Za voznike in ljubitelje
 
Luky
 

Napisal/-a Luky Ne dec 09, 2007 6:11 pm

js mam tud izpit za c v tovornjaku sm povprečno tak 3-4 ure na dan, Včasih pa seveda tud čist cel dan... izpit mam že skor 1 leto :D mal me mika da bi šel še za E delat sam do spomladi mam druge plane, pol bom pa vidu kak bo...
 
Uporabniški avatar
Zois
Uporabnik
 
Prispevkov: 988
Pridružen: Ne mar 04, 2007 4:00 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Napisal/-a Zois Ne dec 09, 2007 6:49 pm

for ,kaj pa familijo maš?mislim punco itd. ker tudi to je problem.težko je tudi za punco/ ženo imeti recimo 2 dni na teden fanta/moža doma

trenutno še me ne mika,no pomoč očetu tu pa tam
Slika pugi.si
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Napisal/-a For Ne dec 09, 2007 10:01 pm

Zois, seveda imam ženo, tudi dva otroka....nisam tako mlad ;)

Že na začetku zakonskega življenja sem ženi predlagal da grem vozit, pa ni bila za to, zdaj pa drugače gleda na to... ;)

Rossoner je lepo napisal ...se strinjam :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
Zois
Uporabnik
 
Prispevkov: 988
Pridružen: Ne mar 04, 2007 4:00 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Napisal/-a Zois Ne dec 09, 2007 10:56 pm

ja oprosti nisem mogo vedet :D
te pa je to druga pesem. težje si je mladim fantom pol punce najdit ker puncam ni do takih fantov ko jih nebo nič doma-primer je razlagal en 21 leten ko se je odločil za špedicijo vozit mu je po nekaj mesecih punca ušla z najbolšim prijateljem.

moja je pa tud se ustrašla ko sem začel za c delat izpit.mi je kr prepovedla da bi slučajno šel za šoferja :D
Slika pugi.si
 
Uporabniški avatar
Simon123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 78
Pridružen: Po jan 23, 2006 10:18 am

Napisal/-a Simon123 Če dec 13, 2007 9:32 pm

Ah boljše da je zdaj ušla kot pa po pra letih pa kakem otroku, tist prijatelj pa zgleda tud ni bil kej prida vreden. IMHO :oops:

Drgač pa tud men včasih dopizdi, samo potem čez čas ko minejo problemi, mi je pa spet všeč in si težko predstavljam kaj drugega za počet - čeprav, če bi samo zarad € to delal, najbrž bi po mesecu dni šel delat kaj drugega, morš to rad imet.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Pe dec 14, 2007 7:03 pm

Rossoner je napisal/-a:Simone ti kar povej, da šofer ne postaneš, šofer se rodiš 8)

.... :clapclap :pivo ....točno tako

P.S en resničen "vic" ker se je "dogajalo" dol na jugu, bo mal v slo mal v hr/srb. nanaša se pa na tisto, kar je "zois" napisal o šoli...

...pripelje se poln kombi geometrov in vsi poskačejo ven obujejo škornje, kajti blato "do pasa" dež lije, oni pa veselo na delo... - šofer ostane v avtu in čaka....po "trasi" kjer merijo, vodi mama šolarčka v šolo, pogled ji pade na geometre, zamazani kot prasci, se ustavi in pobara sina z besedami: " vidiš sine, budi dobar i uči škole, da budeš pametan i da budeš gospodin, ko onaj čika(stric) u kolima, a ne da budeš ko ovi radnici što hodaju po blatu i kiši"......
 
Uporabniški avatar
Shebo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Sr apr 27, 2005 4:23 pm
Kraj: Nuclear City

Napisal/-a Shebo Pe dec 14, 2007 7:05 pm

@For: pri kateri firmi pa si?
THE GOLDEN YEARS have come at last - I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! So mar 21, 2009 1:11 pm

S ponosom sporočam, da sem to sredo postal vaš! Ne bom šel ravno na špedicijo, me bodo pa toliko bolj rabili pri gasilcih, ki so mi učne ure tudi sponzorirali... Danes sem se že celo dopoldne jebal z dojcovim menjalnikom :jy , a užitki so bili vseeno nepopisni :woohoo
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= So mar 21, 2009 1:44 pm

čestitke :tomidelej: :pivo (no, brez zadnjega smeška na delu =) )
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 So mar 21, 2009 3:46 pm

Joie de vivre! je napisal/-a:S ponosom sporočam, da sem to sredo postal vaš! Ne bom šel ravno na špedicijo, me bodo pa toliko bolj rabili pri gasilcih, ki so mi učne ure tudi sponzorirali... Danes sem se že celo dopoldne jebal z dojcovim menjalnikom :jy , a užitki so bili vseeno nepopisni :woohoo

prosvetnik :arrow: v šoferje :roll:

P.S saj na intervencijo lahko pelješ tudi samo z B kat. - nazaj bo pa že nekdo "cuknil" avto....

P.S1 in kaj maš za delat na dojcovem menjalniku?

....vseeno čestitke za pridobljene(o) kategorijo...."C" verjetno....
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! Ne mar 22, 2009 2:35 pm

sašo5 je napisal/-a:
Joie de vivre! je napisal/-a:S ponosom sporočam, da sem to sredo postal vaš! Ne bom šel ravno na špedicijo, me bodo pa toliko bolj rabili pri gasilcih, ki so mi učne ure tudi sponzorirali... Danes sem se že celo dopoldne jebal z dojcovim menjalnikom :jy , a užitki so bili vseeno nepopisni :woohoo

prosvetnik :arrow: v šoferje :roll:

P.S saj na intervencijo lahko pelješ tudi samo z B kat. - nazaj bo pa že nekdo "cuknil" avto....

P.S1 in kaj maš za delat na dojcovem menjalniku?

....vseeno čestitke za pridobljene(o) kategorijo...."C" verjetno....


Sašo, razlika je med prosvetnikom na vasi ali pa v mestu. Smo imeli učitelja glasbe, ki je poleti med počitnicami vozil špedicijo, da mu ni bilo treba viseti doma z babo...

Kaj je blo za delat na dojcovem menjalniku?.. 1. je precej drugačen od EPS-a v Actrosu, na katerem sem delal izpit in 2. pri našem je tako, da imajo tudi najbolj izkušeni šoferji včasih težave z njim, sploh na slabem terenu, v kakršnega smo šli včeraj...
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Ne mar 22, 2009 4:29 pm

človek si nemore želeti lepšega kot poklic šoferja. sediš in gledaš čez okno.
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne mar 22, 2009 4:51 pm

to si misliš ja, dokler sam ne sediš za volanom ;)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Mamba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe nov 02, 2007 5:42 pm

Napisal/-a Mamba Če jun 25, 2009 9:20 pm

In eni mislijo, da je šoferski biznis samo sedeti in gledati skos okno :shock:
Zadnjič spremenil Mamba, dne Če jul 02, 2009 8:21 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Roady
Novinec
 
Prispevkov: 235
Pridružen: Če jul 22, 2004 4:06 pm
Kraj: Radenci

Napisal/-a Roady Če jun 25, 2009 11:27 pm

SAVINJCAN je napisal/-a:človek si nemore želeti lepšega kot poklic šoferja. sediš in gledaš čez okno.


mhm... bi te rad vido ja.. optimist :lol:

mal razmisli preden bedarije pišeš :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
Technologic
Uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: To apr 29, 2008 2:21 pm

Napisal/-a Technologic Če jun 25, 2009 11:56 pm

SAVINJCAN je napisal/-a:človek si nemore želeti lepšega kot poklic šoferja. sediš in gledaš čez okno.


Ajej si mimo pehno, večina drugih služb je boljših...no razn če te fjst veseli :roll:
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx Pe jun 26, 2009 1:17 am

meni je ta služba tut zanimiva in razmišljam da bi tut sam šel v te vode samo te pa mine ko prebereš eno zgodbo k je bla tu gor na am.com
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Volvo power
Novinec
 
Prispevkov: 208
Pridružen: Pe jul 18, 2008 1:05 pm
Kraj: kočevje

Napisal/-a Volvo power Pe jun 26, 2009 8:41 am

sviz2000 je napisal/-a:h aha ha 2000 eur za furat po slo, to pa grem še jst tja delat, samo to je samo v sanjah.
med 2000 in 2300 zaslužijo moji fantje, pa morajo za ta denar it trikrat v španijo in še enkrat v francijo, pa cca en vikend v kamionu prespat.
sicer mi je hitro vkloplo..


Aja, a lahko izvem za katero prevozniško firmo gre tukaj ???
Ker kolikor izgleda ste primorci povečali plače za 50% :lol:
 
sviz2000
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po dec 19, 2005 3:11 pm
Kraj: nova gorica

Napisal/-a sviz2000 Pe jun 26, 2009 1:20 pm

to je blo pred recesijo, na žalost, zadnja taka plača je bla novembra lani, zdej je max 1700, cel mesec od doma, povpreečno pa nekje 1500, en vikend doma.

joie, dojc je še ok, probaj fapa z kljunom, da ti poleti lepo motor pedala segreje, ko dostavljaš vodo v kašne višjeležeče kraje
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx Pe jun 26, 2009 1:41 pm

ja tistega fapa je baje kr zanimivo vozt :D mi je en orijatl pravu k ga tut majo u gasilskem domu se
Slika
Slika
Slika
Slika
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov