Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Clio II crknil sred ceste in odpravil napako.

Napisal/-a ojnica Pe jul 17, 2020 11:08 am

Že prej je nekaj cuknil med vožnjo, potem pa daleč od doma nenadoma crknil in verglal je, sam vžgat ni hotu. Nova tuljava kupljena pri avto markovič Škofja Loka, stara 1.5 meseca, Hitachi, sem mislil da bo zdržala vsaj leto/dve. O reklamaciji nočejo slišat nič, ker zahtevajo, da priložim račun o vgradnji, račun o testerju da je res crknila, kopijo prometne, izpolnjen obrazec....brez teh dokazil nočejo reklamirat.
Še dobro, da sem v kufru pustil tastaro in v parih minutah pomenjal. Vžgal in odpeljal.
 
coco66
Novinec
 
Prispevkov: 340
Pridružen: Sr okt 09, 2013 2:14 pm

Re: Clio II crknil sred ceste in odpravil napako.

Napisal/-a coco66 Pe jul 17, 2020 12:21 pm

Sigurno ni bila več kot 30 eur -to je standardna finta trgovcev da ti ne priznajo reklamacije,izpisa testerja ne rabiš za tuljavo, po novem pa rabiš potrdilo da si covid negativen.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Clio II crknil sred ceste in odpravil napako.

Napisal/-a ojnica Ne sep 06, 2020 10:57 pm

spet novi problemi, ki sem ga hitro rešil. Ob kontaktu so se prižgale lučke na števcu ob obrnjenem ključ pa ven vrglo, tema....sem preveril kleme na aku. in je ena bila slabše pritrjena, hitro zategnil, vžgal in odpeljal.
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Clio II crknil sred ceste in odpravil napako.

Napisal/-a AssKicker Po sep 07, 2020 7:01 am

seveda rabiš izpis iz testerja, taka je praksa pri vseh trgovcih. Ne razumem pa, zakaj račun o vgradnji.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Clio II crknil sred ceste in odpravil napako.

Napisal/-a ojnica To sep 15, 2020 8:07 pm

Te tuljave v enem kosu ne crknejo zgleda dokončno, sem tisto od avtomarkoviča že en čas nazaj še tretjič priklopu, je kar nekaj časa avto deloval, nato so se pojavli podobni znaki, ni vžgal, prižgala lučka za motor, cukanje med vožnjo...s tastaro je vse OK.
Tore po treh testiranih je avtomarkovič- tuljava 100% slaba oz. zanič.
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov