Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: Dilema yokohama

Napisal/-a TOYOTA Če jul 31, 2014 6:53 pm

ok, ja mogoče guma res ni primerna za bolj civilne avte in je v dežju res slabša, ampak ni slaba in ko enkrat pride do aquaplaninga je lahko prepozno tudi z "navadno" gumo, je pa ta guma karseda civilen približek gume, ker r888, sem jo tudi vozil, je pa poden za dež in zaradi kotalnega upora gume se ne moreš sploh pogovarjati v avtu in je daleč stran od ad08 (navadna vožnja), slednja je veliko boljša za civilno rabo...je pa seveda vožnja odvisna tudi od samega avta...peace :D
Dodal sem jo zato, ker za tak denar je pa to odličen nakup in ne vem zakaj bi kupil slabšo od x znamke , če lahko kupiš to...seveda če imaš popuste, itd...
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
HONDAsek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So mar 03, 2012 9:57 pm

Re: Dilema yokohama

Napisal/-a HONDAsek Pe avg 01, 2014 2:08 pm

TOYOTA je napisal/-a:Dodal sem jo zato, ker za tak denar je pa to odličen nakup in ne vem zakaj bi kupil slabšo od x znamke , če lahko kupiš to...seveda če imaš popuste, itd...


Dobim popust, lahko pa mi tudi napišeš cene kaj lahko dobiš ti v mojih dimenziji na ZS, če želiš :)
Drugače pa sem mnenja, da AD08 ne rabim na tem vozilu, kajti se dela okoli 30-40KKM letno z njim, pa to je dosti AC, zato iščem neki kompromis med "športno" in dobro gumo, zato se odločam med V105 in s-drive(s katero sem kot sem že dejal bil zelo zadovoljen), vem da vas bo sedaj večina napisala, torej vzami s-drive, če si zelo zadovoljen, samo V105 ima po testih še boljše karakteristike. Hmmm...
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: Dilema yokohama

Napisal/-a TOYOTA Pe avg 01, 2014 5:31 pm

Kupoval jih bom šele drugo leto, tako, da verjetno boš do takrat že nekaj kupil... ;)
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Dilema yokohama

Napisal/-a a_sist Pe avg 01, 2014 11:37 pm

2 kolega imata nokian z-line v tvoji dimenziji in jih ne moreta prehvalit, tudi na testih so zelo dobro ocenjene. Na mojo mazdo bodo tudi šle gor naslednje leto. Cena je ugodna.
No escape from the mass mind rape...
 
HONDAsek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So mar 03, 2012 9:57 pm

Re: Dilema yokohama

Napisal/-a HONDAsek To avg 05, 2014 1:26 pm

Nebom nekaj eksperimentiral. Ostajam zvest znamki, katera me dosedaj ni razočarala, tako da Yokohame naročene, jutri bodo verjetno že pri meni, nato zmontirat, pa da vidimo.
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov