Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a tristan01 Po jul 31, 2006 4:00 pm

svabo je napisal/-a:Men je dva vikenda nazaj hrvaski carinik tezil zarad temnih šip ker sm šu zvečer in me ni vidu čez šipo in pol sm pokazu homo in je reku da to pr njih ni dovoljen.
Ko da ma carinik pojma kva je dovoljen in kva ne :roll:


Ta je šele lovska, carinik je težil, ki sploh nima pristojnosti. Če ti lahko kdo teži so kvečjemu policisti, pa še tisti samo tako dolgo dokler nimaš homolomo. Drugače pa na meji ni težav, sem ravno ta vikend šel na HRV. Cilo z 195/50R15 gumami, še brez homolomo, pa precej opazna platišča, ko pa od zadaj pogledaš avto so ga pa tako same gume, pa ni nihče težil (so raje gledali poškodovano streho, ki jo je toča zdelala slab mesec nazaj).

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
Neyo-Neyo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1064
Pridružen: Sr jan 05, 2005 10:38 pm

Napisal/-a Neyo-Neyo Po jul 31, 2006 5:09 pm

sj jaz mam tud podobn problem moram u maribor pelat avto da mi homologirajo fedre auspuh pa zadnji spojler ker mi tega niso upisal so upisal samo feltne pa gume. Avto je pa oz nemčije pa je blo že vse to u nemčiji homologiran in vpisan v prometni tko da moram to čimprej uredit ker brez homologacije se ne mislm u tujino vozt :? baje je meu en probleme ko je zapušču državo ker ni mel homologacije za platišča in ga niso spustil iz hrvaške tako da mu je mogu prjatu prpelat 4 zimske gume da je lah pršu nazaj u slovenijo :?
....
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov