Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

detailing voziček

Napisal/-a honeybee Pe maj 13, 2016 6:28 pm

iščem neke ideje za detailing voziček.
nekako se nagibam h nakupu kakšne manjše omare, ki bi ji spodaj daleno ploščo in na tisto ploščo namestil kolesca za transport. noter pa manjše (glede na omaro) plastične zaboje da lažje ločim stvari. takšne zaboje kitajske trgovine v sloveniji prodajajo na polno (glede raznih velikosti mislim).

vseeno pa ne želim premalo ker sem začetnik in se na to ne spoznam, hkrati pa zaloga počasi raste. ko kaj vidim kar bi bilo dobro imeti ali pa res potrebujem potem nabavim zraven.

bi pa želel, da je kolikor toliko lahko za prenašat. ni mi pa všeč takšen voziček: http://www.autogeekonline.net/nick/Grit ... 1_7235.jpg
pa še tam kjer bi načeloma naj bil je večja verjetnost zaradi prahu pa da se ne umaže.

aja, glede poliranja nimam nič ker nimam izkušenj in še strah me je na novem avtu samemu to delat. zaenkrat tudi ne rabim (še ni opaziti prask).
 
Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik
 
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe okt 24, 2014 11:08 am
Kraj: Dežela cvička
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Re: detailing voziček

Napisal/-a Dawid1 Po maj 16, 2016 7:25 am

Imaš pa tudi cenejšo opcijo kovinskega s kolesi in odlagalnimi površinami.

http://www.bolha.com/poslovna-oprema/skladiscna-oprema/vozicek-za-orodje-in-delavnico-1299855863.html

Jaz imam nekaj podobnega, le da ima še vmesno polico in je okreten, masiven ter stabilen.

lp,
 
Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik
 
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe okt 24, 2014 11:08 am
Kraj: Dežela cvička

Re: detailing voziček

Napisal/-a dzuro.na.izi Sr maj 18, 2016 9:52 am

Dobra David...tole je perfect :tomidelej: :pivo
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Re: detailing voziček

Napisal/-a Dawid1 Sr maj 18, 2016 11:29 am

dzuro.na.izi je napisal/-a:Dobra David...tole je perfect :tomidelej: :pivo


Hvala.

Jaz sem z njim zelo zadovoljen (dobri materiali, je vedno polno naložen, tudi če kaj pade na njega ali po njem, ga ne poškoduje kakor tudi ne barve), ima vse kar imajo veliki razn bremz, tega pa tako en rabiš, če delaš na ravnem.

LP,
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov