Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Re: merjenje globine profila pnevmatik

Napisal/-a mr.ramo Sr jan 26, 2011 7:53 pm

dejan19 je napisal/-a:Ma ko gre se mi samo zato ker sem jih dobil na platiščih in bi bile še za eno sezono potem bi pa itaq menjal zaa vse 4-i nove,da imam za par sezon. Nevem no mogoče bo pa še kakšna ugodna ponudba pa jih zamenjam.. Hvala. No verjetno bom su z njimi na tehnični pregled ko ga imam zdaj in verigami v prklažniku. Tako,da če tam nebodo težil se nebom kej veliko sekeral.



tale guma na sliki bi bla se za prezivet ;) ..tko da pomoje nimas kaj skrbet,če so seveda ostale 3 v podobnem stanju :D
 
Uporabniški avatar
naliM
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne jan 01, 2006 9:55 pm
Kraj: Maribor - okolica

Re: merjenje globine profila pnevmatik

Napisal/-a naliM Sr jan 26, 2011 8:30 pm

Proxes T1R imajo globino kanala na robu manjšo, kot na sredini, zato so tvoje gume OK.
 
dejan19
Novinec
 
Prispevkov: 441
Pridružen: Sr jun 17, 2009 6:03 pm

Re: merjenje globine profila pnevmatik

Napisal/-a dejan19 Sr jan 26, 2011 9:58 pm

Dve so take jih bom dau spredaj. Ena ima na robu okrog 1,5mm druga pa ene 0,5mm. To je čisto na robu po sredini je pa 4 mm.
 
alessy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Po maj 09, 2005 7:42 am

Re: merjenje globine profila pnevmatik

Napisal/-a alessy So mar 26, 2011 10:55 am

Torej kje se zdaj meri globina profila, od tistega indikatorja navzgor al od dejanskega profila .
Zakaj je dejansko sploh tisti indikator oz izboklina v profilu.
 
alessy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Po maj 09, 2005 7:42 am

Re: merjenje globine profila pnevmatik

Napisal/-a alessy So mar 26, 2011 2:22 pm

Na youtube sem nasel kako se meri profil. Torej meri se dejanski profil in ne od indikatorja navzgor. Indikator sam je da lahko vizualno vidis da ce se z profilom preblizas indikatorju je potrebno pocasi menjat pnevmatiko oz ko se profil izenaci z indikatorjem je potrebno takoj menjat pnevmatiko.
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov