Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
Golden eye
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: Če maj 01, 2003 1:20 pm
Kraj: Notranjska

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a Golden eye Po dec 28, 2020 4:47 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Lahko bi rekli, da smo se mejčken razvadl ja :)
Sej ti menda tud ne hodiš peš v službo ane!?
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a Firediver Po dec 28, 2020 5:40 pm

Hja, res, nekateri so res taki softiči, da ni šans, da bi vozili avto brez gretja volana.

Ampak, so že firme pogruntale, da teh softičev ni ravno toliko, da bi serijsko ogrevanje volana vsaj v najvišji opremski paket tlačile, za doplačilo so pa le pustile opcijo.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: Ne okt 27, 2002 11:56 am
Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a RedBaron To dec 29, 2020 8:30 pm

Nikoli nisem pomislil, da bi potreboval ogrevanje volana... meni osebno je to čisto nepotrebna zadeva. Razumem na motorju, ampak v avtu... podobno kot gretje sedežev... vklopil sem ga samo 1× ko sem sprobal če dela :)

Ampak vsakemu svoje. Zato pa so različne opcije.
 
ggorenc
Novinec
 
Prispevkov: 429
Pridružen: So apr 23, 2005 7:41 pm

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a ggorenc Sr dec 30, 2020 6:27 pm

Golden eye je napisal/-a:edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Lahko bi rekli, da smo se mejčken razvadl ja :)
Sej ti menda tud ne hodiš peš v službo ane!?


Ja 30km v eno stran pa malo tezko, grem pa veckrat pomladi do jeseni s kolesom, ce nimam drugih opravkov cez dan. Ne enostavno ste se pozenscili generacije po 1990. Ajde moraj sluziti z vami ampak dajte malo delati na sebi no. Zdravniska blagajna ima denarja kolikor ga ima.
 
golfek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr mar 22, 2017 8:11 pm

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a golfek So jan 02, 2021 4:53 pm

na motorju sem imel ogrevane ročke... pa me ni prepričal... ker te loh žge spodaj..navrhu pa itak zmrznejo prsti ko je res mraz... najbolj nuca zaščita ročk,da ne dobiš vetra ....pa dobre rokavice ... in to je to
v avtu ga nimam, ga ima pa fotr v opel-ici in je dobra zadeva, zjutaj k skidaš avto in maš otrple prste tako sede prijet za topel volan..uf
to da mi nekdo reče da sem razvajen me samo nasmeji, dol mi visi...js bi imel na avtu vse...od zračniega vzmetenja do gretja volana ..ni da ni...sam keša nimam da bi si loh prvošu kupit in pol to vzdrževat
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Ogrevanje volana

Napisal/-a Locher Ne jan 03, 2021 5:51 pm

Kar se mene tiče, je ogrevan volan še kako uporaben, ravno tako ogrevani sedeži. Res je, da ne rabiš velikokrat, ampak takrat je pa super. Na motorju so mi vedno pomagale že dobre rokavice. Res pa je, da takrat še ni bilo ogrevanih ročajev in nisem imel priložnosti preizkusiti.
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov