rokym20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne jun 28, 2015 9:53 am

Katere 215-55/16 zimske gume so najboljše za zimske razmere?

Napisal/-a rokym20 So avg 01, 2015 9:49 am

Za avto ford mondeo karavan 2010 letnik..
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: Katere 215-55/16 zimske gume so najboljše za zimske razm

Napisal/-a fare So avg 01, 2015 3:07 pm

Nokian Hakkapeliitta 8

This new high-end product has earned test wins in motoring magazines around the world; it is suited for drivers who do not want to compromise on winter safety.

SUPREME GRIP UNDER ALL WINTER CONDITIONS
LOWER FUEL CONSUMPTION, QUIETER THAN BEFORE, LESS WEAR ON THE ROAD
STABLE AND PRECISE HANDLING
 
titanium
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: To sep 22, 2009 7:59 pm

Re: Katere 215-55/16 zimske gume so najboljše za zimske razm

Napisal/-a titanium To nov 10, 2015 8:06 am

Tudi mene zanima katere gume v tej dimenziji bi bile najboljše za ZIMSKE razmere. Sedaj živim na lokaciji do katere vodi zavita cesta pod precejšnjim nagibom in ker gre za makedamsko privat cesto, jo občina le spluži, posipat soljo pa jo nočejo, sam pa zaradi dolžine ceste nisem zmožen tega ročno posipavat, in sedaj si predstavljajte ko pade sneg, zimska služba pride plužit šele ko očistijo vse ostale ceste, do takrat pa se že vse povozi in nastane sam led, kateri potem ostane na cesti vse dokler ga sama narava ne vzame. Zato me zanimajo gume katere so najboljše na snegu in ledu, za suho in mokro podlago me sploh, ampak res, sploh ne skrbi in mi ne igra nobene vloge!

Sploh ne vem ali je bila ta napisana Hakkapeliitta, bolj provokacija kot normalen odgovor, saj na slovenskih cestah ni dovoljeno uporabljat gum z žebljički (ali pač? razsvetlite me)

Če gledam letošnji test, http://www.motorevija.si/si/783/Testi_p ... _2015.aspx ima najboljše ocene v kombinaciji sneg in led guma Vredestein Snowtrack 5, kaj mislite?

Zanimajo me resni predlogi!
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov