Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
NUTREND
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Ne maj 27, 2018 10:18 am

Tečaj poliranja operi-avto.si vs spoliraj.si???

Napisal/-a NUTREND So dec 15, 2018 12:58 am

Pozdravljeni,

Nameravam se naučiti polirati avtomobile. Seveda se stem nebi ukvarjal prof. niti tržil nebi iz tega, ampak enostavno bi rad polepšal avtomobile (svoj, od družinskih članov). Odločujem se med tečaji od operi-avto.si, ki ga vodi AvtokozmetikaMP in med tečajem od spoliraj.si. Zanima me kater od dveh tečajev je boljši? Vem pa da je tudi veliko odvisno od mene koliko bom “odnesel znanja”. Tečaj od operi-avto.si mi je relacijsko zelo blizu, ampak če je tisti tečaj v Celju kaj boljši mi ni problema “razkirat” poti :)
Cenovno je tečaj od operi-avto.si 150€ za spoliraj.si pa še čakam na odg.

Upam, da ni čudno vprašanje :)

Pa lep pozdrav.
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Tečaj poliranja operi-avto.si vs spoliraj.si???

Napisal/-a EX-B So dec 15, 2018 10:22 am

Sicer poznam samo delo Avtokozmetike MP, ampak si upam trdit, da bos od obeh odnesel vec kot bos rabil za domaco rabo, tako da se odloci za tistega, ki ti je bolj pri roki (pa naj bo to cenovno ali po kilometrini, kakorkoli ze). Lahko ti samo povem, da MP obvlada in tudi razlaga stvari odlicno, zelo jasno in strokovno, tako da bos definitivno od tega tecaja odnesel vec kot se ti bo potem dalo doma delat ;)
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: Tečaj poliranja operi-avto.si vs spoliraj.si???

Napisal/-a Gyga Ne dec 16, 2018 11:38 pm

Moje videnje:

Csf oz. spoliraj.si je stari maček oz. pionir v detailingu v Sloveniji. Kolikor je meni znano (pa sem kar dosti spremljal sceno) je bil mentor/svetovalec mnogim današnjim uveljavljenim detailerjem. Tako da zna tudi on zelo dobro dostaviti materijo. Njegovi vrhunski izdelki (še izpred časa) se pa najdejo tudi na detailingworld.com. Je človek, ki te zlahka navduši nad detailingom, če imaš vsaj malo zanimanja za to. Če ga kadarkoli pokličeš, ti vedno z veseljem pomaga in svetuje. Verjamem, da pozna detailing sceno bolj kot kdorkoli v Sloveniji. Poznal je kateri koli izdelek, ki sem mu ga omenil in ga je celo sprobal.

MP je borec, ki ga spremljam že od začetka. In ker je borec, si je tudi uspel pridobiti svoj delež na tem trgu. Sodeluje z operi-avto.si, kar mu samo dodatno pomaga pri svojem poslu, verjamem pa, da je to partnerstvo obojestransko in ima tudi druga stran korist. MP je dečko, ki je vedno pripravljen pomagat, ogovorit na sms, itd.

Kateri tečaj je boljši, ti lahko pove samo tisti, ki se je udeležil obeh. Verjetno pa takega ni. Vrži kovanec, ali uporabi kakšno drugačno metodo odločanja. Če pa je bil kdo na obeh tečajih, pa naj se javi :)
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
Uporabniški avatar
Rusty
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne nov 21, 2010 3:12 pm

Re: Tečaj poliranja operi-avto.si vs spoliraj.si???

Napisal/-a Rusty Sr jan 23, 2019 7:39 pm

Priporočam samo, da se dobro pripraviš pred tečajem. Če greš kar tak tja, da se boš kaj naučil, neboš velik odnesel. Idi na tistega, kjer bo majn folka, da ima vodja tečaja več časa zate. Da prideš tja dobro pripravljen sem mislil to, da si pripraviš vprašanja in tam mojstre izprašaš. Ker, če samo prideš tja in poliraš brez, da bi spraševal, neboš nič odnesel od tečaja.
Only god can judge me
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov