Uporabniški avatar
matej1357
Novinec
 
Prispevkov: 255
Pridružen: To sep 09, 2008 2:15 pm

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a matej1357 Po nov 15, 2010 10:10 am

jaz pa imam letošnje fulda kristall montero 3, 185/65/15 narejene v Franciji :D :D :D
 
Veron
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Ne maj 01, 2005 3:04 pm

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a Veron Po nov 15, 2010 7:18 pm

nakamura je napisal/-a:Tale živic je bl tko. Moje izkušnje so deljene. Obljublja na polno, ni da ni od gum, ima vse, šleper ravno prišel,..... ravno tako je kombi z gumami že na poti, ampak čakaš in čakaš in se seveda..........se naveličaš. Za nekaj več eurotov se pač moraš za naročene in ne dobavljene gume obrniti na druge ponudnike. Hvala bogu, da se ta zgodba odvija na 4-5 let/avto.

Lp,

Enaka zgodba pri meni. Naročil 25.10. po telefonu, pravi, da mu pošlem na mail. Kličem isti teden v petek (29.10.) popoldan, da vprašam kaj se dogaja, koliko časa v povprečju rabi, da dostavi, pravi 2-4dni. Ok, ampak mojih ni. Pravi da jih trenutno zmanka, da je kamjon glih pršu, bodo odposlane v torek (ponedeljek praznik), tako da bi morale biti v sredo. Čakam sredo, spet nič, četrtek nič. Petek (5.11.) spet pokličem, pravi ker sem naročil v H, da jih ni imel, pride pa danes. Tako da bi moralo biti v torek. Ok, čakam, spet nič. Kličem zopet v petek (12.11.), pravi da gre jutri kombi v Ljubljano in lahko se kje tam dobimo. Ok, sobota, čakam na klic, nič, kličem v soboto proti večeru, noben se ne javi (verjetno niso delal več), pošljem sms, naj mi vsaj sporoči če bo sploh kaj od gum. Uganite kaj, nobenega odgovora, nobenih gum :-)
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a MBtouran Po nov 15, 2010 9:21 pm

Kakšen pa je kaj DOT pri zimskih pnevmatikah na Mimovrste?
 
Veron
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Ne maj 01, 2005 3:04 pm

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a Veron To nov 16, 2010 9:14 pm

ima mogoče kdo predlog, kje kupiti UG7+ ali Alpine A4 v dimenziji 205/55/R16 ugodno (poleg živica)?
 
Uporabniški avatar
hribko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1933
Pridružen: To apr 01, 2008 9:45 am
Kraj: koroška

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a hribko Če nov 18, 2010 6:23 am

Veron je napisal/-a:ima mogoče kdo predlog, kje kupiti UG7+ ali Alpine A4 v dimenziji 205/55/R16 ugodno (poleg živica)?

pri širniku iz radelj
 
Veron
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Ne maj 01, 2005 3:04 pm

Re: ZIMSKE PNEVMATIKE...kje najceneje??...

Napisal/-a Veron Če nov 18, 2010 1:43 pm

škoda, šele sedaj vidil tvoj post. Sem vmes že kupil in sicer Goodyear UltraGrip 205/55/R16 91H za 90eur + brezplačna montaža.

Sicer pa tale živic je tud neorganiziran, da glava boli. Sem ga še zadnjič včeraj klical (glede na to, da sem že naročil pri njemu, ok sem mislil tud počakat, ker se mi ni mudila, da ga nebi "zajebal") ampak modela kličem zjutri, prav "mi je ušlo iz glave" (kak seznam? maili?...) ok, nima veze. Prav bo danes popoldan šel kombi v Ljubljano, super se zmeniva okoli 14h nekje v BTCju. Jst v btcju, gum, niti klica od nikoder. Obupal nad njem, danes zjutri poiskal prvo dokaj ugodno ponudbo in vzel. Gume že na avtu.
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov