Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
murkoslavko
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Po maj 13, 2013 9:09 am
Kraj: Maribor

Scenic 2 kamenje in pragovi?

Napisal/-a murkoslavko So jun 20, 2020 2:13 pm

Dvakrat sem že dal barvati pragove, ker so pragovi in nastavek za dvigalko pri prvih kolesih tako rekoč goli kot da bi bili peskani, zahvala gre naši občini, saj izdatno posipava lokalne ceste in avtocestne nadvoze. Sedaj hočem nabavit zavesice, preden spet pobarvam, ampak imam probleme najdit zavesice, ali sploh nikoli niso obstajale ali pa je avto toliko star da a jih ni več za dobit? Razmišljal sem tudi da bi podaljšal plastiko koloteka, ali kaj nalepil na kolotek oblogo, da bi jo podaljšal, a je že kdo čaral kaj takega?
 
Uporabniški avatar
Novinec1968
Novinec
 
Prispevkov: 210
Pridružen: To jul 10, 2012 11:35 am

Re: Scenic 2 kamenje in pragovi?

Napisal/-a Novinec1968 So jun 20, 2020 2:34 pm

Za 40 funtov dobiš vse štiri in z vključeno poštnino.
https://www.ebay.co.uk/itm/New-Mud-Flap ... SwEIpc5U~x
 
murkoslavko
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Po maj 13, 2013 9:09 am
Kraj: Maribor

Re: Scenic 2 kamenje in pragovi?

Napisal/-a murkoslavko Sr jun 24, 2020 9:25 am

images (1).jpeg
Zavesice2
images (1).jpeg (7.95 KiB) Videno 7630 krat
images.jpeg
Zavesice
images.jpeg (8 KiB) Videno 7630 krat



Obstajajo original zavesice 7711223258, bom poskusu če jih še lahko dobiš preko Renault
 
mardy
Novinec
 
Prispevkov: 437
Pridružen: Če avg 11, 2011 9:38 am

Re: Scenic 2 kamenje in pragovi?

Napisal/-a mardy Pe jun 26, 2020 9:17 am

Le kje se ti voziš, da ti uspe speskati pragove? :)

Imam doma scenika 2, bil pred isto dilemo.....najbolje NIČ! Prednje zavesice se dejansko zalepijo, tako so mi na uradnem servisu povedali. In če imaš srečo bo držalo, če ne pač ne, tudi vsa nesnaga in vlaga se ti mezmes nabira.

Raje preveri za kakšno folijo in jo oblepi za prvimi kolesi spodaj na prag, obstraja tudi vosku podobna snov s katero se pleh premaže.

Nasploh so te zavesice ja in ne, če so konstruirane pametno bo ok, če ne, pa ti bo za njimi vse rjavelo. Boljše nič jaz pravim, pa je pleh na suhem, kakšno poškodbo od kamenčka pa že saniraš...

Lp!
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov