kalsekgrega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: Pe jan 18, 2013 11:56 pm
Kraj: celje

gume 205/40 R17

Napisal/-a kalsekgrega Pe jan 10, 2014 2:25 pm

Zdravo kje dobiti solidne gume za dober denar? Sveda nove. :)
 
acad
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Ne feb 12, 2012 12:41 am

Re: gume 205/40 R17

Napisal/-a acad To jan 14, 2014 7:22 pm

- Najprej bi ti jaz predlagal da najprej pogledaš na internetu, maš ogromno spletnih trgovin z novimi gumami (nevem če lahko delam reklamo, samo napiši "nakup gum/pnevmatik itd..." v google pa maš milijon zadetkov.. tam boš najlažje videl, sorazmerje cena/kakovost

Drugače pa ti iz prve roke povem, za kvalitetno gumno prav te dimenzije boš imel stroška nekaj čez 100€ na enoo gumo, jih maš že za 50€ ampak ti res res predlagam, ne se igraz s kitajskimi gumami, ker se ne splača :(

- Drugo pa je če povprašaš pri vulkanizerjih, ponavadi imajo na zalogi nekaj stvari, te dimenzije niso ravno vsakdanje,zato jih tudi ne morejo prodati takoj, v takem primeru bi se lahko dogovoril za kakšen popust, ampak vedno bodi pozoren, da ne dobiš (pre)stare gume
 
Uporabniški avatar
svizc
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: So mar 24, 2007 5:20 pm
Kraj: Gorenjska

Re: gume 205/40 R17

Napisal/-a svizc Pe mar 20, 2015 1:09 pm

Zdej vprasanje guma Vredestein ultrac cento 205/40 R17 ali Pirelli Pzero Nero 205/40 R17. Za Vredestein sem slisal da so izredno dobre gume, za Pirelli pa tudi le da baje da se dosti hitreje obrabljajo kot Vredestein. Glede na to da se poleti dela kar dosti kilometrov z avtom, teza avta 1000kg in obcasno tudi hitre voznje me zanima kaj priporocate? Izbiram pa le med tema dvema gumama. Cena gume me naceloma ne zanima ker bosta obe na koncu cca. 75€ po komadu z popusti, gre se zaradi obrabe in vasih izkusenj kaj priporocate? =)
Vrni se na Aktualno področje: Letne pnevmatike

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov