Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Tečko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr sep 20, 2006 5:43 pm

Napisal/-a Tečko So dec 09, 2006 5:01 pm

ja to pa bo neki pametni internet članek od enga pametenga angleža 8) jakutsk je od Moskve oddaljen samo cca 6k kmtako da verjetno je to tam orenk avtocesta ker je trenutna temperatura tam samo 32 stopnj celzija minusa da se razumemo :idea:. to je približno tam kjer je Stalin postavljal svoje zloglasne GULAGe in je skoraj preko celega leta minus razen v poletnih mesecih se otopli. zdaj če je kdo poslušal prispevek se je lepo slišalo da je cesta v delu in se je zgodilo to avgusta po večdnevni deževni ujmi :shock: :shock: nad znakom 70 je znak delo na cesti. če pa imajo tam prakso da vozijo po gradbišču pa tudi prav.

Nebivedu tale humer je pa tigr ime avtomobila izdeluje ga pa podjetje GAZ katero dela tudi volge.

da nas ne bodo anglezi okol prnesl tako kot je Borat američane :P :P :P
 
just_me
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 40
Pridružen: Sr maj 10, 2006 1:52 pm

Napisal/-a just_me So dec 09, 2006 6:01 pm

Kakšne 2 leti nazaj sem biu v Rusiji (pozimi in pa precej na severu) :D , in sicer bili smo v enem mestecu in na glavni cesti je bilo na cesti od 20 do 30 cm ledu :D, ampak to je za njih čisto običajno (vsi imajo spajke), pa še kot zanimivost :D za pluiženje so imelil tank, ki je imel odspredaj "plug"... Ko smo se peljali nazaj proti Finski meji (cca. 500-600km) smo na cesti videli samo nekoga na motornih saneh.

Tako da imajo nekateri še slabše ceste kot pri nas...
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 875
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Napisal/-a nitro1 Če dec 28, 2006 5:34 pm

Ti mater,tole je pa kot bi se šli "Hard preizkušnjo" :lol: :lol: :lol:
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov