Letne pnevmatike:

Da, imam že nameščene (stare)
168
26%
Da, imam že nameščene (nove)
129
20%
Še čakam z namontiranimi zimskimi
344
54%
 
Skupaj glasov : 641
 
iBiZaSeAt
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Po dec 11, 2006 11:31 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a iBiZaSeAt Če mar 13, 2008 11:47 pm

jest sm svoje zamenjov za letne dva dni nazaj!!! ;)
 
Uporabniški avatar
\OnlyME/
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Ne okt 14, 2007 11:10 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a \OnlyME/ Če mar 13, 2008 11:51 pm

Jutri, oziroma čez 8 ur pridejo gor letne gume na litih platiščih,..... so pa rabljene, eno sezono,.....
 
Uporabniški avatar
Fubar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: Po nov 05, 2007 1:44 pm

Napisal/-a Fubar Pe mar 14, 2008 8:17 am

Upam da bom imel čez vikend čas drugače pa naslednjega.
Slika
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Napisal/-a fare Pe mar 14, 2008 8:31 am

Bom kar zimskimi naprej vozo da jih skurim cez poletje itak majo se amo cca 5-6mm profila pol na zimo kupim nove zimske pa pol na pomlad 2009 nove letne!
lp
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Pe mar 14, 2008 10:47 am

jst bom se mal počakal na menjavo, se mi se ne zdi primeren čas...
glede na napoved lahk že v ponedeljek pade kakšna snežinka..
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Pe mar 14, 2008 11:15 am

Od torka na mal večjih letnih :D
Bom pa počakal z vožnjo do nedelje pa se vozil z ženinim avtom - bojda so policisti ugotovili, da je v celem "zimskem obdobju" najbolj pomembno preveriti, če imajo vozniki prave verige v prtljažniku ravno par dni pred iztekom "obdobja" - kajpak za večjo varnost v prometu pri sončnem vremenu in 15-20 stopinjah zunaj... :roll:
 
komen
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 548
Pridružen: Če avg 03, 2006 5:20 pm
Kraj: Ilirska bistrica

Napisal/-a komen Pe mar 14, 2008 11:16 am

ju3 dam lanske letne gor:D
NOS is like a hot chick with STDs. You just want to hit it, but you're afraid of the consequences.

Slika
 
Uporabniški avatar
MatejW
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To apr 10, 2007 5:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MatejW Pe mar 14, 2008 11:39 am

Jaz bom pa še malo počako na letne,...
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Pe mar 14, 2008 2:20 pm

Isto, bom še počakal sigurno do aprila. Pol pa nekaj večjega tut gor ;)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
three6
Novinec
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Pe jun 09, 2006 4:19 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a three6 Po mar 17, 2008 9:23 pm

danes montiro letno obutev :D
......................................................................................
 
Uporabniški avatar
Tommo
Novinec
 
Prispevkov: 360
Pridružen: So maj 03, 2003 9:41 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Tommo Po mar 17, 2008 9:45 pm

jaz se vozim z letnimi že ob 20 februarja. pa v prtljažniku ketne za polcaje
..::::..SEAT..::::..POWER..::::..
 
Uporabniški avatar
Energetik81
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3066
Pridružen: To mar 13, 2007 7:13 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Energetik81 To mar 18, 2008 8:40 am

Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco To mar 18, 2008 9:11 am

Energetik81 je napisal/-a:Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?


stari, od kje je pa zdj ta sneg pršu :lol: :lol:
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Napisal/-a mišek To mar 18, 2008 9:17 am

Energetik81 je napisal/-a:Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?


Ja res je! Jaz tak veselo v petek zamenjal gume, so mi šle zimske tako na živce, ker je bil volan tak kot, da bi ga z elastiko vlačo. Pa zadnjič ubljubljali pol metra snega pa je samo malo pobelilo po hribih, en dan prej pa tak halo delali.
Danes pa tole - pri nas je bilo zjutraj 10 cm težkega snega. Pa ne vem, da bi kdo kaj posebej napovedoval. Preklete pizde vemenarske. Pa tud se mi zdi, da za one tam v Lj. vzhod Slo. ne obstaja. Danes, ko se je že vidlo koliko snega je, pa še vremenarji pa cestarji kar pravijo, da ponekod se sneg oprijema cestišča in da je oviran v okolici Lj. Tako da očitna za te naše konce sploh niso vedeli, da mamo sneg. Isto je pa poleti, ko je suša, takrat pa pravijo kak je deževalo, v resnici pa še toliko ni, da bi s strehe kapljalo. :twisted:

Danes pa komej iz garaže zlezo, po cesti je še kar šlo, seveda sem mogel obvozit klance in it po 10 km daljši poti. Problem je, če je treba krenit iz kolesnic. Definetivno pa letna za v sneg ni, sem vozil po zlo prometni cesti, tako da je že bilo po kolesnicah zlo malo snega pa če sem ga malo stisno to kar koplje. Kak je malo snega pod gumo letna pogrne.
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo To mar 18, 2008 9:18 am

gasperozimek je napisal/-a:
Energetik81 je napisal/-a:Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?


stari, od kje je pa zdj ta sneg pršu :lol: :lol:


večinoma zarad takih,ki bezljajo z menjavo gum,sem dons na pol poti na šiht obrnu in šu nazaj domou,ker bi itak tolk zamudu,da se mi ni sploh splačalo it.folk je letu s ceste,se zaletavou,vozili so 30-40 in nardili par kilometrsko kolono. :/:o:/
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco To mar 18, 2008 9:21 am

el_diablo je napisal/-a:
gasperozimek je napisal/-a:
Energetik81 je napisal/-a:Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?


stari, od kje je pa zdj ta sneg pršu :lol: :lol:


večinoma zarad takih,ki bezljajo z menjavo gum,sem dons na pol poti na šiht obrnu in šu nazaj domou,ker bi itak tolk zamudu,da se mi ni sploh splačalo it.folk je letu s ceste,se zaletavou,vozili so 30-40 in nardili par kilometrsko kolono. :/:o:/


kje pa je to blo? jst kokr vidm pr nas v Nm je snega pač kr neki, sam ceste so čiste in ni problemu. ka drugje je kej več snega?
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
Uporabniški avatar
Dejch
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 757
Pridružen: Po maj 24, 2004 6:44 pm

Napisal/-a Dejch To mar 18, 2008 9:26 am

Nism se dal letnih gor, ker se mi je prow zdel da bo sneg marca in evo TAADAAA! :)
 
Uporabniški avatar
Kritik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 624
Pridružen: Po mar 13, 2006 10:43 am
Kraj: Laibach / Mengeš

Napisal/-a Kritik To mar 18, 2008 9:34 am

Nič bat, tale snegec se ne bo dolgo obdržal... se je pa danes za marsikaterega splačalo obdržati zimske gume. Tole so pomojem samo še zadnji tresljaji zime... Se pa vsaj do konca marca splača obdržati zimske gume, definitivno, če vsaj temperature ne segajo krepko čez 10 stopinj. Moja mi je sporočila, da je na dolenjskih koncih kar pestro s snegom (Ivančna gorica)....
Hyundai - drive your way
Avto z šibkim motorjem je kot sex z kondomom - sej je, ampak ni pa užitek!
 
Uporabniški avatar
-=davor=-
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: To feb 15, 2005 10:29 am
Kraj: Ptuj - Slovenske Gorice

Napisal/-a -=davor=- To mar 18, 2008 9:40 am

Letne gume imam že od sobote, vendar zaradi tega ni bilo nobenih problemov


... razen z nestrpnimi ljudmi, ki prehitevajo, izsiljujejo in na takšen in drugačen način želijo nadoknadit čas, ker so šli prepozno v službo :/:o:/
SlikaSlika
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Napisal/-a mišek To mar 18, 2008 9:47 am

Energetik81 je napisal/-a:Spet se je izkazalo, da se splača počakat z zimskimi še vsaj cel marec. Verjetno imate danes tisti z letnimi kar probleme?


Ja res je! Jaz tak veselo v petek zamenjal gume, so mi šle zimske tako na živce, ker je bil volan tak kot, da bi ga z elastiko vlačo. Pa zadnjič ubljubljali pol metra snega pa je samo malo pobelilo po hribih, en dan prej pa tak halo delali.
Danes pa tole - pri nas je bilo zjutraj 10 cm težkega snega. Pa ne vem, da bi kdo kaj posebej napovedoval. Preklete pizde vemenarske. Pa tud se mi zdi, da za one tam v Lj. vzhod Slo. ne obstaja. Danes, ko se je že vidlo koliko snega je, pa še vremenarji pa cestarji kar pravijo, da ponekod se sneg oprijema cestišča in da je oviran v okolici Lj. Tako da očitna za te naše konce sploh niso vedeli, da mamo sneg. Isto je pa poleti, ko je suša, takrat pa pravijo kak je deževalo, v resnici pa še toliko ni, da bi s strehe kapljalo. :twisted:

Danes pa komej iz garaže zlezo, po cesti je še kar šlo, seveda sem mogel obvozit klance in it po 10 km daljši poti. Problem je, če je treba krenit iz kolesnic. Definetivno pa letna za v sneg ni, sem vozil po zlo prometni cesti, tako da je že bilo po kolesnicah zlo malo snega pa če sem ga malo stisno to kar koplje. Kak je malo snega pod gumo letna pogrne.
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 11 gostov