Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
marjan novak
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: Sr okt 25, 2006 6:24 pm
Kraj: ljubljana

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a marjan novak Ne nov 14, 2010 3:09 pm

Vidim, da te privlačijo smeti in lepe ženske.
Če že ne veš, kaj lepega bi nam prikazal iz NS ti predlagam naslednje lokacije:
Zmaj-Jovina ul., ul. Kralja Aleksandra, Dunavska ul., Petrovaradinska trdnjava, vladičinski dvor, Saborna crkva, Aljmaška crkva, Trg Slobode, sinagoga...
Po tvojem prepričanju leži jedro vseh težav v Krajiških in Prekodrinskih Srbih in nasploh vseh, ki so s podeželja - zelo površno in populistično.
Bolj verjetno leži težava poleg ekonomsko-socialne krize tudi v propadu moralno-etičnih vrednot in odmiku od tradicionalnih vrednot in vere.

Drugače ti svetujem, da imaš do ljudi spoštljiv odnos in jih ne žališ glede na njihovo stanovsko ali geografsko pripadnost. Prav tako nisi pristojen za reševanje prometne in komunalne problematike, seveda pa ni nič narobe, da na primeren način opozarjaš.

PS: po moji subjektivni oceni imajo ravno "Srpski seljaci" najbolj silne šape, ki jih za odmetavanje smeti lahko uporabijo še za kaj drugega - recimo za obrambo časti.

Pa brez zamere.

LP
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a damjan Ne nov 14, 2010 3:55 pm

marjan a sem lahko tvoj prijatelj....??

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Ne nov 14, 2010 4:44 pm

Seveda sprejmem vsak komentar in kritiko.
Glede nacionalnosti posameznikov ki tako prljajo
in se nekulturno obnasajo sem izrecno napisal kdo to dela
ker ne mislim kot nasi politiki mazati oci nobenemu tukaj
niti je tema bila moj namen. Ker sem zacel temo in bo trajala
kar dolg casa bom seveda prisel kot sem ze veckrat napisal tudi
do lepsega dela Novega Sada in pokrajine.

Preberi si ekzaktno clanek ki je danes prisel v casopis v katerem
rojeni taxi Novosadjanin enako kot vecina mojih prijateljev tukaj pa se
kako dobro cuti spremembo v kulturi v NS. Zakaj? Ker se je tako
doselila nekulturna raja in se tako obnasa. Zal resnica hudo boli
a to dali bojo uporabili pesti, da tako resujejo pa obstajajo za to organi
ki taksne kar hitro uredijo. Na tem podrocju so glede na porast primitivnega
obnasanja se kako pripravljeni policaji v Nsadu. Pa da ponovim ze enkrat sem
napisal, da ne glede na dejstva in realnost moje teme nisem mislil stem
nobenega zaliti ali degradirati-le kruta resnica. Kdor svinja po NS vprasaj
katero koli osebo tukaj? Odgovor bo : Priseljenci v vecini.

A ti je to vsec, a te dotika v nacio ali sovinisticni del tvoje vesti pa
je tvoj problem. Ne mislim spreminjati ali polepsati temo. Le resnico dajam.
katera MENE in ostale Nsadjane in kulturne ljudi se kako boli. In kako bi ti
poimenoval te posameznike ter opisal realnost v NS? Hvala na razumevanju.

Se enkrat link do clanka.
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/217191/Bahati-vozaci-biju-i-devojke-za-volanom
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Ne nov 14, 2010 4:53 pm

Ne glede na krizo tisti mescani in kmetje ki so prej bili kulturni
so tudi ostali. In se niso prav nic na tem podrocju spremenili zaradi
vsesplosne krize v drzavi. Vero pa ne mesaj ker nima prav nobenega
znacaja tukaj. A omenil sem od kod so ti ki prljajo ker ne vem kako bi
to po tvojem napisal kdo so ti ljudje? Posamezniki v NS? NE. Prevec
splosno. Tocno se ve kdor so.
Svobodno postajte vase slike Vojvodine in Novega Sada a ce si prebral temo
sem zacel z Petrovaradinom...in se nadaljuje...pa brez zamere ;)
vem da sem direktan a tak bom ostal.
 
Martini6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jul 23, 2010 9:55 am

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Martini6 Ne nov 14, 2010 5:23 pm

Bravo Cornelius,tvoji prispevki so enkratni in kar poučni za nekoga ki ima namen potovati v ta del bivše države in mu pomenijo napotek kaj se mu vse lahko zgodi(vseeno pa mislim da je večina normalnih državljanov nadpovprečno ljubezniva).Pred časom je pri meni v Lj bil na obisku prijatelj ki živi v Zemun polju in ko sva se sprehajala po mestu je naenkrat postal povsem tiho,ko sem ga vprašal kaj je na stvari je dejal:samo gledam kako je pri vas vse ćisto,nikjer nobenih smeti po cestah pri nas v zemunu pa letijo smeti iz oken blokov ali jih stranke odvržejo v kanto iz daljave petih metrov in če zadane kanto je v redu če pa ne pa ostanejo tam kjer so.Ker je bil na obisku par dni mu je slo bila izredno všeč,po klicu iz Srbije kaj se nič ne javi in kaj počne je dejal:Dragi moji ako Slovenija ovaj trenutak stane na mjestu,mi je ne uhvatimo u 100 godina.Toliko,naj bo anektoda samo anektoda,realno tudi pri nas ni vse vzorno,sploh okoli smeti pa prometa in agresivnosti na cestah in vsega ostalega s¨¨¨¨¨¨nja.Primitivizma je čedalje več tudi v okoljih od katerih tega nebi pričakoval.LP
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Ne nov 14, 2010 5:26 pm

In pogled z Petrovaradina v casu poplav.
310720102755.jpg


Ker ze desetletje delam z Vojvodino, Izvrsno skupscino Vojvodine,
RTV hiso ipd...pa se kako dobro cutim razliko v mestu ker me spet
ni bilo par let ali sem le obcasno prihajal prijateljem...

Tudi na zadnjem medijskem zdruzevanju celotne regije Evropskega
znacaja DA-ME (Danube Media) je bila tema na sestanku
tudi o tem. Sodelujem na ekoloskem projektu in zato me motijo
se kako taksne stvari.
Gospod iz Nemcije je samo rekel da je taxista kadil in vrgel cik skozi okno
ter skatlico cigaret ko je ta vstopal notri. Pred 270 povabljenci iz cele Evrope
je to omenil. Kruta resnica ki je zabolela vse prisotne. Zal.
In sem 100% preprican da je to naredil... ;)

Ko sem organiziral akcijo ciscenja enega dela Nsada se je odzvalo le nekaj ljudi.
Ostali so rekli, ah saj nima smisla cez par dni bo enako...pa ni bilo dokler sem
sam kupoval vrece za smeti (katere so tudi prazne kradli), jih tudi praznili s prijateljem ter prejeli obljubo
Gradonacelnika Mesta Nsad in Komunalne sluzbe, da bojo poskrbeli za kante...
Zal od tega ni bilo prav nic same obljube. Evo se odgovora Gradonacelnika NS.

Bom prevedel za vse ki ne znajo Cirilico.

Subject:
Sent: Jun 9, 2010 11:25

РЕПУБЛИКА СРБИЈА
АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА ВОЈВОДИНА
ГРАД НОВИ САД
СЛУЖБА ИЗВРШНИХ ОРГАНА ГРАДА НОВОГ САДА
СЕКТОР ЗА ПРАВНЕ И ОПШТЕ ПОСЛОВЕ
ОТВОРЕНА КАНЦЕЛАРИЈА
Број: II-020-5/2010-784
Дана: 08. jун 2010. године
НОВИ САД

Поштована,

Поводом Вашег обраћања, желимо пре свега да Вам се захвалимо на залагању за чистији Нови Сад, односно Србију, као и да Вас обавестимо, а на основу Информације Јавног комуналног предузећа "Чистоћа" Нови Сад, да ће надлежно Предузеће поставити посуде за одлагање смећа на крају пута Мишелук.

Срдачан поздрав.

П.О. ШЕФА СЛУЖБЕ

Љиљана Марковић
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Jerch_ Ne nov 14, 2010 5:29 pm

zanimiva tema, ampak glde na to, da tudi drugače hodiš veliko po svetu se drži tistega kar si napisal... da povsot obstajajo DOBRI in SLABI ljudje, ne glede na velikost in barvo roke.
Marsikje po balkanu sem se vozil, nekje tudi lep čas treniral in moram rečt, da so me vedno znova motili ekstremisti. Pa naj si bo v Srbiji, Hrvaškem, Bosni ali še kje drugje. Glede na to, da si biznis men bi tako kot jst- športnik moral vedeti, da v teh vodah niso sprejete nestrpnosti.

z veseljem pa gledam tudi črne slike o problematikah in realnem stanju, ki nekatere motijo.
še čudno, da se zaradi žensk oz. punc(k) ni kdo pritožil :D

kar tako naprej, pa pusti tistega magnuma raje v vitrini!
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Ne nov 14, 2010 5:38 pm

Seveda so povsod dobri in slabi. Poslusaj dobro komentar novinarke
pa ti bo jasno na cem delam in da nisem mislil nobenega ozigosati-le dejstva dajam v faco
vsakmu. Tudi Nemskem drzavnem podjetju ki je prislo v Srbijo uciti kako izboljsati
birokracijo v upravi in podjetjih a sami so v istem podjetju v blizini Frankfurta bili zelo neprofesionalni do mene pred 20 dnevi ko sem ih obiskal. Seveda sem im to vrgel v faco ter naredil raport odgovornim.
Ni opravicila. :!:

Novinarji poznajo ta del eticno moralnega pristopa in ga velikokrat
zavijejo v celofan zaradi tega ali unga... Kar pri meni ni slucaj.
;) Lepo povedano s tvoje strani glede Ex Yu. Hvala.


Evo tudi delcek s prvog medijskog skupa DA-ME prav v NSadu pred dnevi... :D
Prepoznali boste nasega... ;)
http://www.kapital.tv/content/show/ContentId/13667
 
Martini6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jul 23, 2010 9:55 am

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Martini6 Ne nov 14, 2010 6:55 pm

Opa,seže delno politizira zadeve na straneh Avtomobilizem.com,pa dajmo še nekaj dejstev,dasebo vedelo kako je Srbija sprejela svoje državljane(begunce iz Bih in Hrvaške krajine).Predvsem kolikor mi je znano so dobili nekakšne osebne izkaznice z katerimi si niso imeli kaj pomagati(niso bili enakopravni ostalim prebivalcem,niso mogli dobiti redne službe,socialni položaj so imeli kot tujci,brez službe in stanovanj),v domačih krajih so jim zminirali in požgali hiše.Večina je imela vsaj del ali pa celo družino poklano od strani hrvaških domoljubov,in pričakovati od teh ljudi,da se trenutno socializirajo z trenutnim okoljem je utopija.Sam že od leta 1998 obiskujem redno okolico Skradina-HR in poznam vse vasi in del prebivalcev ki so se vrnili v bistvu umreti in biti pokopani na lokalnem pokopališču v Bratiškovcih.Brez izjeme mi pripovedujejo o precej neprijaznem sprejemu v Srbiji(izjeme so sorodniki)o vrnitvi nazaj v porušene hiše,prejemanju socialne pomoči od 400 hrk ?,neprestanem strahu od maščevanja(stalni izgredi s strani hr nacionalistov o katerih se malo izve v javnosti)so pa to sami starejši od 70 in več let.Prav žalosti človeka kakšna prekleta usoda je doletela te ljudi tako v Srbiji kot pri povratku domov.O vsem tem bi lahko napisal knjigo koliko teh žalostnih zgodb poznam.Sem pa trenutno edini slovenec ki hodim v te kraje in imam iz vseh zgodb precej jasno sliko razmer in ne verjamem da so za vse zlo v N.sadu krivi izključno begunci.Avtorja prispevka pa prosim,da me popravi oziroma mi konkretno pove na kakšen način so bili sprejeti begunci v N.Sadu in kakšen je njihov povprečni socialni status.Hvala
 
marjan novak
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: Sr okt 25, 2006 6:24 pm
Kraj: ljubljana

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a marjan novak Ne nov 14, 2010 7:27 pm

Se še enkrat oglašam, ker menim, da omenjena tematika ne spada na ta forum. Podforum Potovanja in izleti naj bi bil namenjen reportažam in opisovanju izkušenj s potovanj in ne populističnemu, površnemu in skrajno ozkemu ter nestrokovnemu komentiranju, ki na koncu vodi edino k sovraštvu do prišlekov - avtor se izogiba pravilnega imenovanja "prišlekov" Krajiški Srbi - in izkrivljeni podobi Srbije.

Avtor me obtožuje nacionalizma/šovinizma, pozablja pa, da je vsak njegov post poln šovinizma do "prišlekov" in "seljakov".
Predvidevam, daje avtor - kljub omenjenemu Jugoslovanstvu, ki ne obstaja in je relikt Brozove zapuščine - srbskega porekla in po nepotrebnem sramoti mesto Novi Sad, Srbijo in Srbe. Kar se tiče umazanije in prometne nekulture moram poudariti, da moti tudi mene, vendar so razlogi za to precej globoki in kompleksni in jih ni mogoče zreducirati samo na uboge prišleke, ki so bolj lačni kot siti.

Ker tema ne vzdrži minimalnih etičnih standardov, predlagam, da se zaklene.

PS: Ko se vozim po Lj, ne mine dan, da ne bi koga videl odvreči ogorka iz avta. Glede klofutanja na križiščih, pa je bilo kar nekaj novic v medijih.
Gre samo za nekulturne posameznike in nič drugega.

LP
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a fare Ne nov 14, 2010 7:36 pm

In,Srbija bi naj šla v EU,jaojao,ti so za nazaj v kameno dobo poslati in nič drugega ali pa v nek "srbski" zid obdati.
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Jerch_ Ne nov 14, 2010 8:43 pm

marjan novak je napisal/-a:Se še enkrat oglašam, ker menim, da omenjena tematika ne spada na ta forum. Podforum Potovanja in izleti naj bi bil namenjen reportažam in opisovanju izkušenj s potovanj in ne populističnemu, površnemu in skrajno ozkemu ter nestrokovnemu komentiranju, ki na koncu vodi edino k sovraštvu do prišlekov - avtor se izogiba pravilnega imenovanja "prišlekov" Krajiški Srbi - in izkrivljeni podobi Srbije.

Avtor me obtožuje nacionalizma/šovinizma, pozablja pa, da je vsak njegov post poln šovinizma do "prišlekov" in "seljakov".
Predvidevam, daje avtor - kljub omenjenemu Jugoslovanstvu, ki ne obstaja in je relikt Brozove zapuščine - srbskega porekla in po nepotrebnem sramoti mesto Novi Sad, Srbijo in Srbe. Kar se tiče umazanije in prometne nekulture moram poudariti, da moti tudi mene, vendar so razlogi za to precej globoki in kompleksni in jih ni mogoče zreducirati samo na uboge prišleke, ki so bolj lačni kot siti.

Ker tema ne vzdrži minimalnih etičnih standardov, predlagam, da se zaklene.

PS: Ko se vozim po Lj, ne mine dan, da ne bi koga videl odvreči ogorka iz avta. Glede klofutanja na križiščih, pa je bilo kar nekaj novic v medijih.
Gre samo za nekulturne posameznike in nič drugega.

LP




preberi si moj post! res je, da avtor vsake toliko na primitiven način opisuje situacijo, ampak bistvo so slike in stanje, ki je sicer temna plat ampak je.. in vesel sem, da jo lahko spoznam. vsekakor pa sem predlagal, da avtor pozorno izbira besede, da nebi koga užalil. očitaš mu na podlagi tega, ko blati srpske prišleke. torej tukaj ni nacionalizma. mislim, da je čas, da tudi ti deliš z nami slike, izkušnje in se prepustimo branju.. koneckoncev mi je lokacija zanimiva za kakšno praznovanje novega leta.

tako da cornelius mogoče me boš 5min čez polnoč opazil parkiranega na sredi ceste pred kafičem, ko bom delal kolono in mi bo hreščalo iz zvočnikov 100 puta od colica in bom čez okno pljunil čik ter nagnil rakijo in ko me boš grdo pogledal bom že držal crveno zvezdo in streljal v zrak :D :D hec hec
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a sašo5 Ne nov 14, 2010 9:05 pm

marjan novak je napisal/-a:Ker tema ne vzdrži minimalnih etičnih standardov, predlagam, da se zaklene.


glej: že na prvi strani je avtor povedal, da koga tema ne zanima, naj jo preskoči/ignorira............

PS. in kaj maš ti za predlagat, da se neka tema, ki mimo grede ni "tvoja" zaklene :roll: :roll: :roll:
mislim, katastrofa.......

marjan novak je napisal/-a:Po tvojem prepričanju leži jedro vseh težav v Krajiških in Prekodrinskih Srbih....

definitivno :!:

podobnost je; hercegovci v Zagrebu.......
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a B|ind Ne nov 14, 2010 10:43 pm

Super tema ! Le tako naprej...
Hodiš tudi kaj okoli Beočina ?
 
Uporabniški avatar
grahovc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Ne mar 08, 2009 2:01 pm
Kraj: notranjska

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a grahovc Ne nov 14, 2010 11:53 pm

Ker sam še nisem bil tam dol in me zlo zanima "stanje" po svetu,mi je zelo všeč ta tema in na kakšen svojevrsten način opisuješ stanje tam dol, slike pa vse še bolj nazorno prikažejo. Kar tako naprej ker res z veseljem berem take teme pa naj bo amerika, francija, dubaj, novi sad...
Hvala bogu da sploh obstajajo ljudje ki si vzamejo čas in poslikajjo zadeve ter jih predstavijo na forumu.
ou me še firbec matra... kakšne so cene dol (bencin, hrana, obleke...) :D
OCD (Obsessive car detailer)
Poliranje by Grahovc
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Po nov 15, 2010 8:10 am

Vidi karakteristicno je to, da karkoli sem napisal na tem ali drugim forumih so se najdli
clani ki so napisali tudi svoje mnenje. Sprejemljivo dokler ne zacnejo namenoma unicevati teme.

Marjan Novak !!! Ce preberemo vsi tvoj prvi stavek za mene - je ze poln cinizma in ponizevanja.
""Vsec so ti smeti in dobre bejbe.""


Zato kot sem napisal, ce ti tema ni vsec ali mislis, da krsi pravila foruma pa se obrni prosim
na moderatorje
brez da bos TI zahteval, da se tema zaklene. Ker vsi ze dobro poznamo
kdo moje teme unicuje ali jih poskusa unicevati. Pa brez zamere. Jaz tvoje teme NE berem
recimo ker me ne zanimajo in tudi ce se nebi strinjal z nacinom kako jih pises nebi zahteval da se zaklenejo in se 30000 tem je ki me ne zanimajo na tem ali drugih forumih. Je tako? Hvala. Ce kdor koli krsi pravila foruma za to delo imamo korektne moderatorje. A kot vidis vecini je tema vsec in so na lep nacin ne kot ti
napisali kaksen nasvet namenjen meni. Tvoje prve besede so bile "smeti so ti vsec..." No comment.

Gremo naprej. Resnica boli. In kot sem napisal je ne mislim spreminjati.
Primitivizem brez kulture obstaja povsod, tudi v Vojvodini, tudi v Sloveniji ali v Qatru
recimo kjer sem bil pred kratkim...in? Kdor to dela? Nekulturni posamezniki. In kako bi jih ti poimenoval?
TI povem kdo v Qatru za primer: Originalni Qatarci mladina, Indijci, Pakistanci in Filipinci.
Ne ANglezi, Ne Nemci, ne Srbi ali veliko Hrvatskih delavcev ki tam delajo. NE. TO je bistvo in ne nacionalizem
kot ga zelis TI prikazati v moji temi. Komentiraj brez politiziranja. Hvala.
Zadnjič spremenil Cornelius, dne Po nov 15, 2010 9:23 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Po nov 15, 2010 8:21 am

Gremo naprej.
Na Petrovaradinski trdnjavi se mladoporocenci radi slikajo kot
na LJubljanskem gradu.
Ujel sem en veseli parkcek... :mrgreen:
310720102757.jpg
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Po nov 15, 2010 8:27 am

B|ind je napisal/-a:Super tema ! Le tako naprej...
Hodiš tudi kaj okoli Beočina ?

Hvala. V Beocin sem hodil pred leti sem imel zelo dobro
prijateljico in smo se v stiku. Ker je zaradi krize sama tesko
najdla delo je koncno dobila da dela na velikih ladjah ki plujejo
po Mediteranu da je animator in je tako vesela a videli smo se
pred parimi meseci v Nsadu. Lepi spomini ko smo skupaj zurali
in kafica... :mrgreen: Najdel bom kaksno slikico leta nazaj tudi glede izhodov
za vse ki se boste odlocili ali prisli, da veste v katere lokale in bare
iti ven.
Ker kot vidite razlicni ljudje, razlicni pogledi, ukusi in o tem
se ne raspravlja. Pac gres tam kjer mislis, da ti je vsec in da pases... ;)

V NADALJEVANJU TEME TUDI DETALJEN SEZNAM dobrih in poceni RESTORANOV IN BAROV
ZA NOCNE IZHODE. To vas bo bolj zanimalo kot smeti. Ok gremo na Bejbe. =P
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Restorani v NS z zacetek dva the best...

Napisal/-a Cornelius Po nov 15, 2010 8:43 am

V poletnem casu zelo znani festival EXIT na Petrovaradinski trdjavi spremeni trdjavo
v velike koncertne odre ceprav ta muzika ni po mojem ukusu. Ali o ukusima se...
Sama trdjava po mojem in mnenju vecine Nsadjanov ni primerna za taksen festival.

Ko se spustite s mostu iz trdjave na drugem semaforju pejte levo in takoj za
semaforjem parkirajte...pejte se mal naprej in na levi strani na koncu boste najdli
zelo dobro in kvalitetno hrano v restoranu Gondola. Supice, pizze, tople jedi in
najboljse palacinke z nutelo v mestu. =P IMajo veliko zunanjo teraso.

Drug dober lokal se nahaja v samem starem delu mesta Pomodoro Rosso.
Italjanska hrana malo nabite cene ali kvaliteta hrane na nivou.

Za prave domace Vojvodjanske specialitete naredil bom posebej seznam in opise
jedi ter cene. Cim najdem vec casa...do tedaj vsem lep pozdrav iz soncnega 18 C
Novega Sada.
Zadnjič spremenil Cornelius, dne Po nov 15, 2010 9:04 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Zabava in nocno zivljenje v Nsadu.

Napisal/-a Cornelius Po nov 15, 2010 8:48 am

Jerch :) Je zdaj boljse kakor pisem? Upam da je.
Hvala in vesel sem da vam je tema vsec. Je kar veliko dela in
nalaganja, ter brskanja po serveru da najdem vse arhivirano...
pa se pocasni ADSL imam...
Glede proslav novega leta
je ze zdavnaj znano da veliko stevilo BUSov pride v Bg. iz Slovenije
ter so zadovoljni z Novo Letno ponudbo in zabavo. A Srbkinje
imajo zelo radi Slovence. To ni zdaj nacionalizem ce sem napisal Slovence?
Je tako Jerch :) =P :mrgreen:
Evo ene od nestetih slikic iz letih 2002-2005...uzivajte. :mrgreen:
Jeee.jpg

5.jpg

Vse slike so iz mojih arhivov in nimajo Copyright pravic. =P
Pisuka moram paziti tudi na to, da me ne prijavijo pooblascenki... :mrgreen: Mal heca mor bit.
3.jpg

2.jpg

7.jpg

Na spodnjoj sliki prva s leve strani je Mica moja dobra prijateljica iz Beocina s prijateljicami iz Ns
123.jpg
.
Zadnjič spremenil Cornelius, dne Po nov 15, 2010 9:24 am, skupaj popravljeno 5 krat.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov