Za voznike in ljubitelje
 
Uporabniški avatar
Simon123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 78
Pridružen: Po jan 23, 2006 10:18 am

Napisal/-a Simon123 So jul 05, 2008 9:42 am

Zois je napisal/-a:
im nobody je napisal/-a:
Zois je napisal/-a:
sašo5 je napisal/-a:
P.S. samo, te kartice bodo red naredile....ČE. :?:


še lažje je :D


res je...zbrišeš dol pa je :lol: :lol:


kak zbrišeš?
Ne drugače se da,lažji način,seveda pa nebom povedal kako

Za te dvojne kartice pa je res v nemčiji res težko.Nemci so pametni
Sem slišal GOVORICE da ti baje nemec z nekim senzorjem pregleda kabino pa mu zazna če maš kje drugo kartico skrito.BAJE
Pa če maš kartico in voziš trenutno tovornjak s starim tahografom moraš imeti obvezno kartico zraven,drugače tudi kazen


Kolikor vem, so kazni za manipulacijo s tahografom nekje med 8.000 in 20.000€. Dokler ne naletiš na pravega je vse ok, magari voziš brez tahografa. Tud vsem policajem se ne moreš zmišljevat, nekateri prav dobro vejo kako in kaj.
 
Uporabniški avatar
Roady
Novinec
 
Prispevkov: 235
Pridružen: Če jul 22, 2004 4:06 pm
Kraj: Radenci

Napisal/-a Roady So jul 05, 2008 10:43 pm

Simon123 je napisal/-a:
Zois je napisal/-a:
im nobody je napisal/-a:
Zois je napisal/-a:
sašo5 je napisal/-a:
P.S. samo, te kartice bodo red naredile....ČE. :?:


še lažje je :D


res je...zbrišeš dol pa je :lol: :lol:


kak zbrišeš?
Ne drugače se da,lažji način,seveda pa nebom povedal kako

Za te dvojne kartice pa je res v nemčiji res težko.Nemci so pametni
Sem slišal GOVORICE da ti baje nemec z nekim senzorjem pregleda kabino pa mu zazna če maš kje drugo kartico skrito.BAJE
Pa če maš kartico in voziš trenutno tovornjak s starim tahografom moraš imeti obvezno kartico zraven,drugače tudi kazen


Kolikor vem, so kazni za manipulacijo s tahografom nekje med 8.000 in 20.000€. Dokler ne naletiš na pravega je vse ok, magari voziš brez tahografa. Tud vsem policajem se ne moreš zmišljevat, nekateri prav dobro vejo kako in kaj.


Iz prve roke. Kazen na Poljskem za vožnjo na tujo kartico 4500 eurov + odvzem kartice( pošljejo v slo seveda s pripisom o dogodku) ;)
Slika
 
bizgec
Novinec
 
Prispevkov: 331
Pridružen: Ne jan 21, 2007 2:01 pm

Napisal/-a bizgec So jul 05, 2008 11:23 pm

Matevz S. je napisal/-a:
damjan je napisal/-a:
bizgec je napisal/-a:
damjan je napisal/-a:lej tako ti bom povedal.
sam imam doma v kamionu kartico.nov mercedes.....
zdj tko:da se tud z njo malo bluzit sm moreš vedet kako in kaj.....
najbolj smešno je v državah bivše juge kjer vrli policisti ko te vprašajo za tahograf debelo pogledajo ko mu daš kartico in izjavi "A šta ču ja s tim??".....Šta ti je to......??
ne ne ne treba mi to.....treba mi onaj okrugli papir.......in ko mu končno dopoveš da tistega okroglega pač nimaš in da imajo po novem vsi kamioni registrirani po 1.5 2006 kartico ne ve več kaj bi in sam debelo gleda.......potem ti prbije ok slovenče nek ti bude al ja stvarno neznam kamo da stavim ovu karticu.......

smešno ampak resnično.....

drgač je pa na severu in po evropi kjer so razni BAG policaji še kako dobro opremljeni s takimi zadevami.......

sam po moje je še vedno boljši tahografski listič..vsaj kar se varanja tiče


Po 1.5.2005 in ne 2006.


şe opravičujem ja po 1.5.2005....čas beži ja ja.....mater saj je že 2008 :)


Digitalni tahografi so obvezni za vsa nova vozila prvič registrirana po 1.5.2006!!!


Samo zate-drugače z 1.5.2005!
 
Uporabniški avatar
Matevz S.
Novinec
 
Prispevkov: 200
Pridružen: Če jun 29, 2006 5:21 pm
Kraj: vsepovsod

Napisal/-a Matevz S. Po jul 07, 2008 4:28 pm

bizgec je napisal/-a:
Matevz S. je napisal/-a:
damjan je napisal/-a:
bizgec je napisal/-a:
damjan je napisal/-a:lej tako ti bom povedal.
sam imam doma v kamionu kartico.nov mercedes.....
zdj tko:da se tud z njo malo bluzit sm moreš vedet kako in kaj.....
najbolj smešno je v državah bivše juge kjer vrli policisti ko te vprašajo za tahograf debelo pogledajo ko mu daš kartico in izjavi "A šta ču ja s tim??".....Šta ti je to......??
ne ne ne treba mi to.....treba mi onaj okrugli papir.......in ko mu končno dopoveš da tistega okroglega pač nimaš in da imajo po novem vsi kamioni registrirani po 1.5 2006 kartico ne ve več kaj bi in sam debelo gleda.......potem ti prbije ok slovenče nek ti bude al ja stvarno neznam kamo da stavim ovu karticu.......

smešno ampak resnično.....

drgač je pa na severu in po evropi kjer so razni BAG policaji še kako dobro opremljeni s takimi zadevami.......

sam po moje je še vedno boljši tahografski listič..vsaj kar se varanja tiče


Po 1.5.2005 in ne 2006.


şe opravičujem ja po 1.5.2005....čas beži ja ja.....mater saj je že 2008 :)


Digitalni tahografi so obvezni za vsa nova vozila prvič registrirana po 1.5.2006!!!


Samo zate-drugače z 1.5.2005!


Prepričaj se preden pišeš neumnosti, bizgec. 1.5.2006
http://www.finance.si/151714/Digitalni_tahograf_od_danes_obvezen_v_tovornih_vozilih_v_EU
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov