Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a .com To nov 08, 2011 4:31 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:Kormoran je odlična izbira....seveda, če si se do sedaj vozil na trayalu.

Še Michelin ni več to, kar je včasih bil, le kaj bi šele bila tale njegova nizkoproračunska sestrica?
Ti meni dokaži, da je to čisto vredu guma. Podaj link do testov (unih testov-od ta-resnih firm), kjer je testiran točno tvoj kormoran, v tvoji dimenziji dobil oceno vsaj priporočljivo. Do takrat pa ne laprdaj v tri krasne,ok? Now, go ahead. Make my day :P


hja, moram reči, da je bil pričakovan tak odziv od tebe... Nekaj ti ne gre po godu tale pnevmatika..morda razlog tiči v tem, da se jaz enako dobro peljem na 2x cenejši gumi kot ti?? haha... dobro..še moj, rahlo sovražno nastrojen(tako kot tvoj) odgovor:

počakaj kakšen dan ali dva, da dobim od kolega slikico ug8...Jaz in večina(99%) uporabnikov a.com vozimo ''normalne'' avtomobile in ne kakšne hude ferrarije, poršeje, bugatije... Za povprečen avto je pravtako dobra povprečna guma.. Za normalno vožnjo je dobra normalna guma, ne rabiš nekih presežkov.. Dokaži mi ti, da so vsi ti testi nepristranski, pošteni, upoštevajo večino gum, ki se prodajajo... Ne moreš, pravtako jaz ne morem dokazati tebi, da je kormoran dobra guma..ker testov je malo oz. skor enako NIČ... tako; mimogrede.. fulda je uredu guma, pa vendar je britanci ne marajo preveč..zato tudi na njihovih testih ni med boljšimi; čeprav v drugih testih je...malo za razmislek: trenutno najboljši TV je...recimo SONY.. in je prejel mnogo nagrad in ne vem kaj še...se pravi, da enako kvalitetno ne morem gledati TV-ja na recimo LG-ju, ki je še 1x cenejši??? kaj za vraga???

lahko pa se dobimo enkrat v dežju, snegu in nevem kje še... side to side s tvojim avtom in superduper gumami!! In to je vse, kar šteje

aja pa še to: ti k laprdaš u tri krasne: v težjih razmerah(vremenskih, seveda) se vozi temu primerno...nogo dol z gasa, bolje 5min kasneje v službi/kafiču/doma kot pa kakšen (i)zlet z ceste kam drugam...in tu ti ne pomaga niti...nasina guma za v vesolje... Se bomo pogovarjali po zimski sezoni, kako pa kaj...strokovnjak za gume!!
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a crxdelsol To nov 08, 2011 4:40 pm

Haha poscal :lol: Samo se strinjam z zgoraj napisanim, eni gledajo samo to da je nevem primer: mišelin, kontinental, gudjir "znana" guma, vse ostalo odpade...ker nimajo kaj boljšega počet in risanke gledat zjutraj ko so reklame za gume.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a Kegl To nov 08, 2011 4:45 pm

to se tut jst strinjam, za normalno vožnjo in za male pare je čist super! jst sm jo mel 2 leti in ni blo nobenih problemov (LG televizor pa tut še vedno dela :mrgreen: )


p.s. da ne govorim o savi...na podlagi izjav tle na forumu, jih nebi noben povohu kaj šele kupu...ima jih pa polovica Slovencev ;)
Zadnjič spremenil Kegl, dne To nov 08, 2011 4:49 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a crxdelsol To nov 08, 2011 4:47 pm

Kaj to, jaz sem kupil LG LCD televizor ki je bil "razstavni" exponat v trgovini, brez garancije pa še vedno dela :evil:
 
Uporabniški avatar
SuperVeloce
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Po mar 14, 2011 2:46 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a SuperVeloce To nov 08, 2011 5:39 pm

Po forumu se govori iz izkušenj. Dokler se voziš mirno in je na cesti vse vredu, ne boš pogrešal bolših gum. Ampak dovolj je enkrat! Lahko mi pa potem razložiš, kako to da prijateljici Kleber Krisalp HP (3leta vožene, veliko profila) po mokrem zdrsnejo že ob malo močnejšem pritisku na zavoro, še pri pospeševanju 60hp bencinerja z mesta se kamot zavrtijo v prazno. Meni se to ne zgodi niti pri 2x močnejšem bencinerju ali pri 2x močnejšem dizlu. Če ste pa za, se pa kamot lahko kakšno srečanje organizira, pa se poskusi. Boste pač sami videli, da bodo boljši modeli (ne rečem da nujno dražji) precej bolje zavirali. Lahko poskusimo tudi, katere letne gume primejo na suhi in mokri cesti v hladnem vremenu bolje kot zimske.

fulda je uredu guma, pa vendar je britanci ne marajo preveč

Tudi Britanci v nobenem testu ne posplošujejo na celotno znamko, kvečjemu na določen model. Je pa res, da zadnji masovno prodajan model Kristall Montero 3 svoje odličnosti pokaže šele na snegu (stopi iz povprečja), katerega pa tam nimajo :roll:
when in doubt, flat out
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a Kegl To nov 08, 2011 5:45 pm

ja sej jst tut govorim iz izkušenj...do zdej sem mel glih kormoran in savine od "slabih", tko da men nobenih problemov ne delajo...po 3-4 letih bi pa jst vsako gumo stran fuknu pa če 1m profila ;) sam pr men je nekje 2 leti uporabe dost zaradi kilometrine...


p.s. al bom pa tko reku-so tut vredu gume med cheap vrjantami...vrjetn kleber ni med njimi, jih pa nisem mel, tko da ne poznam!
 
Uporabniški avatar
SuperVeloce
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Po mar 14, 2011 2:46 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a SuperVeloce To nov 08, 2011 6:07 pm

Ubistvu so mi dale tiste Kleber o katerih sem govoril zelo podoben občutek kot S3. Po dežju se nikakor nisi varno počutil, tudi če si peljal počasi, po snegu so pa dejansko kar lepo peljale. Novejši modeli Kleber pa baje tudi niso slabi za svoj denar.

Leta se cenejšim gumam tudi hitreje poznajo po mojih izkušnjah. Če res menjuješ vsake 2 leti, potem tahujšega verjetno s temi gumami še nisi poskusil :) Marsikdo se s tem ne more pohvaliti. Sicer pa, če bi vsak z malo slabšimi gumami vozil temu primerno, se ljudje sploh nebi bunili. Problem je, ko nekateri potem za seboj vlečejo 2km kolono, se peljejo 50kmh (ne pretiravam), za podčlen kateri pravi da se mora vsako vozilo ki upočasnjuje tok vozil, umakniti na prvem primernem in varnem mestu, jim je pa itak čisto vseeno. Čisto vsi, brez izjeme, ki so me do sedaj naslonili na zadnji odbijač v mokrem vremenu, so imeli slabe in cenene zimske gume (Nankang, Kormoran, Barum, ...). Ta izkušnja mi nekaj pove.

Manjše dimenzije in recimo pogosta kot je 195/65/15 ni popolnoma nobenih izgovorov, da prišparaš 5eur na gumo, zato da si dva razreda nižje v vseh možnih vremenskih pogojih, porabi, obrabi...
Jaz sem lansko zimo očetu dobil UltraGrip 7+ za 55eur na kos, za isto ceno kot se po internetu prodajajo Sava S3+. Prejšne gume je imel ravno S3, ni mogel verjeti kakšna razlika je po dežju ali jutranji rosi, kot bi kupil nov avto. Pa sem ga pred tem moral prepričevati, zakaj kljub zadostnemu profilu potrebuje zamenjavo.
Zadnjič spremenil SuperVeloce, dne To nov 08, 2011 6:32 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
when in doubt, flat out
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 916
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a radar To nov 08, 2011 6:07 pm

... glede kvalitete gum - za moje pojme je najbolj primerno nekaj v smislu Center varne vožnje Vransko, ne pa da tukaj vsak nekaj hvali na svojih izkušnjh... zavedati se moramo, da to vaše izjave bere tolikointoliko ljudi, nekateri izmed vas pa (ne vem, ugibam in se oproščam) opisujete ogromno zadev izza šanka in ne dejanskih iz terena - lastne izkušnje zadev.......
V centru boste lahko primerjali Conti, pa Bridgestone, pa Pirelli, pa Kormoran.... in videli kako se gume obnašajo na mokrem, spolzkem terenu... fantje in možje - nekateri izmed vas bi se močno ugriznili v jezik in bi nekatere vaše izjave sami demantirali.... (vozišče je spolzko, hitrosti pa majhne...)

ne delam nobene reklame ampak se splača obisk in potem komentirajte kvaliteto gum...

... in se zmenimo pa naredimo neodvisen test gum - Avtomobilizem tyre test - različne gume, različne in tudi iste dimenzije, različni avtomobili... 100% ne bo zanesljiv (tudi ne more biti), bo pa neka groba orientacija... za vse nadaljne debate, ne pa da bo eno samo pač nabijanje postov in se igrati moj falus je pa večji kot tvoj...
...tukaj človek velikokrat zgubi veselje do pomoči, ko bere temo, ker je tukaj ogromno "znanstvenikov" - dejansko je kot v parlamentu :? ...

A kdo še ve, zakaj je bila tema sploh odprta...? Verjetno ne ... :huh:

lp
Zadnjič spremenil radar, dne To nov 08, 2011 7:00 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
SuperVeloce
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Po mar 14, 2011 2:46 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a SuperVeloce To nov 08, 2011 6:19 pm

Mislim da glede na to kaj sem sedaj od različnih gum preizkusil, so nemški testi ADAC (amzs povzema po njih) kar lepo primerni, objektivni in "neodvisni". Gume so temeljito preizkušene, v vsaj dveh dimenzijah na leto, vsi kompleti na identičnem modelu avtomobila. Je pa res, da je to vseeno premalo, saj bi za popolno sliko morali testirati precej več dimenzij na več različnih avtomobilih.

ps: sem bil na Vranskem, nisem zvedel in se naučil nič kaj novega, kvečjemu to, da tista bela površina ni ravno najboljša primerjava s spolzko ali poledenelo površino. V Avstriji (še preden je bilo na vranskem zgrajeno) pa smo z vsemi udeleženimi avtomobili izmerili zavorne poti. Lahko ugibaš povprečne rezultate in kje so bile določene gume. Avtomobili brez ABS, ki so imeli dobre gume, so se pa dejansko gužvali med najboljšimi.
when in doubt, flat out
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a TrijoAdijo To nov 08, 2011 9:08 pm

.com je napisal/-a:
TrijoAdijo je napisal/-a:Kormoran je odlična izbira....seveda, če si se do sedaj vozil na trayalu.

Še Michelin ni več to, kar je včasih bil, le kaj bi šele bila tale njegova nizkoproračunska sestrica?
Ti meni dokaži, da je to čisto vredu guma. Podaj link do testov (unih testov-od ta-resnih firm), kjer je testiran točno tvoj kormoran, v tvoji dimenziji dobil oceno vsaj priporočljivo. Do takrat pa ne laprdaj v tri krasne,ok? Now, go ahead. Make my day :P


hja, moram reči, da je bil pričakovan tak odziv od tebe... Nekaj ti ne gre po godu tale pnevmatika..morda razlog tiči v tem, da se jaz enako dobro peljem na 2x cenejši gumi kot ti?? haha... dobro..še moj, rahlo sovražno nastrojen(tako kot tvoj) odgovor:

počakaj kakšen dan ali dva, da dobim od kolega slikico ug8...Jaz in večina(99%) uporabnikov a.com vozimo ''normalne'' avtomobile in ne kakšne hude ferrarije, poršeje, bugatije... Za povprečen avto je pravtako dobra povprečna guma.. Za normalno vožnjo je dobra normalna guma, ne rabiš nekih presežkov.. Dokaži mi ti, da so vsi ti testi nepristranski, pošteni, upoštevajo večino gum, ki se prodajajo... Ne moreš, pravtako jaz ne morem dokazati tebi, da je kormoran dobra guma..ker testov je malo oz. skor enako NIČ... tako; mimogrede.. fulda je uredu guma, pa vendar je britanci ne marajo preveč..zato tudi na njihovih testih ni med boljšimi; čeprav v drugih testih je...malo za razmislek: trenutno najboljši TV je...recimo SONY.. in je prejel mnogo nagrad in ne vem kaj še...se pravi, da enako kvalitetno ne morem gledati TV-ja na recimo LG-ju, ki je še 1x cenejši??? kaj za vraga???

lahko pa se dobimo enkrat v dežju, snegu in nevem kje še... side to side s tvojim avtom in superduper gumami!! In to je vse, kar šteje

aja pa še to: ti k laprdaš u tri krasne: v težjih razmerah(vremenskih, seveda) se vozi temu primerno...nogo dol z gasa, bolje 5min kasneje v službi/kafiču/doma kot pa kakšen (i)zlet z ceste kam drugam...in tu ti ne pomaga niti...nasina guma za v vesolje... Se bomo pogovarjali po zimski sezoni, kako pa kaj...strokovnjak za gume!!



Hmmm...Le kje za vraga si pobral, da je razlog za moje neodobravanje te pnevmatike v razlogu, da se peljem na 2x dražji gumi kot ti?? Sem mar navedel cenovni razred pnevmatik, ki jih imam namontiranih na vozilu? Huh...verjemi mi, da nočeš vedet, na kakšnem cenovnem razredu pnevmatik se prevažam....pa so poceni in preizkušeno odlične za v sneg :P

A ne paše ti moj rahlo sovražno nastrojeni odgovor?
Ja poba, glede na to, da sklepam, da si že polnoleten, bi lahko vedel, da kar se išče, se tudi najde. Če nočeš doživljati rahlo sovražno nastrojenih odgovorov, potem jih ne tudi ne zahtevaj....

Pa dejmo še malo o laprdanju...Ti si očitno zelo zadovoljen s kormoranom...katerega si očitno letos prvič zmontiral na svojga gvx-a in s katerim še nisi občutil prave zime. Jaz pa za razliko od tebe imam izkušnje s tem proizvajalcem pnevmatik (sicer jih nisem imel nikoli na svojem vozu, ampak sem prevozil nekaj kilometrov z vozičkom, ki jih je imel namontirane---tako po suhi cesti (kjer je kormoran čisto ok), kot po mokri in tudi po zasneženi cesti)) in na tvojo žalost podajam samo svoje mnenje na podlagi lastnih izkušenj: Kormoran bi morali prepovedati.
Nikakor ni potrebna izmenjava mnenj po zimski sezoni. Samo v zimski sezoni, ko bodo ceste pod snežno odejo, se zapelji malo dalj od Celovške..Mojster,potem pa še javi, kako daleč si prišel---brez verig.
No, pa še ena o težjih vremenskih razmerah:
Če imaš znanje in če imaš gume, potem so težje vremenske razmere španska vas :P
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a .com To nov 08, 2011 9:35 pm

@TrijoAdijo

samo še ta stavek izreci:
30 jurjov maš za avto, a za gume ti je pa težko dat 500eur??...pa smo kar zmenjeni..
da, pravilno sklepaš in da, sem polnoleten!Kar nekaj čez..Ne strinjam pa se z tem, da iščem nastrojen odgovor..
pač tebi Kormoran ne paše in ga ni boga, da bi ti izbil to butasto mnenje ven..Lej, sto ljudi, sto čudi
Letos sem prvič zmontiral kormoranke na golfa, ja! Kar pa ne pomeni, da jih nisem že prej vozil!! pač, žespet tvoje ozko-gledanje na stvari..
Glede tega, ali sem občutil pravo zimo...da, bil sem v skandinaviji, 2 tedna nazaj..in glej ga zlomka..SNEG, LED, DEŽ, DRSALNICA...res je, tudi to se dogaja že tak čas... Zdaj pa s celim avtom doma, v LJ...ejga mudela.. :DDD Drugače pa, mojster... Če sem lansko leto v smučarski sezoni z letnimi na pohorje prišel, 3x v tednu gor pa dol v dolino po futr hodu...pa še..neboš verjel..cel avto..mi je ostal..ni vrag, da tele kormoranke noujo isto zdržale..
pa še nekaj..kormoranke večinoma vozijo kombijaši, ki naredijo mojo+tvojo+50000km relacijo na leto.. in to je 6mestna številka...od tega neboš verjel..vsaj 40000km pozimi!!! pa govorijo, da je kul.. lej, moj point tega je, da ni nujno, da je najdražje najboljše... tako pač je...take it or leave it... boš ti na slabšm, zihr..
glede tazadnjega tvojega stavka: poročamo o še enem zastoju na vrhniškem klancu zaradi prepotentnega ljubljančana, ki je s svojim lepim xy avtom(da te slučajno ne užalim) naredil kar 7km zastoj, vse do izvoza brezovica, ker je mislil, da se njemu to res ne more zgoditi(vir:24kur) :lol: :/:o:/ :cry

LP
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a TrijoAdijo To nov 08, 2011 10:21 pm

@.com:
Ja, sej po navadi je tako kot si omenil...Sicer tega nisem rekel, ampak očitno bo nekaj na tem....morda pa govoriš iz lastnih izkušenj, kako je to dat za avto 30 jurčkov, za gumce pa ni...:P
A ne strinjaš se, da iščeš nastrojen odgovor? Ja, lejga mudela...pljuval bi, popljuvan pa le ne bi bil? Hehe...na napačnga si naletu, sorry..:)
Hja, mogoče imam res butasto mnenje.....jebiga..pač skrbim za svojo rit. In ne bog ne daj, da naletim kdaj kje na modela tvojega kova, ki bi se zaradi crappy gum na avtu zabil vame. Lahko pa si prepričan, da bi potem jest dotičnemu modelu nekaj izbil...(in v to sta vračunana tudi bog in mnenje, da je kormoran the best of guma).
Ja, kormoranke vozijo kombijaši...iz RO in BG. Tem pa je itak vse dobro...tut če je babji štunf na feltni navit.
Nekako dvomim, da bom na slabšem...še zmeraj sklepaš nekaj v tri dni...še vedno nimaš pojma, na kakšnem cenovnem razredu se vozim. :lol: :lol: :mrgreen:
In ja...glede ljubljančana...sicer dotičnega primera ne poznam...je pa sigurno model tvojega kova...pa še ljubljančan je, a ne? :P Torej je vse jasno :P
Ajde ljubljančan s kormorankami...fajn bodi, pa ne gluposti zganjat po cesti, da ne boš še ti pristal s kormorankami vred na 24kur.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a ~toMmy~ To nov 08, 2011 10:49 pm

Ja meni so letne Kormoranke na Sprinterju zdaj super držale po mokrih spolzkih cest(ic)ah, še zdaj ne morem verjet, da niso nikoli začele zdrsovat! No saj vprašanje kaj bo, ko se malo obrabijo :D Še vedno sem pa zelo vesel, da so šle za zimo gor nove Fulda Conveo Trac! =P
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
SuperVeloce
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Po mar 14, 2011 2:46 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a SuperVeloce To nov 08, 2011 10:56 pm

Pa dobro no trijoadijo! Lahko se gre malo bolj konstruktivno debato, tudi če se ne da zraven strokovno napisanih virov prilimat... naj vsak vozi s takšnimi gumami, s katerimi ve da glede na svoje izkušnje in znanje ne bo ogrožal in tudi oviral prometa. Veliko glede varnosti je tudi na vozniku samem, ne glede na to kako hitro vozi, pa tudi malo ozira na druge voznike kdaj nebi škodilo (se recimo umakniti koloni, ki jo povzročaš zaradi slabših gum). Ampak na žalost ni tako, ljudje prilagodijo gume samo budgetu in ne tudi znanju in izkušnjam...
Jaz znorim le, ko se mi nekdo vozi 60-70 čez vse možne regionalne ceste, pride pa v strnjeno naselje na ravnino, pa pogumno pelje 70+! Dinamična vožnja, bi nekateri temu rekli :roll: :lol: :lol: .
when in doubt, flat out
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a crxdelsol To nov 08, 2011 10:58 pm

In ne bog ne daj, da naletim kdaj kje na modela tvojega kova, ki bi se zaradi crappy gum na avtu zabil vame. Lahko pa si prepričan, da bi potem jest dotičnemu modelu nekaj izbil...(in v to sta vračunana tudi bog in mnenje, da je kormoran the best of guma).
Ja, kormoranke vozijo kombijaši...iz RO in BG. Tem pa je itak vse dobro...tut če je babji štunf na feltni navit.


Taki so najbolj smešni, nekaj bi mu izbil, ker nima gum po tvojem okusu smeeh m:lol:
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a TrijoAdijo To nov 08, 2011 11:34 pm

crxdelsol je napisal/-a:
In ne bog ne daj, da naletim kdaj kje na modela tvojega kova, ki bi se zaradi crappy gum na avtu zabil vame. Lahko pa si prepričan, da bi potem jest dotičnemu modelu nekaj izbil...(in v to sta vračunana tudi bog in mnenje, da je kormoran the best of guma).
Ja, kormoranke vozijo kombijaši...iz RO in BG. Tem pa je itak vse dobro...tut če je babji štunf na feltni navit.


Taki so najbolj smešni, nekaj bi mu izbil, ker nima gum po tvojem okusu smeeh m:lol:


Ne gre se za okus...Preberi še stavek poprej. Bo šlo? :lol:

@SuperVeloce:
Ja, sej bi se lahko nadaljevala bolj konstruktivna debata, če le ne bi kdo pametoval o gumicah, katere je prvič zmontiral na voz...Ne morem pomagat, če imam slabe izkušnje z njimi :roll:
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a .com Sr nov 09, 2011 9:05 am

@TrijoAdijo..

povedal si vse ''pametne''; nimam; (no ne, da nimam, pač je brezveze..) replike, se mi ne da :!: :?: :/:o:/ :rofl
se ti oglasim marca, ko bom še zmeraj živ, avto pa še zmeraj cel..in kaj boš pol?? :shock: :huh: :ue :noro ..nekaj takega?? :lol:
LP
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a dask Sr nov 09, 2011 9:34 am

@ .com
Kje v Skandinaviji pa si bil, da je bil tak problem z snegom, ledom itd.? Konkretno na Norveškem je bilo 2 tedna nazaj na jugu lepo sončno, 8-10 stopinj, na severu in vzhodu pa bolj oblačno, z nekaj dežja.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a TrijoAdijo Sr nov 09, 2011 10:31 am

@.com:
Ne da se ti ne da...nimaš..enostavno nimaš...jbg.. :lol:
Sej pravim, sredi največje zime se zapelji malce dalj od zasnežene celovške...Al pa raje ne, da se ne boš znašel med telebani na cesti.. :lol: :lol:
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
SR20DEh
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Sr nov 09, 2011 10:14 am
Kraj: Maribor

Re: www.mojegume.si - nikoli več!

Napisal/-a SR20DEh Sr nov 09, 2011 10:48 am

MIslim se pogovarjate kot da vsi vozite formulo 1, in morate met najboljso gumo, ki ni stara več kot 1 dan preden jo namontirate... po možnosti se segreta na 62 stopinj, ker takrat pa res prime.. :D
Ce mate gumo letnik 2008 ali pa 2011, vas 80% vklucenih v tej temi ne bi opazilo razlike, kot pa za avtora teme, ce ze sparas.. ne kompliciraj.
Verjetno res pošljejo 1000 komadov na dan, pa kdo bo gledal, da bos ti dobil Savo 2011 ali 2010... nikjer te niso oskodovali, so te pa zavedli, lahko bi ti kar v naprej rekli dobite novo gumo in to je to.

Vglavnem ne se sekirat al je 2010 al 2011, ker je cist isti smorn..
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov