Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

kupim zimske gume 175/65/14

Napisal/-a LudiLimun Po sep 25, 2006 9:52 pm

kot že napisano u naslovu, bi kupu zimske gume, najverjetneje rabljene, stare in vožene največ eno leto (DOT_ _ _ _), cena maximalno 20k za 4 pnevmatike. pa naj bo prodajalec iz okolice lj (ker ne mislm dajat za bencin še 10k, ker so to že nove gume) :D

lohk mi odgovorite tukej, al pa na privat
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Napisal/-a čare Po sep 25, 2006 9:55 pm

zahtevna stranka ni kaj pa najbrž bi rad videl še da majo vsaj 7mm profila ,glej zapel se do špana kupi 4X kormoran snowpro in boš dobil za 35 jurjev nove gume pa maš vsaj 3-4 sezone mir
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun Po sep 25, 2006 10:09 pm

čare je napisal/-a:zahtevna stranka ni kaj pa najbrž bi rad videl še da majo vsaj 7mm profila ,glej zapel se do špana kupi 4X kormoran snowpro in boš dobil za 35 jurjev nove gume pa maš vsaj 3-4 sezone mir


ja a ni lepo to da vem kaj hočm :P , ne pa da si zmišlujem pol k sm že naroču.

špan, kormoran, nove gume, to je moja druga opcija (sm že tut na špana klicou, use vem).

eno sezono (beri: zima, ne cel let) rablene gume teh dimenzij, kej preklet mn, kukr 6mm niti ne morjo met, če si normaln voznik. od nenormalnga niti nebi kupu :P
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Po sep 25, 2006 10:32 pm

Prvič in zadnjič ne kupovat rabljene gume.
Prvič za malo denarja recimo za 20 jurjev dobiš komaj še vredi gume tam okrog 5mm profila za 30 jurjev dobiš recimo tam okrog 6-7 mm profila to so rabljene potem pa smo že zelo blizu novih ki pa stanejo tam okrog 35 jurjev. To govorim na pamet lahko da je precej drugač.

Najprej bi ti svetoval, da si kupiš oglasnik in pobrskaš, potem imaš bolha.com, potem imaš avto.net tle imaš kr pestro ponudbo sam kaj ko so rabljene poleg tega pa še ne veš v kakšnem stanju so jest sem samo enkrat to naredu in nikol več. K er sem rabil gume za par mescov in sem zmetal za ene bedne gume preveč gnarja nove pa bi jih dobil za isto ceno.

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Po sep 25, 2006 10:37 pm

pa vsi samo profil gledate.. sem to pomlad prodajal 2 kompleta letnih gum, voženih po 3 sezone, na obeh kompletih po več kot 6mm profila, dal sem jih za 13 in 16k (tiste za 16k so bile še za moje pojme v redu vsaj za eno sezono moje vožnje - gume so bile od mame, ki je menjala feltne)..

pa sem v oglas za cenejše napisal: gume so bile vožene 3 leta, v kleti stale naslednje 3 leta, so trde, a profila še več kot 6 mm.. telefon je začel zvonit tri minute po tem ko sem oglas oddal in je zvonil skos še naslednjih par dni.. folk je neumen.. s temi gumami se ne pelješ varno še v optimalnih razmerah, kaj šele v dežju ipd. gume so bile trde, kot da bi jih vlil iz betona..

Se da kupit dobre rabljene gume, samo vedet morš kake morjo bit.. ne pa samo na ta pof* profil gledat

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Po sep 25, 2006 11:21 pm

Evo mal širše in dražje kot jih iščeš.
http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?id=1064073
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: kupim zimske gume 175/65/14

Napisal/-a dj_em Po sep 25, 2006 11:32 pm

LudiLimun je napisal/-a:kot že napisano u naslovu, bi kupu zimske gume, najverjetneje rabljene, stare in vožene največ eno leto (DOT_ _ _ _), cena maximalno 20k za 4 pnevmatike. pa naj bo prodajalec iz okolice lj (ker ne mislm dajat za bencin še 10k, ker so to že nove gume) :D

lohk mi odgovorite tukej, al pa na privat


ja ti kr sanji model... še obnovljenih ne dobiš za ta denar ;) pa še garancijo maš 2 let

če ti pa rata dobit pa :shock:

sam si pa optimist ni kej :lol:
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun To sep 26, 2006 12:57 pm

od 5 odgovoru ste zmogl samo eno ponudbo :shock: , ni čudn da se samo krega na tem forumu.
v nadaljevanju pričakujem kej bl pametnga, npr. ponudbe, ne pa pametvanje, še posebej če nimate pojma kje se cene gibljejo.
jst sm jih kupu 5 let nazaj za 8k 4 gume cca. 1000km, se pravi da jih dons dobiš sigurn za 20k. ne verjamete ----> poglejte mal na avto.net

PS: za tist kar bom pršparou (če bom), rajš pelem drago na večerjo
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em To sep 26, 2006 1:07 pm

LudiLimun je napisal/-a:od 5 odgovoru ste zmogl samo eno ponudbo :shock: , ni čudn da se samo krega na tem forumu.
v nadaljevanju pričakujem kej bl pametnga, npr. ponudbe, ne pa pametvanje, še posebej če nimate pojma kje se cene gibljejo.
jst sm jih kupu 5 let nazaj za 8k 4 gume cca. 1000km, se pravi da jih dons dobiš sigurn za 20k. ne verjamete ----> poglejte mal na avto.net

PS: za tist kar bom pršparou (če bom), rajš pelem drago na večerjo


matr a zdej pa mislš da si glavni al kaj... dej no dej če bi bil mogoče malo bolj prijazen bi ti več ljudi pomagal...

še enkrat pa pravm da si optimist :lol:
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun To sep 26, 2006 1:10 pm

enim se res ne da nč dopovedat. kar se pa prijaznosti pa ponudb tiče, si mi ti kšn tedn nazaj privat pisou glih glede gum, k jih prodajaš :twisted:

a se kle folk res ne zna druzga k pregovarjat :?: :?: :?: pa sm mislu, da sm naslou zelo jasno napisou :shock: , očitno je folk bl neumn kot sem mislil :roll: (sami mi to dokazujete, jst samo interpretiram!)
Zadnjič spremenil LudiLimun, dne To sep 26, 2006 1:21 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR To sep 26, 2006 1:10 pm

Prej škrtonja kot pa optimist. 8)
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun To sep 26, 2006 1:20 pm

res vs ne razumem! če nimate kej bl pametnga napisat, lohk tut NEnapišete.

pa da napišem, da bom vm nepismenim razložu: pa upam, da boste znal prebrt :roll:
jst sm napisu pogoje katere mam u glavi. ZAKAJ taki pogoji:
gledu na netu, tko da se mi zdijo realni
ker so že prodani, sm poskusil srečo še tu
.
.
.

kje je admin k ga rabš! ker tole je use skp poraz. glede na slovensko logiko, bi prej reku, da mi boste fouš, če bom dubu, kukr da bi mi prvoščl.
aja če mate že tako logiko, pomislte tkole: boste mel vsaj bolše gume k vš sosed :roll: :jao:
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em To sep 26, 2006 1:37 pm

LudiLimun je napisal/-a:res vs ne razumem! če nimate kej bl pametnga napisat, lohk tut NEnapišete.

pa da napišem, da bom vm nepismenim razložu: pa upam, da boste znal prebrt :roll:
jst sm napisu pogoje katere mam u glavi. ZAKAJ taki pogoji:
gledu na netu, tko da se mi zdijo realni
ker so že prodani, sm poskusil srečo še tu
.
.
.

kje je admin k ga rabš! ker tole je use skp poraz. glede na slovensko logiko, bi prej reku, da mi boste fouš, če bom dubu, kukr da bi mi prvoščl.
aja če mate že tako logiko, pomislte tkole: boste mel vsaj bolše gume k vš sosed :roll: :jao:


ne fant ker ti enostavno cenš svoj drek več od zlata....
vsaj tak vtis daješ... pa kaj pol če sem ti ponudu prek pm-ja :roll:

glede gum pa enostavno cilaš previsok, al pa tut ne če bi rad kupu plastiko za pozim, pol maš možnosti ja da dobiš en let stare za 20k
sam če pa mislš dobre gume dobit za 20 k se pa motš.. in mislm da to ti vsi hočemo dopovedat...

sam si pa tut len da se sam ne znajdeš pa brskaš... hočeš vse na pladnju.....
" najdte mi, ponuji te mi,...." kot da si ti zdej pa nekdo k ti mora vsak na tem forumu pomagat :ppppp
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun To sep 26, 2006 1:46 pm

pa kdo za božjo voljo je pa tebe za pomoč prosu?????? WTF!?!?!?!??!?!?!?! (sm reku da ste nepismen!)
če ne prodajaš, ne rabš niti kliknt kle gor (ker ti naslou vse pove)

zarad mene lohk zaklenete temo, ker takih pametnih pa poučenih ne mislm niti slučajn brt, škoda mojih oči :roll:
 
Uporabniški avatar
ghostrider
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po jan 23, 2006 10:37 am
Kraj: kva te boli ku...

Napisal/-a ghostrider To sep 26, 2006 1:56 pm

http://www.bolha.com/oglas1916687
http://www.bolha.com/oglas1897171

Poznam eskimo gume in vem da so ful bolš kot kormoran, pa tele na zgornmu naslovu majo še en kp profila. Une na spodnmu pa isto pašejo na tvoj avto- bolš bo zgledal pa v suhmu se bo avto lepš obnašal. Za vsak slučaj poglej v homologacijo. Eskimo so ful dobre zato k ti fajn držijo tut na toplejšem, mokrem in suhem asfaltu. Prav tako pa so dobre za sneg. Kormoran so pa za sneg bolše od s3, sam so pa za suho baje zanč.
Svaki čedo svoga konja hvali!
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Napisal/-a čare To sep 26, 2006 1:57 pm

a sm ti povedu kaj pejt kupit,če pa dobiš eno leto stare zimske gume za 20 jurjev pa še men povej kje si jih kupu jih prec vzamem
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em To sep 26, 2006 2:28 pm

LudiLimun je napisal/-a:pa kdo za božjo voljo je pa tebe za pomoč prosu?????? WTF!?!?!?!??!?!?!?! (sm reku da ste nepismen!)
če ne prodajaš, ne rabš niti kliknt kle gor (ker ti naslou vse pove)

zarad mene lohk zaklenete temo, ker takih pametnih pa poučenih ne mislm niti slučajn brt, škoda mojih oči :roll:


drugače pa če ne prosiš za pomoč, je oglaševanje prepovedano...

- zato obstajajo mali oglasi
- pa .gif v avantarjih ni dovoljen :evil:
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun To sep 26, 2006 2:48 pm

dj_em je napisal/-a:drugače pa če ne prosiš za pomoč, je oglaševanje prepovedano...

- zato obstajajo mali oglasi
- pa .gif v avantarjih ni dovoljen :evil:


pa kva je s tabo model???? kaj pa oglašujem?, jst kupujem! če se ne motm ti oglašuješ, in to kar 3(TRI) stvari. prosm da si v bodoče tiho, če nimaš pojma kaj govoriš.

ostalim hvala za pomoč, in se opravičujem za tole bol grobo pisanje. :evil:
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček To sep 26, 2006 5:21 pm

A ti nisem na začetku povedal da pejt po oglasnik oz obišči eno spletno stran. Glede profila in starosti gum na prvem in drugem mestu morajo biti gume malo rabljene in po možnosti vožene samo eno sezono stare 1 leto oz. 2 leti, kar bo več je tud večje tveganje vožnja z njimi.

Moja situacija: Grem kupit oglasnik, po oglasniku sem piskal gue ki so precej nove in imajo približno 6mm profila oz.7 mm zadnje gume. Za gume sem plačal cca 25 000 sit bile so maragoni sicer so bile nekako kr vredi gume ampak prvič in zadnjič. Pozim so zimske rade rablejen problematične, ker ko ti ustavljaš rado včasih kr kot smučke potegne avto naprej in tukaj je lahko BUM.

Priporočam ti obisk avto.net, bolha.com, salomonov oglasnik imaš ga na netu in si lahko samo pogledaš oglase kaj se bo prodajalo toda brez kontaktov (mogu se boš reg.).

Ne vem kaj te matra glede gum toda če boš tako napadalen se ti ne bo noben posvetil (vedi pa da je nekaj foka tle gor ki se s tem celo ukvarjajo)

Pa brez kreganja.

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a marko01 To sep 26, 2006 6:43 pm

zanimivo da niste te teme zaklenli moderatorji glede na to da ste nekaj casa enemu uporbniku zaklneli ki je iskal zice za coupeja kao da to ni oglasnik pravi ste vi ja..... Tisti ki pa kupujete rablene gume ne pa je glih tak koda bi skocli v prepad :P ne v vseh primerih seveda samo nikol nena mores vedet kaj je prejsni lastnik delo z gumami razna kurjenja itd ......
Lp by Mare
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov