Uporabniški avatar
pugi405
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1970
Pridružen: Pe okt 11, 2002 4:01 pm
Kraj: Novo mesto, Slovenija

Napisal/-a pugi405 Ne jul 05, 2009 10:02 am

esem je napisal/-a:Če prav povzemam vaše izkušnje - od zadaj je samo najboljša gumica varna gumica? :P :lol:



Slika
:EE :EE
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Ne jul 05, 2009 11:53 am

a4 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:
a4 je napisal/-a:ne vem zakaj se zadnje čase samo razburjam na tem forumu.

pa kje za vraga se vi vozite ? oz. kako se vozite ?

jaz mam že 4 leta izpit.. pa mi še nikoli ni nič neslo. ne sprednji in ne zadnji del

moj stari ma najcenejše gume gor, pa 5 let stare.. na mojem so pa čist nove.. ampak v ovinku oba držita. jaz ne vem zakaj vam avtomobili drsijo

:roll:

(na leto nardim okoli 15.000km)


Na leto nardim preko 30kkm, avto mi "drsi" skor vsak dan, ko se mi da malo bolj po ovinkih vozit in so gume na robu tako da že čutiš da malo drsi...



saj tvoj nick pove dovolj.. ja


Ravno nasprotno, mam izpit 10 let, tak da nism ravno mulc al pa divjak...samo rad po domačih ovinkih malo hitreje vozim ( po svojem pasu da ne bo pomote ), pa to niso ovinki, kjer lahko gres ne vem kako hitro, je ponavad že ene 60 km/h dovolj, ker je tak gladek asfalt.

V službo vsakodnevno se pa vozim ponavad v koloni tako da itak vozim kot je pač promet...ne obsojajte ljudi po nicku ali po načinu vožnje, nisem divjak..daleč od tega...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov