Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
gti85kw
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Če mar 13, 2008 9:05 pm

soping na trznici arizona(bih)

Napisal/-a gti85kw Po apr 19, 2010 8:48 am

ker so mi nacrti z hamburgom padli v vodo(pepel)sem pa na se dopustu ..tako da bi ga vseeno se rad iskoristil..ce je se kdo zainteresiran za dvo ali trodnevni izlet in soping na najvecji trznici arizona v bosni...jutri bi startal..lj-trznica arizona-tuzla..prespimo(motel10eu na osebo)-bijeljina(etno selo)..oz..po dogovoru..031457159..
 
IzyGo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: So jun 26, 2010 8:02 pm

Napisal/-a IzyGo Sr jul 28, 2010 8:09 pm

A niso arizono zaprl???
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Sr jul 28, 2010 10:15 pm

IzyGo je napisal/-a:A niso arizono zaprl???


zakaj pa bi jo naj?

jaz sem bil doli 2leti nazaj nazadnje.. 1km pred arizhono so prek ceste šle ovce (kakih 100+ komadov), s kolegi smo se zabavali lej zaj ko bo mino vtrgalo.. ni minlo 10sec in bum, ovce so letele po luftu kot papir :) avtom ki so stali vzporedno je kr stekla prebilo.. žalostno ampak hkrati smešno
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če jul 29, 2010 4:06 am

ahahaha, ti si pijan ? :)
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če jul 29, 2010 7:18 am

Courage™ je napisal/-a:ahahaha, ti si pijan ? :)


prisežem stari. 8)
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če jul 29, 2010 7:57 am

Skoro ne morem verjet :)
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Napisal/-a fare Če jul 29, 2010 8:14 am

Kar verjamite! V poljih severne BiH je zakopanih,privezanih,postavljenih itd cca 2.000.000 protipehotnih min. Najboljžalostno je to da so te mine postavljali kar vsepovprek vsi vpleteni v vojno in to brez kakršnihkoli načrtov ter papirjev ki bi povedali kj so ta polja. Zdaj ko je vse "pozabljeno" te mine še kar stojijo in čakajo. A tisti ki se vozite kdaj skozi vidite kakšna je pokrajina tam. Pusta, poraščena, nenaseljena, Zakaj?
Drugače pa Arizona ni zaprta, to še kar lep laufa.
Če pa komu pot ni odvečna je še boljša opcija nakupovalno središče v Vitezu ki se nahaja v osrednji BiH. Pot do tja pelje ali prek Bihaća ali Banjaluke, Jajceta, Vakufa, Travnika.... Pot je zanimiva, veliko je mest za počivat.lp.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če jul 29, 2010 3:34 pm

Povej več!
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Napisal/-a Scorp84 Če jul 29, 2010 4:07 pm

Sem gledal tudi da bi šel za arizono, ampak se ne splača tja hodit. Tam ti sicer dajo ceneje če kupiš 10 istih hlač itd... Zato hodijo vsi prodajalci na tržnici iz ostalih mest k njim kupovat. Uglavnem na tržnici ''oblek'' dobite že skor v vsakem mestu v bosni isto robo. Zdej če se splača iti do Arizone zaradi tistih nekaj popusta, pa naprej prodajat, pa ne vem. Vem pa da hodijo tukaj eni nakupovat tam, pa nonstop cunje sem prinašajo. Sam so ugotovili da se splača bližje kupovat, kot je recimo v Kladuši.
 
maliBobi
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Če jun 03, 2010 6:02 pm

Napisal/-a maliBobi Če jul 29, 2010 5:14 pm

Oblačila iz KIKA so boljša in predvsem kvalitetnejša, kot pa kitajsko/turški ponaredki, bljah. Samo, da vam ne bo pisalo Deutsche Bann( D&B) ali pa, da se ne bodo krokodili smejali, heh.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če jul 29, 2010 7:06 pm

Courage™ je napisal/-a:Skoro ne morem verjet :)


breznik bus .. pokliči in vprašaj :) :)

je pa bilo grozno/zanimivo to videt..ko je vsekalo je ene 5+ ovc vrglo 5+ metrov v zrak, potem je ostalih 100+ ovc popizdlo in začelo brezglavo šprintat po minskem polju.. parim avtom, ki so bili vzporedno z mino je prebilo stekla, ne upam pomislit kaj je s sluhom ljudi.. je pa mino vsekalo meter od ceste.. mi smo pol šli z busom dalje.. zvečer ko smo se vračali je bila cesta zaprta.. peljali smo se po obvozu, ki je zgledal kot "ko to tamo peva".. grozljivo :D
 
Uporabniški avatar
MajaI
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Po jun 14, 2010 9:59 am

Napisal/-a MajaI Če avg 05, 2010 4:32 pm

Ja tele mine so res pizdarija, sicer me malo čudi, da jih ob cesti niso spucali, ampak v Bosni je vse možno. Sem slišala tudi primer, ko je na gradbišču delavec stopil iz kamijona direkt na mino... pa je bilo seveda že vse prekopano prej.
Je pa res, da je v BiH too much min, ki so jih postavljali brez načrtov, največ jih je v gozdovih, kjer jih je nemogoče očistiti. Zato je razno hribolazenje možno samo, če želite ostati invalid. Groza. Življenjska doba min je pa min.100 let.
Prebivalci, ki imajo minska polja v lasti so dobili od države 700 mark, da bodo kao s tem denarjem očistili zemljo. Seveda je ta denar dovolj za par kvadratov, še to ne, tako da so ga raje porabili za druge stvari. So se pa pojavile razne privat firme, ki za "mastne pare" čistijo.
Sorry, mal izven konteksta oz. prvega posta.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov