Za voznike in ljubitelje
 
ted
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 78
Pridružen: Če apr 14, 2005 7:02 pm

nakup opel vivarota tour combo

Napisal/-a ted To mar 11, 2008 8:51 am

točno takega gledam že nekaj časa in sicer z motorjem 2.0 cdti 115 km. opreme veliko, ta vikend sem ga dobil tudi v test in moram rečt da me je prepričal še bolj, kot le na prvi pogled. zadeva v praksi se noro obnese, tak avto pa potrebujem malce zaradi potreb po večjem avtu (spanje, športna oprema) in pa zaradi dela. je kombinacija avta in kombija in, kot sem reku sem mu pripisal veliko plusov. kar nekaj testov sem že prebral, povsod ga hvalijo, tudi poraba me je navdušila-7.7 litra, pa ne govort da sem fural penzionersko. realcije so bile lj-trst-koper in drugi dan kranj-rateče, torej povsod mesto in podeželje ter avtocesta, ...pa ni šlo počasi, avtocesta 140-150 kmh konstantno ..pa tud 180kmh sem po števcu šel (z lahkoto), da sem malce probal kako je-niti ne veš da je kombi, pozabiš, misliš da si v avtu. tko da se mi zdi idealen avto pa še cena bi bila ugodna, clo malce ceneje od povprečnega karavana c segmenta.

zdaj pa še eno vprašanje, ki s eporaja vsakemu kupcu ...pač veliko sem prebral, tudi tukaj, a nikjer konkretnega ni. pač same hibe napake teh avtov, je kaj takega. avto sicer narejen za delo in podjetja, kjer ni milosti pri šoferjih, za osebno rabo in ker avto naš ga furamo nežneje.
torej kake hibe, poznate koga ( PA NE GOSTILNIŠKE FORE, dejansko da je bil priča kaki okvari), soseda kogarkoli ki avto ima imel težave. nekdo mi je omenjal da je menjal na 1.9 v dveh letih že dva menjalnika, jaz pa tule nisem zasledil, kot sem že napisal, da bi bile težave z njimi-mogoče njegov način vožnje preveč surov in da elektronika nekaj zajbava...
sej pravim rad bi konkretne odgovore, ker avto mi je čez vikend kar prirasel k srcu. zdaj imam karavana hdi in poraba le liter manjša, s tem da mi primanjkuje prostora.

hvala... :)
 
Uporabniški avatar
Kaktus
Novinec
 
Prispevkov: 311
Pridružen: So sep 14, 2002 8:29 pm
Kraj: Mirna

Napisal/-a Kaktus To mar 11, 2008 2:49 pm

Doma imamo Vivarota, sicer 1.9 cdti motor in furgona. Ravno včeraj smo naredili redni servis na 72.000 km. Do sedaj nismo imeli popolnoma nobenih problemov in ga lahko samo priporočim!
lp Peter
 
rini
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: To jul 26, 2005 11:52 am

Napisal/-a rini To mar 11, 2008 3:00 pm

Mi tudi pri 110.000 brez napak, Vivaro Tour 1.9 cdti 101 KM.
 
ted
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 78
Pridružen: Če apr 14, 2005 7:02 pm

Napisal/-a ted Če mar 13, 2008 12:14 am

hvala hvala..lepo to brati, če pa ima še kdo kaj za dodati pa lepo prosim ja.

hvala :)
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov