Uporabniški avatar
vojkostar
Uporabnik
 
Prispevkov: 934
Pridružen: Pe jun 23, 2006 11:12 pm

Re: Goodyear UltraGrip 8

Napisal/-a vojkostar To sep 27, 2011 11:06 am

še vedno ostanejo ketne, sam treba jih je znat gor dat, da ti roke ne zmrznejo :) tist k jih ne zan gor dat v 1-2 minutah je bolš da jih sploh ne daje gor, smo mel pacienta ki je to delov sred klanca in zaje**bov vse nas ker ko se enkrat ustavš pol ne gre več naprej v 20 cm snega +zbita špura
 
gasperk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: To apr 19, 2011 2:33 pm

Re: Goodyear UltraGrip 8

Napisal/-a gasperk Če okt 20, 2011 1:41 pm

matey18 je napisal/-a:Če bi vi vedl kako v savi delajo gume (sem bil zaposlen tam nekaj časa) nebi noben več kupu Sava,GY, Dunlop, Fulda itd :lol: vsaj jst ne bom nikoli več :mrgreen: Za tole GY 8+ je bla pa itak v proizvodnji že novembra.



Lahko ti povem da GY posluje / izdeluje zelo profesionalno. Saj v GY / sava podružnici v Kranju, so med ''poveljniki'' ameriški ljudje tko da se tud dela bolj resno kot pa če bi bil na vrhu neki slovenski komunistični k****n aka. Kordež.... upam da sm dost povedov.
 
sosed
Novinec
 
Prispevkov: 175
Pridružen: Ne avg 09, 2009 10:17 am

Re: Goodyear UltraGrip 8

Napisal/-a sosed Pe feb 03, 2012 6:51 am

kuga tle edn reklamo piše...jebenti a zdj morjo pa že na forum spam limat...pa to ne morem vrjet
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Goodyear UltraGrip 8

Napisal/-a ~toMmy~ Pe feb 03, 2012 11:35 am

Prva vožnja z UG8 (samo spredaj, zadaj UG7+) po snegu... zadovoljen, tudi v klanec (2. prestava z nizkimi obrati) je šlo dokaj dobro, čeprav sem se pred vznožjem zaradi igranja z ročno spozabil in nisem vzel zaleta, kot ponavadi! :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
dako
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Če feb 16, 2012 6:02 pm

Re: Goodyear UltraGrip 8

Napisal/-a dako Če feb 16, 2012 9:48 pm

Tudi jaz imam spredaj Goodyear UltraGrip 8, zadaj pa UltraGrip7+ vožene že lansko sezono, vendar pa sem z UG 7+ bil bolj zadovoljen. Kar se tiče oprijema na snegu je sigurno boljša 7+.Sem doma v hribih in sem letos imel dosti več problemov z UG 8 :huh: , kot pa prejšnja leta z UG 7+
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov