Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
wildbliw
Novinec
 
Prispevkov: 410
Pridružen: To feb 03, 2015 8:06 pm

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a wildbliw Če apr 16, 2015 7:27 pm

~toMmy~ je napisal/-a:AVTOMOBILIZEM PIKA COM, VERJEMI DA NI VEČJI UŽITEK S KOLESOM!!!


Če želiš pravi adrenalin, potem je pravo motorno kolo! =P

Spomnil sem se ene bolj rejli variante. Iz Idrije gor na Vojsko, pa direkt dol v Dolenjo Trebušo, potem gor na Čepovan, naprej pa sta dve opciji:
1.) bolj divja - na Lokve, pa čez Trnovski gozd do Cola.
2.) ruralna - na Lokovec, pa vzdolž Lokovca vse do Grgarja, za konec se pa lahko še do Goriških Brd potegne. :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a ~toMmy~ Če apr 16, 2015 9:05 pm

Sem službeno bolj na mednarodnih turah (cca. 25 držav) zadnje čase! :) Trudit se bit hiter čez Kijevo, to je adrenalin! :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
wildbliw
Novinec
 
Prispevkov: 410
Pridružen: To feb 03, 2015 8:06 pm

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a wildbliw Pe apr 17, 2015 10:43 pm

~toMmy~ je napisal/-a:Sem službeno bolj na mednarodnih turah (cca. 25 držav) zadnje čase! :) Trudit se bit hiter čez Kijevo, to je adrenalin! :D


Greš tudi kej čez Debaltsevo? :mrgreen:
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a thunderbolt Pe apr 17, 2015 10:57 pm

Zanimicv krog iz Lj: Skofja Loka, Zelezniki, Soriska planina, Bohinj.
 
Neverhood
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe nov 08, 2013 12:25 pm

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a Neverhood To jul 07, 2015 5:31 pm

jst sm mojo za rd presenetu z izletom:
- začetek v lj
- škocjanske jame (ogled)
- lipica
- grad socerb
- konec na obali v izoli


v tej smeri si lahko še ogledaš:
- postonjska jama + predjamski grad
- rakov škocjan + cerkniško jezero (eno dopoldne ali popoldne je dovolj, sploh če veliko hodiš)
- štanjel
- soline
- sprehodi po ostalih obalnih mestih

v drugi smeri izlet na bled tudi nikoli ni dolgočasen.... sprehodiš se do gradu, potem nekam na kremšnito in še sprehod okoli jezera ali veslanje na otok...
lahko greš (tudi) do bohinjskega jezera, kjer je možnosti za sprehode in težje ture še preveč
na poti nazaj pa se lahko ustaviš še na brniku na eni kavi zgoraj, kjer se vse vidi in občuduješ letala ki pristajajo/vzletajo - tudi to zna biti zanimivo za nekoga, ki tega ne vidi vsak dan..


drugače pa je moj fotr mojstr za enodnevne izlete.. ko sem bil majhen smo zelo pogosto hodili na nedeljske izlete z avtom, on pa je že 2 dni prej naštudiral točno kje bomo šli in kaj si bomo pogledali/kje hodili.... tako da skoraj ni kraja v sloveniji, kjer še nisem bil :)

če koga zanima lahko drugič napišem še predlog za izlet proti prekmurju in pri nas na dolenjskem je tudi veliko za videt :D
 
Uporabniški avatar
Dinko35
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe okt 07, 2011 9:16 am

Re: Kam na izlet z avtom v Sloveniji?

Napisal/-a Dinko35 Sr avg 26, 2015 1:00 pm

Napiši za dolenjsko, ker tam slabo poznam. Praktično vem samo za Otočec, pa je sigurno še veliko lepega za odkrit.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov