Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
bronski1
Novinec
 
Prispevkov: 225
Pridružen: Pe mar 03, 2006 11:06 am

Prireditve izleti dogodki

Napisal/-a bronski1 So maj 29, 2010 9:56 am

Ne morem in ne morem se odločiti,ker imava z ženo prvo obletnico poroke me zanima,kam mi priporočate ,kjer bova uživala naj bo gorenjski konec,dolenjski ali pa tolminski ,kjer bi se nahodila kaj okusila oz.doživela dan,kar se,da prijetno.

Naj ji bo to presenečenje z vašimi idejami.
 
Uporabniški avatar
bronski1
Novinec
 
Prispevkov: 225
Pridružen: Pe mar 03, 2006 11:06 am

Napisal/-a bronski1 Ne maj 30, 2010 7:13 am

Zanima me sledeče ,kam mi bolj priporočate v bohinj ali logarsko dolino.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne maj 30, 2010 8:54 am

bronski1 je napisal/-a:Zanima me sledeče ,kam mi bolj priporočate v bohinj ali logarsko dolino.


če greš v bohinj imaš tamo samo jezero potem je bolje da greš do obale na morje.

če greš pa v logarsko dolino imaš pa tam en kup znamenitosti od naravnih do kulturnih, mislim da je bolj pestra izbira v logarski dolini kot pa v bohinju.
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Ne maj 30, 2010 9:10 am

No jst ti priporočam obisk Logarske doline sploh pokrajina je zelo lepa in ob enem ti pol priporočam še obisk slapa Rinke in pa mogoč,če si bolj planinski tip vzpon na kamniško savinjske alpe.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
Mindflash
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: To sep 19, 2006 6:27 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mindflash Ne maj 30, 2010 9:35 am

Sva bila z mojo slab mesec nazaj v Logarski in ti lahko samo priporočam. ;) Tudi če nista "hribolazca" si oglejta slap Rinka, saj do njega vodi le 10 minuten sprehod. V logarski dolini je tudi veliko turističnih kmetij, kjer lahko imata kosilo, po kosilu pa se zapeljita v Mozirski gaj.
Se pa ne strinjam z adisom, Bohinj ti nudi obilo naravnih znamenitosti, ki so vredne ogleda, če pa sta bolj adrenalinsko usmerjena pa imaš sploh ogromno ponudbe od adrenalinskega parka, canyoninga, raftinga,... Jaz že komaj čakam, da ga letos obiščem!
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov