Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Peugeot 407 2.0HDI Confort Prikaz porabe goriva ?

Napisal/-a nered To jan 26, 2016 12:11 pm

Avto ima trip computer, ki prikazuje trenutno porabo, km do cilja in km do ponovnega tanka. Ampak vse to mi prikazuje na LCDju na sredini oz Radio/Klima itd LCDju.

Ali je mozno, da se trenutna poraba prikaze na LCDju med stevcema pac za stalno ?

Na rocki za brisalce imam na koncu te gumb, ce ga prtisnem se mi na tem LCDju med stevcema pokazejo podatki z tripa ce kliknem ponovno pac scrolla med shranjenimi "tripi" kar je ok kajti tu prikazuje trenutno porabo problem je to da zadeva zgine ene 20 sekund kasneje ?

Govorim o LCDju ki prikazuje prevozene kilometre.
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Peugeot 407 2.0HDI Confort Prikaz porabe goriva ?

Napisal/-a Ivan36 To jan 26, 2016 12:26 pm

www.youtube.com/watch?v=azn6L6fSW4E

http://www.peugeotcentral.co.uk/ftopic-7133.html

uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100307114125AAZEWwQ
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Peugeot 407 2.0HDI Confort Prikaz porabe goriva ?

Napisal/-a nered To jan 26, 2016 1:49 pm

Hvala za odgovor ampak mi to nic ne pomaga. Vem, da lahko na sredinskem (radio) LCDu imam skoz prikazan trip computer (km do novega tanka, trenutna poraba, km do cilja) in pa da ce prtisnem gumb na koncu rocice za brisalce se ti podatki izpisejo na LCD ekranu med stevcem.

Problem je ker ne ostanejo ampak zginejo nekaj sekund kasneje. Medtem ko na glavnem (radio) LCD so stalno prikazani na temu med stevcema se prikaze za nekaj sekund in pol zgine js bi pa rad, da ostane ce je to mozno seveda.
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov