Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Continental TS 850

Napisal/-a Doche So nov 09, 2013 12:50 pm

Gyga je napisal/-a:Conti ts 850 v dimenziji 195/65 R15 sem najceneje zasledil za 57eur s kodo za popust (zvestobajelepa) na gumax.si + brezplacna dostava.
Glede montaze pa kaksen izmed ponudnikov 'kuponov'.


Če ne želiš čakat in bit v dvomih kateri letnik bo guma, pa greš sam v Jager ali Bauhaus in daš 3 eur več po gumi.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Continental TS 850

Napisal/-a DePalmo To feb 03, 2015 5:12 pm

V eni izmed tem (žal trenutno ne najdem) sem zapisal da bom poročal kako se obnesejo TS850 tretjo sezono. No, gume so še vedno odlične, po snegu se pelješ kot po tirnicah, mokrega asfalta se pa tudi ne branijo. Na trenutke je občutek kot da hočejo spustiti, ampak to bom krivil moje pretiravanje.

Moram še povdarit dve stvari. Se ne vozim veliko, pozimi naredim mogoče vsega skupaj do 5.000 km, spomladi jih pa ne pazim, tudi cvilijo v kakšnem ovinku.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Continental TS 850

Napisal/-a esem To feb 03, 2015 8:47 pm

Kako pa spustijo - jih kar naenkrat odnese ali postopoma popuščajo/drsijo? Na mokrem in na snegu, prosim.
 
Uporabniški avatar
hp6715s
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Pe jun 27, 2008 4:50 pm

Re: Continental TS 850

Napisal/-a hp6715s To feb 03, 2015 10:04 pm

Jaz sem jih sprobal (195/60/15, Focus mk1) v dežju na cesti Predmeja-Lokavec, kjer je večji del nova cesta in nov asfalt in tam je guma držala nenormalno dobro in sem jih že težko spravil na mejo oprijema, tam pa popustijo postopoma. Po tej izkušnji sem prišel do spoznanja, da v veliko primerih meje oprijema ne določa kvaliteta gum, vendar prenekatera slovenska zjebana cesta (izrabljen afsalt) in ti dobre gume ne pomagajo kaj dosti. Po snegu pa še nisem dosti prevozil, da bi lahk kaj konkretnega povedal.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Continental TS 850

Napisal/-a DePalmo To feb 03, 2015 10:16 pm

esem je napisal/-a:Kako pa spustijo - jih kar naenkrat odnese ali postopoma popuščajo/drsijo? Na mokrem in na snegu, prosim.

V obeh primerih začnejo popuščat, nisem še doživel presenečenja da bi kar spustile. Sicer je pa tako kot je predhodnik napisal, veliko je tudi odvisno od asfalta.
Vem pa kako zgleda ko gume enostavno "spustijo", imam letne Goodyear ki so mi to naredile. Takrat pa poskoči adrenalin.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Continental TS 850

Napisal/-a ~toMmy~ Sr feb 04, 2015 12:36 am

Za sneg se ne spomnim kakšnih negativnih presenečenj, na mokrem/mastnem pa definitivno lepo postopoma popuščajo. Zaenkrat (2. sezona) so se zelo dobro izkazale.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
Vrni se na Zimske pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov