Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a ~toMmy~ Ne mar 18, 2012 9:32 am

Klasika na tem forumu... @sašo5 je napisal, kdaj so gume UPORABNE, dva sta ga pa citirala in mu odgovarjala, da se jih da tud prej dobit in potem se debata nadaljuje, kot da je napisal, kdaj se jih da dobit. Ne vem a ste eni tako površni pri branju al je pa res tako težko razumet en čisto preprost post...
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Jerry007
Novinec
 
Prispevkov: 306
Pridružen: Če sep 30, 2010 11:59 am

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a Jerry007 Ne mar 18, 2012 10:25 am

Pri hiši so nove mišelinke 205/55/16" DOT 0412 in 0512. Tudi nevem zakaj nebi mogle bit že v prodaji :roll:
 
Uporabniški avatar
markokoz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe jul 15, 2005 2:03 pm
Kraj: Stranice

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a markokoz Ne mar 18, 2012 10:38 am

~toMmy~ je napisal/-a:Klasika na tem forumu... @sašo5 je napisal, kdaj so gume UPORABNE, dva sta ga pa citirala in mu odgovarjala, da se jih da tud prej dobit in potem se debata nadaljuje, kot da je napisal, kdaj se jih da dobit. Ne vem a ste eni tako površni pri branju al je pa res tako težko razumet en čisto preprost post...

ja je težko tako razumeti.
Torej moje gume niso uporabne do junija? še dobro da se vozim z njimi in sem še živ? Čudno mi je bilo tole, zato si nisem vzel njegov odgovor kot takšnega.
So pa gume že nekaj preživele tale mesec, tako da ne vidim razloga zakaj niso uporabne do junija? mogoče kak strokoven odgovor?
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a ~toMmy~ Ne mar 18, 2012 2:25 pm

Za strokoven odgovor moraš njega vprašat, drugače je pa čisto pregledno in jasno napisal, tako da ne vem, zakaj imate težave to prebrat. Druga stvar je pa razlog, zakaj naj ne bi bile uporabne do takrat, ampak to še ne pomeni, da si napisano pač razlagaš po svoje in odgovoriš svoji napačni razlagi.

Jaz se ne obremenjujem s tem, ta teden sem zmontiral dve 0512 in me ne skrbi, da bi bilo zaradi tega kaj narobe.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a maniaxxx Ne mar 18, 2012 4:53 pm

Sam imam na avtu michelin PS3 dot nekje v 12 letu pa se čuti da to ni to, drsijo na suhem veliko bolj, kot bi pričakoval od take gume, jaz sem razočaran nad njim, bomo videli kaj bo v dežju.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a peroRS Ne mar 18, 2012 4:59 pm

maniaxxx je napisal/-a:Sam imam na avtu michelin PS3 dot nekje v 12 letu pa se čuti da to ni to, drsijo na suhem veliko bolj, kot bi pričakoval od take gume, jaz sem razočaran nad njim, bomo videli kaj bo v dežju.


Praviš, da ni to to? Škoda, ker jaz sem jih mislil kupit ko znucam trenutni komplet :|
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nova letna pnevmatika DOT 2011 ali 2012?

Napisal/-a maniaxxx Ne mar 18, 2012 5:01 pm

peroRS je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:Sam imam na avtu michelin PS3 dot nekje v 12 letu pa se čuti da to ni to, drsijo na suhem veliko bolj, kot bi pričakoval od take gume, jaz sem razočaran nad njim, bomo videli kaj bo v dežju.


Praviš, da ni to to? Škoda, ker jaz sem jih mislil kupit ko znucam trenutni komplet :|



Trenutno nisem ravno navdušen, so bile vredesteinke boljše, morm se pa še mal pošpilat z bari pa da vidimo. Mogoče sem pa samo prezahteven? Ob priliki dam za en krog pa sam sprobaj...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov