Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Fnatic Po avg 05, 2019 9:28 am

https://avtostop.si/ --sem so jih kolegi vozili pa večinoma vsi zadovoljni. Samo ne vem, če dejansko lahko tudi sam opereš
http://www.avto-pralnica.si/ --tega so mi ravno čez vikend priporočili, pa sem slučajno sedaj preveril, kje je
Avtocenter Gogi --nimajo strani ali pač ne najdem na službenem pcju. Na Goriški cesti v šiški nasproti stadiona. Za tega vem samo zato, ker se dostikrat tam mimo sprehajamo in ima sploh čez vikend vedno kake high class avte na čiščenju in pač ne moreš spregledat.
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a D12J12 Če feb 22, 2024 11:04 am

Ravno oglašujejo mesečno naročnino za pranje avtomobila, sam ga perem vedno ročno, ampak sem zasledil, da naj bi ta ponudnik prišel tudi v Kranj. Nikoli še nisem pral avtomobila z elektronsko ročno in pri meni jo vedno zategne. Kakšen naj bi bil pravilen postopek? Ugasnem vozilo in dam samo kontakt in sprostim ročno? Menjalnik je ročni in seveda v leru. Ker če želim sprostiti ročno moram pohoditi zavoro, ko pohodim zavoro pa sprožim auto hold… začaran krog :lol: .
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a whitee Pe feb 23, 2024 5:59 pm

Ja ti sistemi so zgrešeni in so bili delani za čas, ko še ni bilo elektornskih ročn in avtomatskih menjalnikov. Pri Volvotu recimo (avtomatik), moraš prati z prižganim vozilom, ker lahko avto ugasneš samo v P, kar pomeni, da je v prestavi. V N ti ne pusti. Podobno je recimo z elektronskimi ogledali. Nima gumba, da jih ročno zapreš, razen ko zakleneš vozilo. Ko zakleneš vozilo, moraš dat v P. In si spet v tem začaranem krogu :lol:
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a AssKicker Po feb 26, 2024 11:57 am

jest mam 2012 S60, pa ga lahko ugasnem v N. Dvakrat pritisneš gumb za vžig motorja. Tudi ogledala lahko pospravim. Ubadva L in D gumba pri ogledalih hkrati pritisnem, pa se ogledala pospravijo.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov