Za voznike in ljubitelje
 
mihaaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Ne okt 12, 2014 7:37 pm

Ponjava za kombi

Napisal/-a mihaaa Po jun 15, 2015 8:47 pm

zanima me ce ima kdo kaksno priporocilo kje nabaviti ponjavo za kombi (mere so 514 x 225 x 188 cm), ce je mogoce v Ljubljani ali okolici.

Ponjavo bi prvenstveno potreboval za zascito pred smolo. V kolikor je cena podobna za ponjavo za toco mogoce celo to varianto (btw kaksnih dimenzij so tele ponjave proti toci ko so zlozene, predvidevam da ranvo kompaktne niso?

hvala
 
mihaaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Ne okt 12, 2014 7:37 pm

Re: Ponjava za kombi

Napisal/-a mihaaa To jun 23, 2015 4:35 pm

bump ... ce mogoce kdo vseeno kaj ve?
 
kemykos
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: To jan 29, 2013 12:31 pm

Re: Ponjava za kombi

Napisal/-a kemykos To jun 23, 2015 4:44 pm

A kombi bi pokrival pred smolo? oziroma pred točo? Najcenejše je, da kupiš mrežo za sadovnjake oziroma trto, proti toči. Če imaš to v mislih doma, da je lahko nepremično. Potrebuješ samo še 4 nosilce na katere boš to navesil in je to to :) Mi mamo na vikendu kar cerado, ki jo potegnemo preko balkona in brajd, ki so spodaj in lahko feštamo naprej. Za cerado pa poglej na bolho, boš najceneje prišel skozi :)
 
mihaaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Ne okt 12, 2014 7:37 pm

Re: Ponjava za kombi

Napisal/-a mihaaa So jun 27, 2015 7:01 pm

ma na zaost ne, to bi imel ok grem npr v kamp ali je kje parkirano pod bori, ce ib bila zascita za toco pa se toliko boljse v primeru aliens napada :twisted: .
Danes sem bil v Bauhausu in imajo 2 varianti:
- XL, ki je mejno dovolj siroka (brez speglov, visina pa je za slab meter preniza; muci me bolj oblika ker je za limuzine in ne vem ce bo jo lahko napel lepo cez),
- van, prekrije samo kabino, oz do haube
Cene so ugodne a nobena od variant ni prav idealna, ce ne bo druge bom vzel to. Precesal tudi Halo A v BTCju a ni bilo nic.
 
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov