maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a maniaxxx Ne feb 27, 2011 1:34 pm

mr.ramo je napisal/-a:
betyar je napisal/-a: Pa bi rad vidu nekoga, ki ga nažge recimo na relaciji Kočevje - LJ.


no,no...ker sem v preteklem letu skoraj usak vikend viseu na cesti Lj-Kocevje-Dvor-Nm in obratno z gumami uniroyal,katere imajo,usaj meni Kitajsko ime in sem za onjih odstel borih 60€/kom. ,nemores rect da je taka guma bolsa od tko receno "profi" gume,kot so Goodyear,Bridgestone,Michelin,itd. ,pa da si nevem kaksn profesionalen voznik ;) ..pa sem svoje gume ponucu v cca.4 mescih na 900kg tezkem avtu ...tok o kvaliteti v sorazmerju s ceno ;) ...malo para,malo muzike so ucasih govoril :lol: 8)


Uniroyal ni kitajska guma, je precej dobra, sam sem tudi continentalke, ki so med top 5 znamkami uničil v 17kkm....

je pa res da tip kvasi totalne bedarije in bi prav rad vidu tega njegovga leona pa gume....
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a fare Ne feb 27, 2011 1:53 pm

http://www.uniroyaltires.com/about/history.html

So ameriške gume z dolgoletno tradicijo!
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a mr.ramo Ne feb 27, 2011 2:07 pm

speedfreak je napisal/-a:
mr.ramo je napisal/-a:
betyar je napisal/-a: Pa bi rad vidu nekoga, ki ga nažge recimo na relaciji Kočevje - LJ.


no,no...ker sem v preteklem letu skoraj usak vikend viseu na cesti Lj-Kocevje-Dvor-Nm in obratno z gumami uniroyal,katere imajo,usaj meni Kitajsko ime in sem za onjih odstel borih 60€/kom. ,nemores rect da je taka guma bolsa od tko receno "profi" gume,kot so Goodyear,Bridgestone,Michelin,itd. ,pa da si nevem kaksn profesionalen voznik ;) ..pa sem svoje gume ponucu v cca.4 mescih na 900kg tezkem avtu ...tok o kvaliteti v sorazmerju s ceno ;) ...malo para,malo muzike so ucasih govoril :lol: 8)


Uniroyal ni kitajska guma, je precej dobra, sam sem tudi continentalke, ki so med top 5 znamkami uničil v 17kkm....

je pa res da tip kvasi totalne bedarije in bi prav rad vidu tega njegovga leona pa gume....



to sm napisu zgolj za primerjavo,glede cene,ker je napisu da je Gooride guma konkurencna gumi Goodyear :idea: yeah right :mrgreen:
drgač sm napisu,da je meni kitajsko in nevem ce jih bom se kdaj nabavu ;) ...da so pa ameriskega rodu to pa res nism vedu oops ..hvala za info :D



p.s.:upam pa,ko bo sezona letnih gum,da ga srecam nekje na kočevki 8) :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a im nobody Ne feb 27, 2011 3:12 pm

kak ste nekateri picajzlasti pa omenjate ko da bi ble nekatere gume dobesedno lesene pa opazite razliko za pičkin dim med gumami...hujši ste ko v formuli 1...pa da ne bo pomote...sem pristaš kvalitetnih gum...vozim kumho ecsta...sam me pa razpizdi ko tak šinfate ko je eden omenil da bi ga bilo strah se vozit z novo čangšlang gumo po omejitvah pa da bi se bal da jo nebi kar razfukal pa nevem ka vse...kak se lahka pol take gume prodajajo če so tolko slabe?no povejte kak se lahka to naredi?brez zamere sam nekateri ste bolani...ko da bi mel vsi 500 konjev pa da bi divjali ko nori večina tem na www.a.com je pa kolk je kir na porabi pršparu...sam sem se včasih vozu z NALITIMI zimskimi gumami poleti ko je blo 35 stopinj...pa vsi vemo kaka so mlada leta...gas do konca skos...pa sem še vseeno živ brez ene prometne...občutek mam ko da bi tu gor vsi bli nevem kaki vozniki...tud sam sem veliko na cesti pa ne vozim počasi pa da bi bile take razlike med gumami kokr jih nekateri omenjate je pa bullshit...pa še to da povem...pred kumho ecsta sem mel pirreli p 6000 v dimenziji 225/45/17...guma je za v smeti..moje subjektivno mnenje je pa to da guma je prav da je kvalitetna ker je to le edini stik s cesto...za normalne voznike oziroma za omejitve je pa isti falus al maš bridgestone al pa čangšlang...ne podpiram pa to da se poleti vozi z zimskimi gumami...
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a maniaxxx Ne feb 27, 2011 4:12 pm

im nobody je napisal/-a:kak ste nekateri picajzlasti pa omenjate ko da bi ble nekatere gume dobesedno lesene pa opazite razliko za pičkin dim med gumami...hujši ste ko v formuli 1...pa da ne bo pomote...sem pristaš kvalitetnih gum...vozim kumho ecsta...sam me pa razpizdi ko tak šinfate ko je eden omenil da bi ga bilo strah se vozit z novo čangšlang gumo po omejitvah pa da bi se bal da jo nebi kar razfukal pa nevem ka vse...kak se lahka pol take gume prodajajo če so tolko slabe?no povejte kak se lahka to naredi?brez zamere sam nekateri ste bolani...ko da bi mel vsi 500 konjev pa da bi divjali ko nori večina tem na http://www.a.com je pa kolk je kir na porabi pršparu...sam sem se včasih vozu z NALITIMI zimskimi gumami poleti ko je blo 35 stopinj...pa vsi vemo kaka so mlada leta...gas do konca skos...pa sem še vseeno živ brez ene prometne...občutek mam ko da bi tu gor vsi bli nevem kaki vozniki...tud sam sem veliko na cesti pa ne vozim počasi pa da bi bile take razlike med gumami kokr jih nekateri omenjate je pa bullshit...pa še to da povem...pred kumho ecsta sem mel pirreli p 6000 v dimenziji 225/45/17...guma je za v smeti..moje subjektivno mnenje je pa to da guma je prav da je kvalitetna ker je to le edini stik s cesto...za normalne voznike oziroma za omejitve je pa isti falus al maš bridgestone al pa čangšlang...ne podpiram pa to da se poleti vozi z zimskimi gumami...


O ja pa še kako se opazi razlika verjemi, sploh na meji ali na dežju, na suhem ni neke razlike.....je pa res da 90% voznikov ne opazi razlike, kar je tragedija ...drugače so pa p6000 ble dobre gume ene 10 letz nazaj
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a im nobody Ne feb 27, 2011 6:16 pm

vem da se opazi iz lastnih izkušenj...samo če ti voziš po omejitvah ni to omembe vredno za takšne drastične razlike
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a maniaxxx Ne feb 27, 2011 6:30 pm

im nobody je napisal/-a:vem da se opazi iz lastnih izkušenj...samo če ti voziš po omejitvah ni to omembe vredno za takšne drastične razlike



pri sami vodljivosti ne, ko boš pa moral v sili zavirati na AC pri 130 km/h se bo pa še kako opazilo. Vsekakor pa raje vidim kitajke na avtu kot sava s3 sredi poletja.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Mdriver
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Sr jan 26, 2011 10:31 am
Kraj: Okolica Kopra

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a Mdriver Ne feb 27, 2011 7:13 pm

No..jaz kot normalen voznik sem za policaje bolj divjak :twisted: mogoče ,ker ko se vkljućim v krožni promet že driftam :mrgreen: vsaj z bmw-jem je bilo tako ...z audijem ni vlih priporočljivo (vemo zakaj).
Skratka moram povedati da na bmw e36 sem imel nove športne amortizerje spuščenega pa nove GOODRIDE gume SV308 225/50/16 dal sem za vse 4x kose 200 eur na gume-direkt in moram povedati kar se tiče divjanja po suhi cesti je bil zalepljen kot z attackom lepilom na cesto...
Kar se pa tiče mokre ceste pa kljub občasni hitri vožnji pa zaviranju ni se mi zgodilo da bi mi zdrsnil razen če sem to hotel :twisted:

Meni osebno pnevmatike GOODRIDE so me zelo presenetile kupil pa sem jih zaradi cene (50 eur komad) pa za osebni test !
Da ne pozabim vozil sem jih cca 2 leti 20.000+ km in zelo zadovoljen !! ...saj gume morajo biti narejene po nekih ISO-tih pa nekih standardih pa tudi uvoz v EU ima visoke standarde katere mora skozi.

Menim da če testiramo GOODRIDE pa MICHELIN je isto kot "zastava pa mercedes" ampak mislim da tukaj ni tako gre se več ali manj za FIRMO oz. IME same gume katero drago plačaš !

Se strinjam da niso vse gume črne pa se vrtijo ampak mora bit guma (("tam tam")) če hoče priti sploh na trg oz. prodajo....sicer to je moje mnenje !

L.p.
My Audi A3 1.8T (180HP) !

http://www.youtube.com/watch?v=P0K9b78X ... re=related

speedfreak za moderatorja!
 
betyar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr feb 23, 2011 2:20 pm

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a betyar Po feb 28, 2011 12:20 pm

Uniroyal je se mi zdi kanadska firma. Ja, maš prou. Ampak to ne pomeni, da za dober dnar ne moreš dobit dobre stvari... Sicer pa, kakor komu paše...
Pa dost varnih kilometrov s katerimikoli gumami :D
 
betyar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr feb 23, 2011 2:20 pm

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a betyar Po feb 28, 2011 12:40 pm

Torej, speedfreak, po tvojem mnenju smo Mdriver, Im nobody, jaz in moji frendi navadni osli, ker trdimo, da je guma za 50 EUR lahko dobra, da je avto zaleplje, da navadem voznik ne ugotovi razlike med njo in Goodyear,... Svaka čast. Verjetno si že vozil ogromno različnih gum na istem avtu, cesti, razmerah,... Kapo dol! Jaz se ti opravičujem in ne bom več kvasil neumnosti. V bistvu že gledam na netu, kje imajo ugodne Bridgestonke, ker mene si prepričal...
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a im nobody Po feb 28, 2011 12:55 pm

saj speedfreak ma prav...strinjam se da guma more bit. kvalitetna...samo point vsega tega je da guma za 50 evrov ali tista za 120 evrov ne more biti tista za 50 tak slaba da se z njo ne moreš normalno peljati...ka pa včasih v času yugecev pa stoenk?če pa noriš po cestah imaš dinamično vožnjo pa bolše da reskiraš več za gumo.kolega ma avto tunan z turbino od integralke itd...avto je res petarda..mel je pa enkrat gor gume sunny...in jih ne more prehvalit sploh za suho cesto...velikrat preplačaš znamko..isto ko pr avtih,oblačilih,hrani itd...konec koncev je pa isti falus vse skup...razn če gremo v skrajne meje...upam da se kir najde da na avtu testira kako goodyear potem pa še kako linglong al ka je že ena firma :lol: od 100 na 0...pa da vidmo kaka je razlika u zavorni poti
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a pskoda Po feb 28, 2011 1:57 pm

Pri dražjih gumah sigurno več plačaš za zanamko kot pri cenejših, saj pri avtih je isto samo do tega pridet, da bodo kupci to kupovali je pa drugo. In kdor govori da je ena sunny ali ne vem kaj skoraj tako dobra kot recimo michelin ali kaj podobnega je zame malo bolan. Priznane znamke, ki so dražje in tudi sigurno boljše dajajo več denarja za raziskave in tudi ocene povejo svoje, je pa brezveze neko hudo gumo recimo B Potenzo ali še huje kakšno R888 dajat gor, če voziš po omejitvah ne divjaš čez ovinke. En je napisal, da mu je Potenza RE050A zdržala +60kkm je škoda denarja in je kaka sava čist dobra.

Tisti ki hvali sunny in podobno še ne ve kako zgleda dobra guma, še bolj na k.... mi gre, ko dajo na avto neke 19" ali več na njih so pa čungalunga od gume :roll:
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a DragonForce Po feb 28, 2011 2:16 pm

pskoda je napisal/-a:En je napisal, da mu je Potenza RE050A zdržala +60kkm je škoda denarja in je kaka sava čist dobra.


Ko pa zagusti, prideš v moker ovinek pa znaš cenit tisti 100 € ki si jih dal več za gume ;)
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3786
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a Blinder Po feb 28, 2011 2:33 pm

Pri gumah priznanih proizvajalcev se plača garancijo, da so gume dobre. Če pa kupiš nekaj poceni je kot da si kupil škatlo čokolatinov :D
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a maniaxxx Po feb 28, 2011 5:49 pm

betyar je napisal/-a:Torej, speedfreak, po tvojem mnenju smo Mdriver, Im nobody, jaz in moji frendi navadni osli, ker trdimo, da je guma za 50 EUR lahko dobra, da je avto zaleplje, da navadem voznik ne ugotovi razlike med njo in Goodyear,... Svaka čast. Verjetno si že vozil ogromno različnih gum na istem avtu, cesti, razmerah,... Kapo dol! Jaz se ti opravičujem in ne bom več kvasil neumnosti. V bistvu že gledam na netu, kje imajo ugodne Bridgestonke, ker mene si prepričal...



Nočem nobenga žalit ampak ja, točno to mislim. In ja na vsakem avtu sem prevozil vsaj 4 različne komplete v vseh razmerah.

Pa ne rabiš bridgestonk kupovat, mene niso prepričale :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Atrox
Novinec
 
Prispevkov: 206
Pridružen: To feb 02, 2010 8:38 am

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a Atrox Po feb 28, 2011 6:18 pm

DragonForce je napisal/-a:Ko pa zagusti, prideš v moker ovinek pa znaš cenit tisti 100 € ki si jih dal več za gume ;)


Če se voziš po omejitvah oz. razmeram primerno, redkokdaj zagusti. ;)
 
Uporabniški avatar
montezemolo
Novinec
 
Prispevkov: 286
Pridružen: To okt 20, 2009 9:24 am
Kraj: Lj

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a montezemolo Po feb 28, 2011 6:44 pm

im nobody je napisal/-a:kak ste nekateri picajzlasti pa omenjate ko da bi ble nekatere gume dobesedno lesene pa opazite razliko za pičkin dim med gumami...hujši ste ko v formuli 1...pa da ne bo pomote...sem pristaš kvalitetnih gum...vozim kumho ecsta...sam me pa razpizdi ko tak šinfate ko je eden omenil da bi ga bilo strah se vozit z novo čangšlang gumo po omejitvah pa da bi se bal da jo nebi kar razfukal pa nevem ka vse...kak se lahka pol take gume prodajajo če so tolko slabe?no povejte kak se lahka to naredi?brez zamere sam nekateri ste bolani...ko da bi mel vsi 500 konjev pa da bi divjali ko nori večina tem na http://www.a.com je pa kolk je kir na porabi pršparu...sam sem se včasih vozu z NALITIMI zimskimi gumami poleti ko je blo 35 stopinj...pa vsi vemo kaka so mlada leta...gas do konca skos...pa sem še vseeno živ brez ene prometne...občutek mam ko da bi tu gor vsi bli nevem kaki vozniki...tud sam sem veliko na cesti pa ne vozim počasi pa da bi bile take razlike med gumami kokr jih nekateri omenjate je pa bullshit...pa še to da povem...pred kumho ecsta sem mel pirreli p 6000 v dimenziji 225/45/17...guma je za v smeti..moje subjektivno mnenje je pa to da guma je prav da je kvalitetna ker je to le edini stik s cesto...za normalne voznike oziroma za omejitve je pa isti falus al maš bridgestone al pa čangšlang...ne podpiram pa to da se poleti vozi z zimskimi gumami...


dober komentar
 
Uporabniški avatar
Mdriver
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Sr jan 26, 2011 10:31 am
Kraj: Okolica Kopra

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a Mdriver Po feb 28, 2011 10:44 pm

Ljudje kupujejo tudi gume nižjega cenovnega razreda zardi same cene ,ker si ne morejo privoščiti boljših.....niso vsi kešurji !

Raje imam novo Goodride gumo kot rabljeno michelinko al bridgestonko...3-5 leta staro za isto ceno !

Pa tudi mislim kaj ste vsi tukaj relly-sti ? Kaj vozite med ovinki med 160 - 200 km/h ?? Za normalno vsakdanjo vožnjo je dobra tudi Goodride guma !

Nisem pa nikoli reku da je cenejša guma boljša od dražjih oz. priznanih gum ,da se razumemo !

Hotel sem še omeniti ,če avto ima slabe amortizerje pa neke visoke sušte ,da se nagiba kot npr. "dijana" imaš lahko "TOP gumo gor pa boš ven odletu na ovinku vlih tako !

Moje mnenje... L.p.
My Audi A3 1.8T (180HP) !

http://www.youtube.com/watch?v=P0K9b78X ... re=related

speedfreak za moderatorja!
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a maniaxxx Sr mar 02, 2011 8:19 pm

Mdriver je napisal/-a:Ljudje kupujejo tudi gume nižjega cenovnega razreda zardi same cene ,ker si ne morejo privoščiti boljših.....niso vsi kešurji !

Raje imam novo Goodride gumo kot rabljeno michelinko al bridgestonko...3-5 leta staro za isto ceno !

Pa tudi mislim kaj ste vsi tukaj relly-sti ? Kaj vozite med ovinki med 160 - 200 km/h ?? Za normalno vsakdanjo vožnjo je dobra tudi Goodride guma !

Nisem pa nikoli reku da je cenejša guma boljša od dražjih oz. priznanih gum ,da se razumemo !

Hotel sem še omeniti ,če avto ima slabe amortizerje pa neke visoke sušte ,da se nagiba kot npr. "dijana" imaš lahko "TOP gumo gor pa boš ven odletu na ovinku vlih tako !

Moje mnenje... L.p.



tu se pa strinjam s tabo popolnoma. Ni vse samo v gumah, je treba met poslihtano tud podvozje, predvsem pa podstrešje :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Gume goodride inf.

Napisal/-a pskoda Sr mar 02, 2011 8:50 pm

DragonForce je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:En je napisal, da mu je Potenza RE050A zdržala +60kkm je škoda denarja in je kaka sava čist dobra.


Ko pa zagusti, prideš v moker ovinek pa znaš cenit tisti 100 € ki si jih dal več za gume ;)


Saj B Turanza ni nič slabša od B Potenze pri 60kkm prevoženih oz je boljša :D
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov