ja jst pridem ane :D
Drgač pa hvala tomos,da hočeš pomagat pri organizaciji.

Upam,da se nas bo nakaj nabralo in,da tole speljemo karseda najboljše
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Če mar 16, 2006 8:13 pm

Full ste najdli turo. Druge variante ni?
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če mar 16, 2006 8:20 pm

Maš ti kako svojo variato,tale izlet je mišljen kao ene u izi vožnja pa vzpon na Vršič v lepem vremenu je edinstven 8)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

Napisal/-a tomos Če mar 16, 2006 10:01 pm

s12345 je napisal/-a:Full ste najdli turo. Druge variante ni?


A ni bolš kot pa da se dobimo v LJ v BTC-ju :? Mal narave pa to...sj sm napisou, da lahko pišete svoje predloge...to je zaenkrat en predlog. Če bo pa kdo kj bolšga predlagou...we'll see.
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Biskvitek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 582
Pridružen: Ne apr 25, 2004 9:05 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Biskvitek Če mar 16, 2006 11:43 pm

sem za akcijo.........
Slika
 
Uporabniški avatar
no_name
Novinec
 
Prispevkov: 413
Pridružen: To okt 04, 2005 2:37 pm

Napisal/-a no_name Pe mar 17, 2006 6:42 am

s12345 je napisal/-a:Full ste najdli turo. Druge variante ni?


vedno se najde nekdo, ki nekaj kritizira.....sej možakar je dal sam predlog....če si za se napiš, če ne pa organiziri svojo turo (srečanje). :twisted:
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

Napisal/-a tomos Pe mar 17, 2006 9:57 am

Biskvitek je napisal/-a:sem za akcijo.........


welcome on board 8)
Slika
Slika
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Pe mar 17, 2006 10:16 am

Ni bilo mišljeno kot kritika. :evil: :evil:
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

Napisal/-a tomos Po mar 20, 2006 9:19 pm

Torej datum je 29.4.2006, to je sobota. Če bo sonček OK, če bo oblačno OK, če bodo padavine...prestavmo na 6.5.2006, tut sobota (1 tedn kasneje).

Upam na čimvečjo udeležbo...za dodatne informacije me lahko prašate tukej al pa na privat.

Lp ;)
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Sazo
Novinec
 
Prispevkov: 274
Pridružen: Po apr 25, 2005 7:10 pm

Napisal/-a Sazo Po mar 20, 2006 10:24 pm

jst upam da se bote mel dobr, pa tud upam da se bo sneg stopil...zadnjič je bil fotr gor mi je slike pokazu...obe kučici na vrhu sta zasneženi najmanj do strehe, tko da upam da se stopi do takrat, če bo skoz sonček se bo, drgač pa ne vrjamem...lp
Kdo je bl nor??? Jst al ti???
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po mar 20, 2006 10:37 pm

No tut jst srčno upam,da bojo čez mesec dni ceste splužene in,da nam tale začrtan cilj uspe,če ne zarad druzga že sam zarad tega,da se družmo in preživimo lep izlet v svojih konjičkih in v naravi.
Upam,da mi tut uspe speljat načrt da nardimo obeske in majice,ki jo bo vsak lastnik prejel kot darilo sam to je še vse v božjih rokah upamo pa lahko na najboljše :D
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Po mar 20, 2006 10:51 pm

zakaj ša neb bla druga lokacija pa uleti še ene par nas dolencev...jst mam 2seata...pa še velik nas je dolencev tle na forumu..pa ne sm zarad nas da bi spremenil lokacijo-ne mislm to ampak za vse da je isto
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

Napisal/-a tomos Po mar 20, 2006 11:15 pm

rumena ibiza je napisal/-a:zakaj ša neb bla druga lokacija pa uleti še ene par nas dolencev...jst mam 2seata...pa še velik nas je dolencev tle na forumu..pa ne sm zarad nas da bi spremenil lokacijo-ne mislm to ampak za vse da je isto


Sej seat je tut iz Mozirja, pa je pobudnik, da bi se šlo na tako turo...mislm da je to ena lepših v sloveniji....pač, to smo izbrali in lepo bi blo, da tut Dolenjci pridete pogledat kaj premore naš konec 8) Odločte se sami...prsilt vas žal ne morem :lol: Ste pa vljudno vabljeni vsi in vrjamem da se bomo mel super. ;)
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po mar 20, 2006 11:18 pm

Hmmm načeloma je vse stvar dogovora sam z kolegi in vozniki,ki so bili pripravljani sodelovat in pomagat pri realizaciji tega smoi bli mnenja da je slovenija majhna in je vseen če se odpravimo zdaj na gornjski konec naslednič pa če bi bil odziv temu primeren nardimo še več takih "srečanj" in pač v letu ki prihaja pač obiščemo čimveč Slovenije.Vrjamem,da je vam dolenjcem daleč do Vršiča sam velik folka še sploh ni blo na Vršiču in prov je,da spoznamo Slovenijo.Lej osebno sem sit srečanj,ki se dogajajo na simobilovem parkplacu pri BTC-ju sicer je to po godu Ljubljančanom sam jst osebno sem sit betona in smoga ter prometa raj grem v naravo v tem primeru na Vršič in pole k izviru Soče kjer se da nardit prov lep izlet in se mal sprostimo.
Zj vsaka ideja je dobrodošla predlagam pa ti da se oglasiš na našem forumu ps bomo tm kaj več rekli.
Aja ne veš kako prit do foruma :D klikni userbar spodaj pa se registriraj :D

Pa velik lepih trenutkov

LP SEAT
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Po mar 20, 2006 11:44 pm

ja seat a jst naj pridem na forum?
ne sej je kul ideja sm men osebno bl paše ne vem dobit se na kakem parkingu podebatirat pa na pivo, sok, kavo it pol...kr vas ne poznam in bi vas edin tko spoznala med vožno bl težko..sj bis e spoznal sm tko..pravm sej je kul ideja..super je..
na seat forumu sm pa registrana se bom še enakt kr mi ne prime registracija..
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po mar 20, 2006 11:49 pm

Lej glede foruma je urejeno upam,da ti zj uspe registracija.Drgač je pa med izletom predvideno kosilo v Bovcu tko da bo tut kava pa mogoč kako brezalkoholno pivo :D padlo

Uživita pa ladi se mejte :D
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
Blacky
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Če mar 24, 2005 10:05 am

Napisal/-a Blacky To mar 21, 2006 10:29 am

Mene žal ne bo, bom takrat enkrat mela izlet v Postojno-v porodnišnico ;) !
Uživajte!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat To mar 21, 2006 3:59 pm

Čestitam Blacky in ti želim,čim več sreče z naraščajem,bomo pa ta izlet namenili tebi in tvoji hčerki/sinu :D
Pa potem obvezno napiši na našem forumu kaj in kako je,ker mi smo že mal iz mode jst sem to že mal pozabu je le 2.5 leti od tega :D
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
tomos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: To jan 18, 2005 6:48 pm

Napisal/-a tomos To mar 21, 2006 6:19 pm

Blacky...čestitke, pa da bi biu otrok in ti seveda, zdravi....pa velik naspanih noči :P
Slika
Slika
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov