Uporabniški avatar
Drager
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne sep 12, 2004 6:24 pm

Napisal/-a Drager Po okt 11, 2010 1:06 pm

airmike je napisal/-a:zuzek ma R1-R.

Svetilnik: to je skoraj semislick guma. Dvomim da zuzek vozi otroke v vrtec z avtom obutim v to gumo. Pa je tud lepo napisal da po mokrem zelo dobro drži dokler ni stoječe vode kar je dokazal KiWi na racelandu po mokrem z r19 obuto v te gume.

R1R na Tipotu? Respect...
Kakorkoli že, zimske bom letos dal Toyo S953, letne bodo pa prav tako Toyo ker tale Yokohama A-Drive ni vredna nič.
L.P.
Ne vozi hitreje kot tvoj angel varuh lahko leti.
http://www.sina-logatec.si/
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda Po okt 11, 2010 1:31 pm

Dobri ste, da vam toyo T1R zrži 3 seznone, jaz sem jo na puntotu (95km) vrgel dol po dobrih 10kkm ker so bile hin oz malo manj kot 1mm profila je še blo
 
Uporabniški avatar
corrado92
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Pe sep 17, 2010 9:06 am
Kraj: trzin

Napisal/-a corrado92 Po okt 11, 2010 5:05 pm

tu je vse od načina vožnje odvisno,optike in drugih stvari!jaz sem svoje nokian prednje zlizal v 2000 km ! mislim da je obraba gume odvisna od širine gume bol kot je široka bolj jo pobira!te športne gume so mehke .da se dobro primejo in posledično je tudi obraba večja kot od kakšnih trdih gum.
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Napisal/-a zuzek Po okt 11, 2010 7:27 pm

Drager je napisal/-a:
airmike je napisal/-a:zuzek ma R1-R.

Svetilnik: to je skoraj semislick guma. Dvomim da zuzek vozi otroke v vrtec z avtom obutim v to gumo. Pa je tud lepo napisal da po mokrem zelo dobro drži dokler ni stoječe vode kar je dokazal KiWi na racelandu po mokrem z r19 obuto v te gume.

R1R na Tipotu? Respect...
Kakorkoli že, zimske bom letos dal Toyo S953, letne bodo pa prav tako Toyo ker tale Yokohama A-Drive ni vredna nič.
L.P.


prek mojga profila piše tudi frend, tko da nimam jaz toyo 15" mam navadne :D

toyo gume so na peugeot 306, 99 letnik. moje izkušnje pri vožnji z njiim so da gume držijo odlično, edino SAMO v nalivih (more kr ze fajn lit, da so vecje luze) maš gliser. je pa iz 185/65 14" na 195/50/15" na peugeotu kot dan pa noč, toyo imajo še trše robove tako, še ta +
Alergičen na rjo
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov