Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
edey
Novinec
 
Prispevkov: 105
Pridružen: To nov 16, 2010 9:40 am

Keramična zaščita laka

Napisal/-a edey So nov 04, 2017 11:20 am

Pozdravljeni, kot že naslov pove me zanima kakšne so vaše izkušnje z keramično zaščito laka? Je kdo od vas to opravil sam doma ali ste peljali k kakšnemu profesionalcu? Kje je kakšne dober mojster v 02 območju ki se ukvarja z tem in kakšna bi bila okvirna cena bi me tudi zanimalo...za vse informacije hvala vnaprej :) .
 
jaggy
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Ne jul 22, 2007 12:08 pm
Kraj: Šentjur

Re: Keramična zaščita laka

Napisal/-a jaggy So feb 17, 2018 2:09 am

Sam se nimam izkusnje ampak v kratkem (po koncu zime) mi bo brat to uredil... moras vedeti, da za cim bolj kvalitetno izvedbo je potrebno avto obvezno prej spolirati nato se sele to gor nanese (drugace je vstran vrzen denar ker ti zasciti nepravipnosti laka oz mikropraske in jih bos imel potem zascitene).. mas pa potem razlicne trdote kar pomeni da je tudi neki na ceni lahko dobis ze za 40e ali pa za 150e in navzgor (samo material) za cim daljso obstojnost je priporocljivo neagreaivno cistilo oz se da kupiti za vzdrzevanje le te zascite... malo poglej na youtube in bos sam videl te varjante...
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Keramična zaščita laka

Napisal/-a denis099 So feb 17, 2018 7:23 pm

jaz imam keramiko, prej sem imel nano. zadeva je top, če ti zrihta mojster. Priporočam ti AVTOSAFIR Celje, g. Marko. Če rabiš dodatne informacije piši.
denis
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Keramična zaščita laka

Napisal/-a Mazda2 To sep 15, 2020 6:00 pm

Pozna kdo Matica Kosmača iz KCC? Je že kdo peljal tja, ste bili zadovoljni...?
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov