Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Nujno rabim apartma od 25.7 pa do 1 .8

Napisal/-a dnovak24 Po jul 20, 2009 9:56 pm

Ker sem pravkar dobil mail od hrvata, da ni na razpolago apartma za katerega smo se dogovorili pred meseci vas prosim, če ima kdo kakšen kontakt za dober apartma za 6 oseb nekje na Hrvaškem, najraje dalmacija.

Odhod je v soboto, tako da upam, da najdem kaj. 051-271-559
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a FLINK Po jul 20, 2009 10:52 pm

Zmente se za dolocen kraj, kamor bi sli. Zapeljite se tja, bodite najkasneje ob 9h tam.
Ko boste tam, pejte na info tocko ali direkt v mesto in boste videli, da je vecina apartmajev praznih in boste lahko izbirali in se pogajali o ceni-preverjeno.

Ko sem sel mesec nazaj na agencijo da rezerviram apartma mi je sam rekel tam, da se ne splaca in naj to naredimo, kar sem ti napisal zgoraj, ker je kriza ocitna. Zlahkoto to dobis, in se kaksnih 20% je cenejse zihr.

Lp
:)
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Napisal/-a dnovak24 Po jul 20, 2009 11:02 pm

Se popolnoma strinjam s tabo ja. Moramo se pogovoriti, saj nas je 6 in lahko pride do nesoglasja. Jaz bi takoj šel na takšen način, verjetno tudi bomo. Poročam... :D

Hvala ;)
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a FLINK To jul 21, 2009 7:37 am

dnovak24 je napisal/-a:Se popolnoma strinjam s tabo ja. Moramo se pogovoriti, saj nas je 6 in lahko pride do nesoglasja. Jaz bi takoj šel na takšen način, verjetno tudi bomo. Poročam... :D

Hvala ;)


Edino boste verjetno imeli problem, da mogoce ne boste vseh 6 v istem apartmaju....mogoce boste bli 3 pa 3....ampak to je kvecjemu pozitivno, ker se lahko izmenjujete zvecer, pri komu boste.
Ti pa povem, da se ful da dobit in tudi za ceno se da pogajat....tudi njemu je boljse naprimer minimalno pokasirat, kot pa imeti totalno prazno.
Lp pa fajn se mejte :)
:)
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Nujno rabim apartma od 25.7 pa do 1 .8

Napisal/-a dask To jul 21, 2009 8:01 am

dnovak24 je napisal/-a:Ker sem pravkar dobil mail od hrvata, da ni na razpolago apartma za katerega smo se dogovorili pred meseci vas prosim, če ima kdo kakšen kontakt za dober apartma za 6 oseb nekje na Hrvaškem, najraje dalmacija.

Odhod je v soboto, tako da upam, da najdem kaj. 051-271-559


Pa greš še vseen na Hrvaško ? Očitno nisi zaželen, da so te tako skenslal... :roll:
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Napisal/-a a_sist To jul 21, 2009 10:12 am

Sodelavec je ravnokar prišel iz dalmacije... pravi, da je vse prazno.
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 To jul 21, 2009 12:07 pm

a_sist je napisal/-a:Sodelavec je ravnokar prišel iz dalmacije... pravi, da je vse prazno.

ne moreš posploševat: sem prišel iz Brele, pa je 90%-na zasedenost tako hotelov, kot privat sob....
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek To jul 21, 2009 1:44 pm

jas sme prišo en tedn nazaj:

biograd - prazen
zadar - prazen
pašman - prazen


bilo s kom se menim vsi pravijo, da je povsod FUL manj ljudi kot lani.

apartmaji na licu mesta sploh niso problem pomoje.
 
VasjaS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr feb 14, 2007 1:05 pm
Kraj: Vrtojba

Napisal/-a VasjaS To jul 21, 2009 2:30 pm

Po jadranski magistrali do Raba, je velika večina krajev prazna. Rab je tudi bolj žalosten, razen na Loparju, kjer se gnete milijon ljudi.

Po mojem sploh ne bo panike dobit apartma na licu mesta!
Jaz sem nezmotljiv! Enkrat sem mislu da sem se zmotil, ampak sem se motil!
 
Uporabniški avatar
stench
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1788
Pridružen: Ne dec 25, 2005 7:46 pm
Kraj: bilo kuda, kiki svuda

Napisal/-a stench To jul 21, 2009 3:22 pm

FLINK je napisal/-a:Zmente se za dolocen kraj, kamor bi sli. Zapeljite se tja, bodite najkasneje ob 9h tam.
Ko boste tam, pejte na info tocko ali direkt v mesto in boste videli, da je vecina apartmajev praznih in boste lahko izbirali in se pogajali o ceni-preverjeno.

Ko sem sel mesec nazaj na agencijo da rezerviram apartma mi je sam rekel tam, da se ne splaca in naj to naredimo, kar sem ti napisal zgoraj, ker je kriza ocitna. Zlahkoto to dobis, in se kaksnih 20% je cenejse zihr.

Lp


No ja, to drži če negreš v kakšen zelo priljubljen kraj, kot naprimer Novalaja. Če je slučajno kak apartma prazen, ga nočejo rentat pod 7 dni.
Slika
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov