Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a thaking Ne jan 04, 2015 11:33 am

Pri vseh teh avtopralnivah, mora biti wap z vročo vodo -> pozna kdo to v LJ na žetone ?

Ker če ni, avto težko temeljito opereš :|
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a čare Ne jan 04, 2015 1:34 pm

Na Celovški (tavelik petrol) majo predpranje z mikroprahom kjer v tem programu šopa ven vroča voda.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a čare Ne jan 04, 2015 1:41 pm

Manfred je napisal/-a:Res čudno, da kdo ne poiskusi ponudit vode in prostora. Jaz sem takoj pripravljen odšteti nekaj več, da bi lahko z lastnimi čistili in sam oprav svoj avto. (mogoče tržna niša še s kakšno dodatno ponudbo)
Glede ročnih avtopralnic pa je meni prvo in največje merilo kako natančno in skrbno je avto opran, Tako čas, kot cena sta mi v drugem planu. Sam trdim, da je daljnoročno ceneje dati za kvalitetno pranje kakšen € več, kot pa večkrat manj za površno delo.
ŽAL moram reči, da sem bil z vsemi ročnimi pralnicami po nekaj obiskih razočaran. Tudi Zankoč, je na mojo žalost začel zanemarjati kvaliteto in je uzačel delati na kvantiteti.

Lov za res kvalitetno pralnico je tako še vedno odprt. je pa nekdo tukaj že omenil, res kvalitetna pralnica ne rabi nobene reklame, ker se reklamira z odličnim delom.

LP

Kako noben ne ponudi?'Teh samopostrežnih pralnic je po ljubljani kolikor češ.Vodo+šampon si prineseš v svojem ajamarju kupiš žetone in pereš.Tako jaz delam že ohoho časa.Najslabša je BTC,ker majo zelo usrano vodo,zdaj perem na Zaloški (PRODUKT) nova pralnica,žeton 1€ za 2,5 minute.Če bi rad mir prideš zgodaj zjutraj ali pa zvečer in pereš po mili volji.
 
rajc123
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če maj 31, 2012 3:43 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a rajc123 Ne jan 04, 2015 2:24 pm

kaksna je kaj avtopralnica perigapi vedno ko se zapeljem mimo je guzva oz. polno :D
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Manfred Ne jan 04, 2015 2:39 pm

čare je napisal/-a:
Manfred je napisal/-a:Res čudno, da kdo ne poiskusi ponudit vode in prostora. Jaz sem takoj pripravljen odšteti nekaj več, da bi lahko z lastnimi čistili in sam oprav svoj avto. (mogoče tržna niša še s kakšno dodatno ponudbo)
Glede ročnih avtopralnic pa je meni prvo in največje merilo kako natančno in skrbno je avto opran, Tako čas, kot cena sta mi v drugem planu. Sam trdim, da je daljnoročno ceneje dati za kvalitetno pranje kakšen € več, kot pa večkrat manj za površno delo.
ŽAL moram reči, da sem bil z vsemi ročnimi pralnicami po nekaj obiskih razočaran. Tudi Zankoč, je na mojo žalost začel zanemarjati kvaliteto in je uzačel delati na kvantiteti.

Lov za res kvalitetno pralnico je tako še vedno odprt. je pa nekdo tukaj že omenil, res kvalitetna pralnica ne rabi nobene reklame, ker se reklamira z odličnim delom.

LP

Kako noben ne ponudi?'Teh samopostrežnih pralnic je po ljubljani kolikor češ.Vodo+šampon si prineseš v svojem ajamarju kupiš žetone in pereš.Tako jaz delam že ohoho časa.Najslabša je BTC,ker majo zelo usrano vodo,zdaj perem na Zaloški (PRODUKT) nova pralnica,žeton 1€ za 2,5 minute.Če bi rad mir prideš zgodaj zjutraj ali pa zvečer in pereš po mili volji.



Lahko vendar naj to ne bi bilo dovoljeno. Mislil sem ponudi tako, da se ti ni potrebno "švercat" kar ne delam.

Lp
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a tomzzi Ne jan 04, 2015 3:04 pm

Mislim, da je ni take... Tudi pri nas jo imamo na žetone in je ok... Seveda pa jasno piše, da se ne sme uporabljati lastnih čistil oziroma pripomočkov. Kar me rahlo moti saj je krtača bolj tako tako. Ni ravno najbolj za lak. Pa ponavadi je vsa umazana tako da če ni druge je prej sperem z vapom...
Je pa po eni strani logično zakaj ne smeš prinest svojega šampona, ajmerja, gobe... Več časa porabiš plus vsaj en žeton manj porabiš.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a čare Ne jan 04, 2015 3:22 pm

Na produktovi nikjer ne piše da ne smeš uporabljat svojih čistil,sicer pa če bi kdo kaj rekel bi ga samo vprašal če mi bojo plačali poliranje,ker s tisto krtačo jaz ne bi konja česal kaj šele avto pral.Narod po pragih,kolotekih...jaz pa po strehi??NO WAY!
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a thaking Ne jan 04, 2015 3:33 pm

thaking je napisal/-a:Pri vseh teh avtopralnivah, mora biti wap z vročo vodo -> pozna kdo to v LJ na žetone ?

Ker če ni, avto težko temeljito opereš :|



čare je napisal/-a:Na Celovški (tavelik petrol) majo predpranje z mikroprahom kjer v tem programu šopa ven vroča voda.



V mislih sem imel samo-postrežbeno, torej da ga opereš sam. To s krtačami, kar naj imajo ti ga slej kot prej spraska, ker jih ne menjajo, slabo čistijo.. :cry:
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a čare Ne jan 04, 2015 3:50 pm

Ja saj tam na štrajfiksih govorim,ne na avtomatski.
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Manfred Ne jan 04, 2015 4:14 pm

tomzzi je napisal/-a:Mislim, da je ni take... Tudi pri nas jo imamo na žetone in je ok... Seveda pa jasno piše, da se ne sme uporabljati lastnih čistil oziroma pripomočkov. Kar me rahlo moti saj je krtača bolj tako tako. Ni ravno najbolj za lak. Pa ponavadi je vsa umazana tako da če ni druge je prej sperem z vapom...
Je pa po eni strani logično zakaj ne smeš prinest svojega šampona, ajmerja, gobe... Več časa porabiš plus vsaj en žeton manj porabiš.


Ja ravno zato še vedno kar iščem. S tisto usrano krtačo polno peska res ne bi avta čohal, na koncu je skoraj enako, kot na avtomatskih pralnicah.

Lp
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a MBtouran Ne jan 04, 2015 8:34 pm

Se v nobeni rocni avtopralnici mi niso prepovedali da ga po predpranju se rocno z spuzvo in avtosamponom v vedru celega operem ter ga potem splahnem spet z wapom. Vsaj v MB
 
markop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: To jul 02, 2013 6:44 am

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a markop Po feb 09, 2015 10:45 am

Pozdrav !

Sam tudi iščem v Ljubljani dobro ročno avtopralnico. Zahteve nekaj podobnega kot pri uporabniku, ki je otvoril to temo. Res mi ni težko dati nekaj € več, pa da je avto opran tako kot treba: vem, da sem bolj "picajzlast" ampak enim avto pač več pomeni. dajte po svojih izkušnjah napisati, kje v Ljubljani se res potrudijo.

Hvala in Lp

Marko
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a Gyga Po feb 09, 2015 4:51 pm

Kolikor jih poznam v LJ in okolici, dam lahko roko v ogenj samo za Pavlich-a (avtokozmetika MP).

Pa še v Škofji Loki je uporabnik Blink182 oz. PoliGlob. Tudi mojster.

Trenutni mi samo ta dva detailerja padeta na misel.
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
markop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: To jul 02, 2013 6:44 am

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a markop To feb 10, 2015 8:17 am

Pozdrav !

Ja mislim, da imaš prav. V ljubljani kot kaže nihče ne dosega teh standardov.

LP
 
Uporabniški avatar
urbn
Uporabnik
 
Prispevkov: 1184
Pridružen: Po maj 09, 2005 7:22 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a urbn To feb 10, 2015 11:28 am

V bljižini je tudi Avtokozmetika Toplook, nega vozil Buki, Zankoč... :)
 
markop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: To jul 02, 2013 6:44 am

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a markop To feb 10, 2015 12:53 pm

Hvala bom preveril Toplook in nega vozil Buki. K Zankoču ne grem več.

LP
 
xxseby
Novinec
 
Prispevkov: 191
Pridružen: Ne feb 18, 2007 10:29 pm
Kraj: medvode/pirnice

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a xxseby Če feb 12, 2015 9:44 am

markop je napisal/-a:Hvala bom preveril Toplook in nega vozil Buki. K Zankoču ne grem več.

LP

Če si picajzlast ti edino pavlič ostane ostali ne bodo dosegli tvojih picajzlastih standardov.
Just checking....... ;)
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a thaking Če feb 12, 2015 6:24 pm

Kje v LJ - Šiška je kakšna poceni avtopralnica v smislu samo postrežbena (na žetone s toplo vodo-predpranje) :?: :?:
 
ghandaed
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: To okt 17, 2006 9:14 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a ghandaed Če feb 12, 2015 6:59 pm

Na celovški pred petrolom - proti severu. Žetone kupiš v opel salonu.
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Dobra avtopralnica

Napisal/-a thaking Če feb 12, 2015 7:01 pm

Pa je topla voda, skrbi kdo za "krtačo", da ne spraskaš lak, ali vsi samo rečejo "saj je v vodi" kaj če pa biti gor? :mrgreen: :mrgreen: Potem pa notri najdeš ni da ni, voda pa čez krtačo "glih za glih" da teče skozi.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov