Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
pavel
Novinec
 
Prispevkov: 262
Pridružen: Po jun 05, 2006 2:34 pm

Ohrid

Napisal/-a pavel So avg 05, 2006 3:30 pm

V septembru se odpravljam na dopust v Ohrid-Makedonija. Ker se še nisem vozil po Srbiji in Makedoniji me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje S potovanjem po Balkanu.Mislim predvsem na čistost benzina, policijo, prijaznost,cene, ceste).

lp Pavel
 
Aleš
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 797
Pridružen: Če maj 23, 2002 4:19 pm

Napisal/-a Aleš So avg 05, 2006 4:07 pm

Z policaji imam bolj slabe izkušnje. Drugač pa - BALKAN.
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC So avg 05, 2006 4:17 pm

10€ v prometni prezene tegobe vstran :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
sevnican
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 556
Pridružen: To okt 04, 2005 6:46 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a sevnican Po avg 07, 2006 10:23 am

CockroaC je napisal/-a:10€ v prometni prezene tegobe vstran :lol:


Ko je od kolega fotr dol hodu je mel v prtljažniku gajbo Zlatorog piva in šteko čikov. Ko so ga vstavili je vsakemu policaju ponudu pivo in škatlo čikov. :lol:
 
Uporabniški avatar
dejvi
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Po avg 30, 2004 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a dejvi Po avg 07, 2006 11:48 am

Vprašaj Couragea. On gre doskrat dol v Srbijo...
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po avg 07, 2006 12:47 pm

jst sem se lani vozu po črni gori in mi ni čist nič všeč (al pa sem se razvadu). ob cestah dost starih odsluženih avtov, avte visokega razreda prodajajo kar ob cestah, dost je fehtarjenja in prodajanja sumnjive robe....
isto v budvi...
je pa res, da edini slab kontakt z domačini je bil, ko sem v budvi jedel banano in je uletela ena ciganka s tremi froci in fehrtala za napol pojeden sadež. in pa v prazni restavraciji ni bilo natakarja k mizi 15 minut (pol sma pa šla drugam)...

mene ne vidijo več dol!
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Po avg 07, 2006 1:26 pm

a jst sm biu dva tedna nazaj u ohridu pa lah par stvari povem.v makedoniji je cesta obup,ce mas nizk avto si ga n******.cene so pa tko prenocisce privat je okol 5 eur.hrana je dokaj pocen,ce primerjas s slovenijo.v centru se enkrat drazja k pa na robu mesta.mau se merkaj k tm kradejo kr dost,tut avte.bencin je pa slabsi k pr ns.ce bos tankau tankj sam na drzavnk petrolh-makpetrol al neki tazga.se kj?
 
pavel
Novinec
 
Prispevkov: 262
Pridružen: Po jun 05, 2006 2:34 pm

Napisal/-a pavel Po avg 07, 2006 4:15 pm

Abbe
Koliko pa imajo avtocest, kaj imam lahko zaradi slabega benzina probleme z avtom? (imam novega Picassoja- benzinarja pa se kar malo bojim zaradi goriva). Si bil na Ohridu mogoče na dopustu? Imajo kakšne prijetne, ne predrage hotelčke? Hvala za informacije

lp pavel
 
Blond
Novinec
 
Prispevkov: 175
Pridružen: Po okt 21, 2002 11:05 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a Blond To avg 08, 2006 9:17 am

Kar se policajev tièe ti samo imej dovolj 5€ in 10€ bankovcev sabo in boš rešil vse težave. Pazi se tudi "takozvanih crnih taèk" kjer je omejitev hitrosti lahko tudi 10 ali 20km/h in tam bo sigurno stal policaj ;)
Mirno lahko policaju reèeš, da ne rabiš raèuna bo zelo vesel in še popust bo ti dal ;)

Tega pa nikoli ne reèi hrvaškemu policaju... ta te zna zarad tega pred sodnika vleèt sredi noèi ker si ga skušal podkupit.

tak ti je življenje tam doli. Zapomni pa si stari rek

što južnije to tužnije ;)
Èe nimaš poèeti kaj pametnega ne poèni tega tukaj !
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Če avg 10, 2006 2:38 am

am ja biu sm tm na pocitncah pa s ke drge ker sm makedonc.ja tko benz je tko an jst sm ze parkrat su dol p ni nc z avtm narobe je pa tko da avto slabs vlece pa mn gre,mam bencinarja.dizl majo pa baje ful u k****.majo vode prevec notr.jst sm privat biu tm u eni hisi.ceu stuk zase pa une k bli z mano za 300denarjev=5 eur.je pa drgac dol lepo.aja pa hoteli niso tut nevem kok drazji.pa se neki da vm povem ne se prevec na teh 5eur pa 10 eur zanasat da se naute opekl!!!!!
 
Uporabniški avatar
S4sH
Novinec
 
Prispevkov: 251
Pridružen: Pe avg 08, 2003 2:17 pm
Kraj: MS

Napisal/-a S4sH Če avg 10, 2006 7:20 am

KOlega gre sako leto po 2x dol v Ohrid, njegoč oče je iz Ohrida..

Kaj te zanima? Daj mi mail na ZS. pa mu ga posredujem...
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov