Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: Uniroyal rainsport 2

Napisal/-a X-Hair Sr avg 07, 2013 3:25 pm

Res se vse 1x obrabijo. Ma lahko te stane 1x več, pa čeprav guma ni draga.

Kot so že omenili, za dež je guma fantastična. Za vse ostalo je bilo meni obup. Robovi mehki, sama guma mehka, vodljivost z zamikom. Obrneš volan se nič ne zgodi, obrneš še malo se nekaj začne dogajati, ko obrneš še malo je bilo pa že preveč in sem moral popravljati. Na kratko, kot da bi se vozil na pudingu. Obraba tudi katastrofa. Gumo s katero sem naredil najmanj km.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Uniroyal rainsport 2

Napisal/-a grega983 Sr avg 07, 2013 4:43 pm

X-Hair je napisal/-a:Res se vse 1x obrabijo. Ma lahko te stane 1x več, pa čeprav guma ni draga.

Kot so že omenili, za dež je guma fantastična. Za vse ostalo je bilo meni obup. Robovi mehki, sama guma mehka, vodljivost z zamikom. Obrneš volan se nič ne zgodi, obrneš še malo se nekaj začne dogajati, ko obrneš še malo je bilo pa že preveč in sem moral popravljati. Na kratko, kot da bi se vozil na pudingu. Obraba tudi katastrofa. Gumo s katero sem naredil najmanj km.


Bolj ali manj vse drži kot pribito. Za po suhem ni najbolj primerna za neke divje manevre, sploh pa ne v tej vročini
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Uniroyal rainsport 2

Napisal/-a King1 Sr avg 07, 2013 4:51 pm

grega983 je napisal/-a:
X-Hair je napisal/-a:Res se vse 1x obrabijo. Ma lahko te stane 1x več, pa čeprav guma ni draga.

Kot so že omenili, za dež je guma fantastična. Za vse ostalo je bilo meni obup. Robovi mehki, sama guma mehka, vodljivost z zamikom. Obrneš volan se nič ne zgodi, obrneš še malo se nekaj začne dogajati, ko obrneš še malo je bilo pa že preveč in sem moral popravljati. Na kratko, kot da bi se vozil na pudingu. Obraba tudi katastrofa. Gumo s katero sem naredil najmanj km.


Bolj ali manj vse drži kot pribito. Za po suhem ni najbolj primerna za neke divje manevre, sploh pa ne v tej vročini



Ne vem no... Jo mam že dve sezoni pa glih nisem istega mnenja... sicer pa ljudje smo različni. ;)

lp
 
Uporabniški avatar
matey18
Novinec
 
Prispevkov: 296
Pridružen: Sr jan 23, 2008 3:29 pm
Kraj: kranj

Re: Uniroyal rainsport 2

Napisal/-a matey18 Sr avg 07, 2013 8:51 pm

Tut jst jo imam že 4 leta in mi je najbolša do sedaj sploh v dežju, obrabljajo pa se mi ne kaj preveč tako da bodo dobre še vsaj za eno sezono. Ko bom kupoval nove bom spet te.
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov