Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a crxdelsol Sr okt 19, 2011 4:09 pm

kak se temu reče/zgleda ?
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a srcnik Sr okt 19, 2011 4:37 pm

http://www.kuponko.si/tedenska-ponudba

Tole sem danes na mail dobu, sam nisem iz lj, pa tudi izkušenj nimam s temi kuponi, samo cena je pa več kot ugodna :)
 
Uporabniški avatar
dottore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 552
Pridružen: Ne nov 14, 2010 5:58 pm
Kraj: "sončna stran Slavnika"

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a dottore Sr okt 19, 2011 7:28 pm

Danes sem plačal 20€ za premontažo, centriranje (pa take fore) :D
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a crxdelsol Sr okt 19, 2011 7:43 pm

kolk col kake felne ?
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a davorz Sr okt 19, 2011 7:54 pm

Včeraj plačal za 14" z računom: Premontaža 3,5€/kom, centriranje 3,5€/kom, skupaj 28€.

To je bila premontaža zimskih gum na zimskem kompletu, torej ni bilo potrebno mojstru nič jemati koles z avtomobila, ampak le gume v prtljažnik in nazj notri. Premontiral bom pa sam na dvorišču ko bo napovedan pri resnejši sneg, oz 15.11.
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a adis Sr okt 19, 2011 9:16 pm

crxdelsol je napisal/-a:kolk col kake felne ?


za to ceno je 16 col.
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a NejcZ Če okt 20, 2011 10:10 am

V čem je pa fora različnih cen glede na velikost gume? A ni postopek pa delo ki ga moraš vložit enak pri 13 in 19? Edin malo težje neseš 19ko do mašine :lol:
I'm not speeding I'm qualifying...
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a crxdelsol Če okt 20, 2011 10:33 am

Pomoje ni fora v velikosti, 19 vrjetno ni nikoli jeklena in jo je treba bolj pazit, ker bo lastnik bolj gnjavo kot za kako jekleno. Pa še nizkopresečne gume je večja jeba gor dat kot balonarce, ko takoj primejo in ven vsekajo.
 
Uporabniški avatar
dottore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 552
Pridružen: Ne nov 14, 2010 5:58 pm
Kraj: "sončna stran Slavnika"

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a dottore Če okt 20, 2011 7:39 pm

adis je napisal/-a:
crxdelsol je napisal/-a:kolk col kake felne ?


za to ceno je 16 col.

Jap :D
 
Uporabniški avatar
denko4
Novinec
 
Prispevkov: 378
Pridružen: Pe sep 04, 2009 9:54 pm
Kraj: dolenjske benetke

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a denko4 Če okt 20, 2011 7:43 pm

NejcZ je napisal/-a:V čem je pa fora različnih cen glede na velikost gume? A ni postopek pa delo ki ga moraš vložit enak pri 13 in 19? Edin malo težje neseš 19ko do mašine :lol:

crxdelsol je napisal/-a:Pomoje ni fora v velikosti, 19 vrjetno ni nikoli jeklena in jo je treba bolj pazit, ker bo lastnik bolj gnjavo kot za kako jekleno. Pa še nizkopresečne gume je večja jeba gor dat kot balonarce, ko takoj primejo in ven vsekajo.

V tem je veliko razlike.
Ponavadi majo razlike v cenah po velikosti, potem pa še alu/jeklo.
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a xsara Pe okt 21, 2011 12:33 pm

Kdo že uveljavljal popust za vulkanizerske storitve preko Kuponko.si ali pa Kolektiva.si na kupon?.........
al je kšna fora, češ vplačaš kupon, prideš do vulkanizerja ta pa pojma nima o kakšnih kuponih,popustih?..........

hvala lp..............
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
blumar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po nov 28, 2016 7:13 pm

Re: Centriranje (lahko uredi kdo poceni)?

Napisal/-a blumar Po nov 28, 2016 7:36 pm

Rihtar je napisal/-a:Pozdravljeni!

Tole pisem predvsem iz tega razloga, da se se kdo drug ne bo tako zafrknil, kot sem se sam. Avtocenter Velic. Brez premisljanj lahko recem, NAJSLABSI vulkanizer dalec naokoli. Sicer si nisem se cisto na jasnem, ali je on sam in osebje pri njemu res nesposobno, ali pa te hocejo na vsak nacin oskubit za goro denarja.
Ko prides tja..vse lepo in prav..profi oprema, ni kej rect...3D optika (redko kje). avtoservis, avtopralnica, vulkanizerstvo, polnenje klim..skratka vse ima , ni da ni!
Ampak..prvo kot prvo....dela mi optiko en mladenic..stoji pod avtom, v eni roki kljuc, v drugi kladivo, v ustih cik. Prosi me, ce lahko tam na racunalniku neki kljukam..vglavnem, pol optike sm naredu sam. Drug dan mu pridem, da mi tuljo gume. Se greva peljat s sefom..tkoj k sva startala pravi, da so to lezaji...in da je ziher, da je desni. Ok..menjamo lezaj..spet se peljemo..tuli enako..pravi, da zdej je pa levi lezaj. Recem klinc, on je ja vulkanizer, ve vec od mene..menjamo se levega. Se peljemo, stvar ista. gume tulijo. Sele ko se ustavmo pogleda zadne gume in pravi da so kot smrekca in da so gume krive. A na zacetku pa ni gum niti malo pogledu in reku ze u startu da so lahko gumekrive, ker kasneje sem izvedel, da grejo pri mojem avtu lezaji ZELO redko. Je res, da sem mu na zacetku ze omenil, da sem ze narocil druge gume pri enem vulkanizerju in se je tip znajdu..si je mislu, da ce ze mas gume, ti bom pa jst zaracunu za menjavo lezajev,ce ze z menjavo gum ne bom. In najslajse pr usem tem...klice u trgovino, da narociva lezaj..pa me sprasuje, al z racunom al brez..sm reku ajde brez,...se pravi da potem on lezaj uzame na firmo in s tem ne placa DDV..s tem posledicno bi tudi jaz moral dobiti lezaj ceneje ne?? In to 2 lezaja..eden 136eur, drug 158eur....+delo mi je racunal 60eur!! 60eur za to, da se je eden od mulcev k pr njemu cisti avte 1 uro vozu do trgovin z avtodeli (najprej po en lezaj, nato v drugo trgovino se po drugega). Sama menjava pa je potekala pol ure. Skratka katastrofa na polni crti!!! Mislm da je frajer kr konkretno zasluzil...potem se ze ne cudim, da ima tako profi opremo, ce tako nateguje ljudi! Da bi mi potem vsaj racun dal, ce se je ze hvalil, da ceneje pridem skoz brez racuna. Me ima, da bi sel k njemu in mu povedal, sam se mi ne da ukvarjat s takimi bebc.. Skoz ma cik u ustih, kar se mi tudi ne zdi olikano do strank..Mene ziher ne bo vec vidu tam in sem 100% da se marsicesa ne, usaj tiste, k so prebral ta post.

Uzivajte in srecno pot!


Še moje mnenje... Avtocenter Velić - OBUPNO!!! Prišel sem da mi zamenja vse 4 ročice stabilizatorja, premontira in scentrira gume in naredi optiko. Tam sem bil malo manj kot 2 uri. Delal je ta mladenič zaposlen pri njemu, itak čik v ustih. Zataknil se je že pri prvem stabilizatorju, to pa zato ker ga ni mogu dobr zategnit. Zakaj? ker je bil nastavek na drugi strani na katerega pride ključ že požrt. Zakaj? Ker dela z avtom kot s šajtrgo!!! Na eno stran ključ, na drugo pištolo in gas na polno pa nima veze a se ključ usede al ne in logično da je požrlo nastavek. Pol uleti ''veli mojster'' s švas aparatom in tam neki na pol nardita rekoč ''sej bo držal''. Za to sta porabila 45 minut!!! Pol mi še tip reče da če bo treslo nej pridem nazaj z novim delom in bojo zamenjali. Nobenega odnosa!!!
Dela je blo za eno uro, on si je naredu dve uri ker ma zaposlen nesposoben folk!!! Že to da more švasat namesto da zavije pove veliko. Potem ko je bilo treba izstavit račun pa itak, prosto po prešernu. Pošteno bi bilo da bi namesto dveh ur računal eno, dal 10% dol ker mi je uniču stabilizator in še to nevem če bi blo dovolj ker je namesto ene ure trajalo dve! Računal je dve uri dela in itak vse premontaže in centriranja. Račun na koncu je bil vrtoglavih 192€.
Cigarete, fleksarca, švasanje in potem še tako nesramno zasoljena cena, na bruhanje mi gre ko pomislim. Plačal in šel in 1000% lahko zatrdim da me tam več ne bo, nikoli.
Zasoljene cene, nobenega odnosa, usposobljeno a nesposobno osebje... To je moje mnenje. Odsvetujem, pejte drugam, prišparejte živce in denar pa peljite familjo v nedeljo na kosilo.
Toliko z moje strani
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov