Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
tricot
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe mar 10, 2006 8:22 pm

Rotterdam Nizozemska-kazen za napačno parkiranje

Napisal/-a tricot Ne maj 16, 2010 6:51 pm

Pozdravljeni,

Danes sem dobil v centru Rotterdama kazen za napačno parkiranje.Kazen sem hotel takj poravnati danes,vendar pisarna kjer je za plačati danes ne dela(kazni pa veselo pišejo).Jutri zgodaj zjutraj grem nazaj v slo zato ne morem do pisarne.V hotelu sem vprašal kako je z kaznijo in so mi rekli naj ne plačam ker nimajo povezave z našimi,pa vseeno me zanima,če se je komu kdaj zgodilo kaj podobnega?
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Napisal/-a _furby_ Ne maj 16, 2010 6:54 pm

po moje te za tako malo kazen ne bojo ganjali cez pol evtope. nisem pa 100% ;)
 
hnoda
Novinec
 
Prispevkov: 203
Pridružen: Sr maj 27, 2009 12:21 pm

Napisal/-a hnoda Ne maj 16, 2010 7:00 pm

Pravno gledano po mojem lahko zaprosijo naše organe za izvršbo, ampak dvomim, da se jim bo dalo. Jaz bi tole plačal samo, če boš v naslednjih letih še kaj hodil na Nizozemsko.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Kegl Ne maj 16, 2010 8:33 pm

jst ti lah povem da sem bil 2008 v Ženevi pa sm dobil kazen za parkiranje 25frankov...plačal seveda nisem in še zdej nisem dobil na dom, tko da sem tut jst mnenja da se jim ne da jebat zarad takih stvari...

fotr je tut 2x dubu v Splitu pa nč od tega...pa se skos dol hod (1-3x na let)

res pa je da nobena ni v EU če ma to kšno vezo...ne vem :D

tolk ti lah povem iz prakse...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rotterdam Nizozemska-kazen za napačno parkiranje

Napisal/-a adis Ne maj 16, 2010 9:41 pm

tricot je napisal/-a:Pozdravljeni,

Danes sem dobil v centru Rotterdama kazen za napačno parkiranje.Kazen sem hotel takj poravnati danes,vendar pisarna kjer je za plačati danes ne dela(kazni pa veselo pišejo).Jutri zgodaj zjutraj grem nazaj v slo zato ne morem do pisarne.V hotelu sem vprašal kako je z kaznijo in so mi rekli naj ne plačam ker nimajo povezave z našimi,pa vseeno me zanima,če se je komu kdaj zgodilo kaj podobnega?


torej plačaj kazen boš imel mirno vest :D aja...če boš plačal iz slo potem boš imel še stroške nakazila v tujino cca. 1,5-2,0 eur.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo Po maj 17, 2010 12:08 pm

Kot so povedali ostali, če si večkrat v NL, potem plačaj. Se zna zgodit da te presenetijo ko boš najmanj pričakoval...

Če pa ne boš z avtom v bljižnji prihodnosti gor, pa se ne sekiraj...
Jaz sem pred leti v angliji nabral kar nekaj kazni (parkiranje, radarji), z rentacarji
različnih firm, pa nikoli nisem dobil domov ničesar. Herz je sicer nekaj grozil, pa so hitro odnehali... Je pa res, da moram sedaj pazit, da ne vzamem pri njih avta...
Verjamem da se sliši kot da sem največja baraba... Mi je pa kolega v angliji, ki je policaj prometnik, povedal, da policija rentacar hišam ne zaračunava, ko gre za manjše prekrške.
Volk sit, koza cela:)
Lep dan!
 
tricot
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe mar 10, 2006 8:22 pm

Napisal/-a tricot To maj 18, 2010 10:27 am

hvala vsem za odgovore,sem že nazaj v Sloveniji plačal nisem zaradi delovnega časa kjer naj bi se plačalo, če mi pa kaj pošljejo bom pa seveda plačal.lp
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov