Za voznike in ljubitelje
 
jakob.percic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: To jan 06, 2009 1:38 am

renault trafic 2.1D

Napisal/-a jakob.percic Ne mar 29, 2009 11:42 pm

ja mene pa zanima tisti ki veste več o tem vozilu pa me zanima ot letnika 1982-1996 kakšen je ta avto nasplošno in kuliko ma porabe pa če ima motor 2.1D pa je starodobnik koliko bi bila registracija?? in kako so sploh zdržlivi a imajo slučajno servo volan in tudi me zanima katere so najpogostejše okvare oz.napake pri tem vozilu.Prosim za konkretne odgovore ker imam namen kupiti takšen avto.


za odgovore najlepša hvala :)
Zadnjič spremenil jakob.percic, dne Po mar 30, 2009 2:05 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po mar 30, 2009 12:19 am

Tak vtis imam, kot da misliš na drug model Renaulta in ne na Traffica. Imam morda prav?

Traffic je kombi, kar pomeni ustrezno udobje, hrup itd - še posebno, če iščeš tako starega, da bi lahko bil starodobnik (če je to pri gospodarskih vozilih sploh možno - v smislu cenejše registracije). Novejši so že zelo blizu osebnim avtom, starejši žal še ( :P ) ne. Koliko naj bi bil star, za kaj ga boš uporabljal (ga boš morda kvalitetno restavriral?), s kakšnimi motorji (samo 2,5 D ?), kakšna velikost, povišan, potniški ali tovorni - skratka - povej kaj več.

Lahko ti je pa že vnaprej jasno, da so tako stari kombiji običajno zelo zgonjeni, kar pomeni, da so lahko vreče brez dna, učinka pa bolj malo (starost ostaja). Zdi se, da se na kombije ne spoznaš ravno dosti, tak star kombi pa potrebuje ravno poznavalca, ki bo znal sam marsikaj narediti, zato je nakup ali obnova zelo vprašljiv projekt.

lp
Zadnjič spremenil esem, dne Po mar 30, 2009 12:23 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po mar 30, 2009 12:20 am

...
Zadnjič spremenil chevy, dne Po avg 10, 2009 2:53 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po mar 30, 2009 12:36 am

...
Zadnjič spremenil chevy, dne Po avg 10, 2009 2:54 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po mar 30, 2009 12:56 am

Jakob.Perčič - če si resen, se tako tudi obnašaj.

Kot prvo - če nekomu tik pred tabo odgovarjaš, ga ni treba citirat - razen, če hočeš kaj povdarit, a tudi pri tem ni potrebno citirat celotnega posta. A ti ob tem celo nisi nič napisal/dopisal, si samo citiral Chevyja. In to kar dvakrat!

Oba posta sem ti zbrisal. Pričakujem, da tega ne boš več ponavljal.

Vse bolj se zdi, da tema ni resno zastavljena, da je avtorju samo malo dolgčas v nočni izmeni (nobenih pravih vprašanj itd). In ni edina take vrste. Ena se je začela takole

jakob.percic je napisal/-a:ja mene pa zanima če ma kdo kakšn avto za odat ali za kakih 50€

nadaljevala pa približno tako: "is kirga kraja si? Če je blizu, kupim"

Glede na tisto temo je to bolj kot ne želja po bližnjici "postat glavni na vasi".

Če resno misliš, postavi prava vprašanja, sicer bo tema kmalu romala na smetišče zgodovine.
 
jakob.percic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: To jan 06, 2009 1:38 am

Napisal/-a jakob.percic Po mar 30, 2009 12:55 pm

lej js se ne bom s tabo krego ko nisem tak k ti ok ...
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po mar 30, 2009 1:51 pm

Malo slabo razumeš kreganje.
Nihče se s tabo ne krega. Naredil si par čudnih (npr zakaj samo citiranje in to dvojno?) in moja dolžnost kot moderaorja je bila, da te na to opozorim, kar sem tudi storil in res ni jasno, kje ti tu vidiš kreg? Ali bi raje imel A.com v tvojem stilu - samo ponavljanje citatov? Bi bil zadovoljen, če bi vsi odgovori (tudi tebi v tvojih temah) zgledali tako?

Še vedno čakamo več bolj konkretnih podatkov o tvojih željah in namenih glede kombija - npr do koliko €, kakšne starosti, potniški ali tovorni, kaj je prioriteta - poraba, zanesljivost, udobje, ohranjenost itd itd. Brez tega je bolj težko kvalitetno odgovarjat, veš.
Vrni se na Gospodarska vozila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov