Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Re:

Napisal/-a cruiser1 Po jun 29, 2015 7:24 pm

hondas je napisal/-a:Kolegica se je tam v enem letu zredila za 20 kil. Fantazija. :roll:


:?: :?: Kaj pa ima tvoja lena in požrešna kolegica veze z naravnimi in kulturnimi znamenitostmi v ZDA ? :lol: Spet ena bistra logika


Drugače pa jaz težko rečem katera država je najlepša, vsekakor mi je bolj všeč ravnina, kot pa gore in hribi, torej mi Švica, Avstrija in Slovenija niso med najljubšimi. Ajd Prekmurje mi je všeč in bi bil bolj zadovoljen, če bi bila celotna Slovenija manj hribovita. Saj Gore so od daleč fajn za videti ampak za živeti mi je pa bolje na odprti ravnini z veliko neskončnega prostora.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Re:

Napisal/-a emozul Po jun 29, 2015 7:44 pm

cruiser1 je napisal/-a:
hondas je napisal/-a:Kolegica se je tam v enem letu zredila za 20 kil. Fantazija. :roll:


:?: :?: Kaj pa ima tvoja lena in požrešna kolegica veze z naravnimi in kulturnimi znamenitostmi v ZDA ? :lol: Spet ena bistra logika


Drugače pa jaz težko rečem katera država je najlepša, vsekakor mi je bolj všeč ravnina, kot pa gore in hribi, torej mi Švica, Avstrija in Slovenija niso med najljubšimi. Ajd Prekmurje mi je všeč in bi bil bolj zadovoljen, če bi bila celotna Slovenija manj hribovita. Saj Gore so od daleč fajn za videti ampak za živeti mi je pa bolje na odprti ravnini z veliko neskončnega prostora.


No, poj je pa zate Avstralija, bil tam.
 
Uporabniški avatar
ejsim
Uporabnik
 
Prispevkov: 835
Pridružen: Sr jul 29, 2009 7:33 am

Re: Katera država vam je najlepša v Evropi ?

Napisal/-a ejsim To jun 30, 2015 5:14 am

Ma meni je Slovenija res lepa drzava. Prijetna mesta, lepa podezelja, kot je tommy napisal v 2h urah si prica visokogorju, morju,.., zaenkrat je se vedno zelo urejena in mirna.

Imajo pa tudi druge drzave svoje bisere in so v marsicem lepse/boljse ampak all in all sem zaenkrat zadovoljen.
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Re: Katera država vam je najlepša v Evropi ?

Napisal/-a R 26 To jun 30, 2015 2:01 pm

Povsod je lepo a doma je najlepše. Dejansko res. Zadnje leto je bilo noro zame, saj smo s kolegi šli na spontana vikend potovanja po Evropi in povsod je bilo prečudovito, ampk ko prideš domov in vidiš da imamo vse to in še več v le parih kilometrih se zamisliš ali morda res ne živiš v raju na zemlji. Tudi urejenost, cestna infrastruktura je Slovenija kakšno leto pred Avstrijo, Nemčijo, ki jo vsi tako opevamo. Slovenija je zakon!
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 649
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Katera država vam je najlepša v Evropi ?

Napisal/-a alexwell To jun 30, 2015 3:40 pm

se strinjam. bil pred kratkim na potepanju po slovenskih goricah od šentilja, lenarta, radgone do ormoža in bil zelo navdušen nad pokrajino.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Katera država vam je najlepša v Evropi ?

Napisal/-a hahehihoh Sr jul 01, 2015 9:58 am

Ko daš enkrat skozi Italijo in njena čudovita zgodovinska mesta, se ne bi nikdar več vrnil. Posebno tisti večeri z aperitivi na ulicah...
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov