Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius So nov 20, 2010 12:11 pm

Ker vecina nima obzira in parkirajo tam kjer je njima potrebno
evo napis pred novo trgovino z belo tehniko. :mrgreen: :mrgreen:
141120102865.jpg
 
Uporabniški avatar
Badmike
Novinec
 
Prispevkov: 459
Pridružen: To jan 30, 2007 7:59 pm
Kraj: Tu pa tam

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Badmike So nov 20, 2010 7:21 pm

Ko sem bil dol sem itak pil Jelena :DDD voda je takrat (cca 2 leti nazaj) bila dobra, no vsaj na kafeju se ni poznalo. To z parkiranjem pa ko sem se pelal po ulicah je skoraj na vsakem dovozu pisalo "ne parkiraj, bušim gume".
Na stadionu ko sem parkiral sem vedno dobo listek hehehhe oops ,ampak nikoli plačal.
Make my day
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a Cornelius Ne nov 21, 2010 11:56 am

No glede parkinga so uvedli novo pravilo. Kdor ne placuje parkinga in samo vrze listke
vse se lepo vodi v racunalniskem sistemu Parking servisa. Ko enkrat pajek dvigne tvoj
avto ali te nova komunalna policija ustavi se preverja in dokler ne placas vse ostale kazni stemi tablicami neplacane nema avta. In se zali Michael Jacksonu. :mrgreen: Ko sem sam zamudil 3 min.
da podaljsam SMS sem dobil 10 Euro da placam kazen. In pise na kazni : obvescena
je pogranicna policija...bull shit mi rece policaj ko je najdel v potnem listu sem dal
potrdila da sem dve kazni placal. Je rekel, ma daj nismo povezani z naso policijo v Bg
a ne z njimi. :mrgreen:
A menim, da je korektno placati itak poceni parking v Nsadu. V BG so parkingi tako podrazani
da je par ur takoj 8 euro in vec...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Novi Sad - Vojvodina (Srbija)

Napisal/-a nebivedu Sr maj 18, 2011 7:16 am

Cornelius je napisal/-a:Voda iz pipe kljub zagotovilom Vodovodne direktorice "da je vse v redu
in da je voda pitka, le da obcasno "pucajo " cevi" je vsaj enkrat na teden
taksna. Mastna, ostanki masti na dnu, drobni delci ipd...da o ukusu ne govorim.
NE PRIPOROCAM PITJE VODE V NOVEM SADU IZ PIPE. Ni dobra ni za tusiranje
ker je mastna. Vodo zajemajo na nekaj mest pod Dunavom in imajo le enostavno
peskovno in zracno filtriranje. Nic vec. Obcasno dodajo klor i voila.
Da o Zrenjaninu in okolici Vrbasa ne govorim. V prvem je toliko zeleza v vodi v drugem
50 x vec od dovoljene meje ARSENA. *Voda na globini 42 m je ze zastrupljena z umetnimi
gnojili kmetov a cez 70 m se se nahajajo rezerve dobre vode. *podatek ko sem delal z Slo.Strix-om tukaj.


Da ne boš mislil, da je v sloveniji kaj drugače. Tudi v ljubljani, natančneje v črnučah, so odkrili da je na 70m globine že prišel DDT in ostali strupi, ki so jih posuvali po njivah. Črpajo pa vodo še vedno in ljudje jo še vedno pijejo, čeprav ni ravno zdravo takšno početje. Sedaj se pa sprašujejo, ali bi zaprli ali bi globje kopali.
Old subarus never die, they just get faster!
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov