Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: New York

Napisal/-a cruiser1 Po apr 16, 2012 8:42 pm

splash je napisal/-a:Pa kaj sploh rinete v New York. Če greste tja zato da bi vidli ameriko se pošteno motite. Ker tam ni nič ameriškega, razen zabitih ljudi... pa brez zamere (nimam nič proti ameriki, ker se mam namen tja preselit) Če hočete videt Ameriko morate v notranjost...


Morda pa nočejo videti Ameriko ampak samo New York! ;) Res ne razumem tvoje neumesne pripombe. Očitno si že bil v New yorku, da lahko trdiš, da so tam samo zabiti ljudje, jaz še nisem bil tam zato ne morem nič povedati o New yorčanih. Vem pa, da je to eno izjemno mesto, ki je eden tistih "must see". Seveda je pa spet odvisno od človeka kaj je komu všeč. Nekaterim so všeč velika mesta, tudi meni in v New yorku je veliko za videt in doživet. Muzeji, Brodway, veličastna art deco arhitektura, ki to mesto res naredi edinstvenega na svetu, velemestni utrip in še tisoč stvari. V vsakem primeru je bolje obisk NYC, kot pa dopust na hrvaški obali ;)
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Re: New York

Napisal/-a splash Po apr 16, 2012 9:23 pm

106 je napisal/-a:
Če hočete videt Ameriko morate v notranjost...


Med še bolj zabite pravzaprav v totalno kmetijo kjer vlada vse v stilu cotton eye joe sploh zlata sredina Nebraska pa recimo Oklahoma al pa recimo Iowa jaooo nikol več tja ,če že samo pod palmo na FL in CA


ja saj zato pa pravim da je to prava amerika! haha
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Re: New York

Napisal/-a splash Po apr 16, 2012 9:31 pm

cruiser1 je napisal/-a:
splash je napisal/-a:Pa kaj sploh rinete v New York. Če greste tja zato da bi vidli ameriko se pošteno motite. Ker tam ni nič ameriškega, razen zabitih ljudi... pa brez zamere (nimam nič proti ameriki, ker se mam namen tja preselit) Če hočete videt Ameriko morate v notranjost...


Morda pa nočejo videti Ameriko ampak samo New York! ;) Res ne razumem tvoje neumesne pripombe. Očitno si že bil v New yorku, da lahko trdiš, da so tam samo zabiti ljudje, jaz še nisem bil tam zato ne morem nič povedati o New yorčanih. Vem pa, da je to eno izjemno mesto, ki je eden tistih "must see". Seveda je pa spet odvisno od človeka kaj je komu všeč. Nekaterim so všeč velika mesta, tudi meni in v New yorku je veliko za videt in doživet. Muzeji, Brodway, veličastna art deco arhitektura, ki to mesto res naredi edinstvenega na svetu, velemestni utrip in še tisoč stvari. V vsakem primeru je bolje obisk NYC, kot pa dopust na hrvaški obali ;)


brezveze se prerekat. obdelal sem večino amerike in NYC sploh ni podoben preostalemu delu. To je kot ena mala država imigrantov.
Kaj pa avstralija, je lepa zelo, vendar je tudi polno imigrantov tam (recimo sydney). zato pa pravim da če želiš videt ameriko ne hodi samo v NYC, če želiš videt avstralijo ne hodi samo v sydney, če želiš videt afriko, ne hodi samo v johannesburg, kar zaradi tega imajo potem ljudje totalno napačno predstavo kaj sploh kateri kontinent je.

sem bil v avstraliji (samo v sydneyu 2 dni), pa mi ni bilo všeč, ampak ko sem pa videl slike avstralije zunaj velikih mest, je pa top!


Hrvaško pa tud na kraju pameti nisem imel namena primerjat s čimerkoli, čeprav iz lufta zgleda da ima čudovito morje :)

nimam pa nič proti, da gre v NYC
 
Uporabniški avatar
fantom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 689
Pridružen: Pe jan 01, 2010 5:35 pm

Re: New York

Napisal/-a fantom Po apr 16, 2012 9:54 pm

men so pa vsi plani padli v vodo. dobu sm novo službo in nažalost new york odpade..... :_( :_( :_( upam da se bo drugič boljše izšlo.
 
Uporabniški avatar
GorazdO
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2109
Pridružen: So apr 17, 2004 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Re: New York

Napisal/-a GorazdO Po apr 16, 2012 10:08 pm

jaz pa sitno brojim; še 3x grem spat :D
Power is nothing without Control; so Think, Feel, Drive...
 
Uporabniški avatar
fantom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 689
Pridružen: Pe jan 01, 2010 5:35 pm

Re: New York

Napisal/-a fantom To apr 17, 2012 10:39 am

GorazdO je napisal/-a:jaz pa sitno brojim; še 3x grem spat :D

ooooo sm ti ful fauš oops lepo se mejte in upam da nas boš mal podražu z kako sliko iz big appla
 
Uporabniški avatar
GorazdO
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2109
Pridružen: So apr 17, 2004 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Re: New York

Napisal/-a GorazdO To apr 24, 2012 7:44 am

splash je napisal/-a:Pa kaj sploh rinete v New York. Če greste tja zato da bi vidli ameriko se pošteno motite. Ker tam ni nič ameriškega, razen zabitih ljudi... pa brez zamere (nimam nič proti ameriki, ker se mam namen tja preselit) Če hočete videt Ameriko morate v notranjost...



Ne vem kje si bil in kaj si počel... ampak.. mi se imamo krasno! :mrgreen:

Nasvet vsem, ki mislite obiskat NY - zgubite se; ne (preveč) gledat znamenitosti... škoda časa...


Slika

Slika

Slika



Domača soseska - Brooklyn (Nostrand Ave)

Slika
Power is nothing without Control; so Think, Feel, Drive...
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov