Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

KJE-GLOBINSKO ČIŠČENJE V LJUBLJANI

Napisal/-a IDUA Ne okt 11, 2009 3:57 pm

Pozdravljeni,
kupil sem avto pa je očitno človek strastno prižigal cigaretke v njem, zdaj bi dal pa prednja sedeža globinsko očistit.
Zanima pa me kje v Ljubljani se da to opravit, pa da je seveda cenovno čimbolj ugodno?
Nekaj sem zasledil da imajo v Avtohiši Moste baje kar ugodno?
Hvala lepa za odgovor.
Lp.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Napisal/-a čare Ne okt 11, 2009 5:51 pm

Za pumpo pri avtohiši moste mislim da je za komplet avto 50€
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr Ne okt 11, 2009 7:07 pm

če se misliš znebit vonja, pa umazanije od čikov, daj raje komplet očistit globinsko, pa zraven še strop
Zadnjič spremenil Mgajvr, dne Ne okt 11, 2009 8:27 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Napisal/-a IDUA Ne okt 11, 2009 8:20 pm

tnx, res e bom zategnu do Most da vidm kaj se da naredit.
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Ne okt 11, 2009 9:32 pm

no poročaj o stanju 8)

p.s.: kšno sliko loh tud prlimaš :P :D
 
M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 653
Pridružen: Sr jan 12, 2005 5:14 pm

Napisal/-a M To okt 13, 2009 6:50 am

No, pol pa povej še ceno globinskega čiščenja kompletne notranjosti. Zihr boš vprašal... :D
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Napisal/-a IDUA To okt 13, 2009 6:08 pm

Hello,
evo sem se zapelu tja pa je nekako tkole:
avto moraš prpelat zju3, in ga pustiš tam nekje 5-6 h, cene so pa 8 EUR čiščenje 1 sedeža, 12 EUR čiščenje stropa, 12 EUR čiščenje tal in mislm da okol 78 EUR čiščenje celotne notranjosti.
Men se je zdela kr korektna cena in bom v petek pelju avto kr tja.
O rezultatih pa poročam takoj ko dobim avto nazaj.

;)
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Napisal/-a IDUA Po okt 19, 2009 9:31 pm

Evo dones sem pelu avto na kem. čiščenje. Moram rečt, da sem z izdelkom zelo zadovoljen, edino kar me je zmotl ja blo to, da mi je tist model, ki dela tam reku, da me bo celotno čiščenje pršlo nekje okol 70 EUR, no pa se je na koncu izkazal, da me pride 90 EUR. Vse to pa pod pretvezo, da mi je hotu dat skonto, ampak ni mogu ker naj bi glih dones pršu v prlanico BIG BOSS in zaradi njega mi je mogu računat takšno ceno.
Mi je pa čudn da imajo cenovni razpon kemičnega čiščenja od 78 do 90 EUR in men je prjavu kar najdražjo tarifo. Sej po moji logiki se to ceno določa sorazmerno z velikostjo avta, moj pa seveda v najvišji razred pač ne spada ker to je pač samo Grande Punto-edino, če ga je zmotl to da je Grande in je reku to je pa zihr tamočna tarifa :D
Drugač pa priporočam.
Sam se kar vnaprej zmente za ceno, da ne bo glih pr vas s5 kao šefe pršu na obisk in.... ;)
 
donmarty
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: To okt 20, 2009 1:25 pm

Napisal/-a donmarty To okt 20, 2009 2:43 pm

IDUA je napisal/-a:Evo dones sem pelu avto na kem. čiščenje. Moram rečt, da sem z izdelkom zelo zadovoljen, edino kar me je zmotl ja blo to, da mi je tist model, ki dela tam reku, da me bo celotno čiščenje pršlo nekje okol 70 EUR, no pa se je na koncu izkazal, da me pride 90 EUR. Vse to pa pod pretvezo, da mi je hotu dat skonto, ampak ni mogu ker naj bi glih dones pršu v prlanico BIG BOSS in zaradi njega mi je mogu računat takšno ceno.
Mi je pa čudn da imajo cenovni razpon kemičnega čiščenja od 78 do 90 EUR in men je prjavu kar najdražjo tarifo. Sej po moji logiki se to ceno določa sorazmerno z velikostjo avta, moj pa seveda v najvišji razred pač ne spada ker to je pač samo Grande Punto-edino, če ga je zmotl to da je Grande in je reku to je pa zihr tamočna tarifa :D
Drugač pa priporočam.
Sam se kar vnaprej zmente za ceno, da ne bo glih pr vas s5 kao šefe pršu na obisk in.... ;)


ja takle mamo...recimo poglej si cene tukaj... http://kbnavtik.si/index.php?content=31

drugač pa to ni tok drago...

lp
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Napisal/-a IDUA To okt 20, 2009 9:03 pm

Ja sej vem, da ni tolk velik, sam ne maram te tipične prodajalske fore , da ti na začetku vsi vse obljubljajo pol, ko si pa enkrat njihov te probajo pa čimbolj ožet, po vrh vsega se začnejo pa še arogantno obnašat.... :evil:
Sej veš kaj hočem rečt.
 
donmarty
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: To okt 20, 2009 1:25 pm

Napisal/-a donmarty To okt 20, 2009 10:19 pm

Štekam, kaj hočeš rečt! Ja najbolj so uni k rečejo ceno pol pa k nardijo je taka kot so rekl oziroma če dajo še kej popusta je pa TOP :D
 
klemen habič 13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr apr 01, 2009 10:41 am

Napisal/-a klemen habič 13 Sr okt 21, 2009 6:03 pm

IDUA je napisal/-a:Ja sej vem, da ni tolk velik, sam ne maram te tipične prodajalske fore , da ti na začetku vsi vse obljubljajo pol, ko si pa enkrat njihov te probajo pa čimbolj ožet, po vrh vsega se začnejo pa še arogantno obnašat.... :evil:
Sej veš kaj hočem rečt.


Zdravo,jst tudi mislim da če se na začetku govori o eni ceni se potem nemore kr cena dvigovati,jst tudi ko to delam se o ceni fiksno zmenim in tega se potem držim, drgač pa pri meni pride za tak avto komplet čiščenje notranjosti nekje 60evrčkov. Tko da če še kšnga zanima se priporočam. :rofl
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr Sr okt 21, 2009 6:59 pm

klemen, kje si pa prej bil ko je iskal čistilca?
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
klemen habič 13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr apr 01, 2009 10:41 am

Napisal/-a klemen habič 13 Če okt 22, 2009 4:20 pm

Zdravo. Ja žal swm prepozno videl da išče notranje čiščenje. Nimam glih vsak dan čas biti tu gor. Pa drugič. lp klemen :cry:
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Napisal/-a IDUA Pe okt 23, 2009 9:21 am

Dobr da vem zate, bom mal reklame naredu, ker se ene par ljudi zanima za kem. čiščenje.
TNX
 
klemen habič 13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr apr 01, 2009 10:41 am

Napisal/-a klemen habič 13 Pe okt 23, 2009 5:49 pm

Ja seveda lahko,super. HVALA. lep pozdrav HANA CENTER :pivo
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Pe okt 23, 2009 6:20 pm

Me neki zanima, pa se bom kar tej temi pridružil.

Zanima me kje v Slo (če bi bila na štajerskem pa špica) bi se dalo kupit to čistilo za notranje čiščenje, sploh plastike in strop ? Rabim pa eno res dobro zadevo, ne tisti sonax in podobne zadeve iz baumaxa in petrola. Pred leti sem imel vrhunsko čistilo, ki se pri nas ne dobi več, samo v nemčiji, profesionalna čistila v slo pa so naprodaj samo v 30l sodih, kar pa spet ne pride v poštev.

Če kdo ve za kakšno vrhunsko stvar oz. s čim čistijo to v kemičnih bi prosil za info.


LP
Freude am Fahren
 
Miholl84
Novinec
 
Prispevkov: 482
Pridružen: Pe jul 25, 2008 10:46 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Miholl84 So okt 24, 2009 1:16 am

Kontaktirej Klemen & Donna je kar majster za te zadeve,ti bo priporocal in razlozil kako pa kaj...
C u O r E S p O r T i V o
 
leon30
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: To dec 16, 2008 9:55 pm
Kraj: Nova Cerkev

Napisal/-a leon30 To dec 01, 2009 12:00 am

donmarty je napisal/-a:
IDUA je napisal/-a:Evo dones sem pelu avto na kem. čiščenje. Moram rečt, da sem z izdelkom zelo zadovoljen, edino kar me je zmotl ja blo to, da mi je tist model, ki dela tam reku, da me bo celotno čiščenje pršlo nekje okol 70 EUR, no pa se je na koncu izkazal, da me pride 90 EUR. Vse to pa pod pretvezo, da mi je hotu dat skonto, ampak ni mogu ker naj bi glih dones pršu v prlanico BIG BOSS in zaradi njega mi je mogu računat takšno ceno.
Mi je pa čudn da imajo cenovni razpon kemičnega čiščenja od 78 do 90 EUR in men je prjavu kar najdražjo tarifo. Sej po moji logiki se to ceno določa sorazmerno z velikostjo avta, moj pa seveda v najvišji razred pač ne spada ker to je pač samo Grande Punto-edino, če ga je zmotl to da je Grande in je reku to je pa zihr tamočna tarifa :D
Drugač pa priporočam.
Sam se kar vnaprej zmente za ceno, da ne bo glih pr vas s5 kao šefe pršu na obisk in.... ;)


ja takle mamo...recimo poglej si cene tukaj... http://kbnavtik.si/index.php?content=31

drugač pa to ni tok drago...

lp

pozdravljen
Samo ima pa tale kbnavtik, kar pošteno zasoljeno ceno, se vidi, da je iz LJ okolice. Če bi v okolici Celja imel tako tarifo bi pomoje lahko kar samega sebe čistil, stranke bi pa prihajale samo spraševat za čiščenje pripeljal pa nebi nihče.
 
Sunprincess
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr mar 20, 2013 12:41 pm

Re: KJE-GLOBINSKO ČIŠČENJE V LJUBLJANI

Napisal/-a Sunprincess Po jul 06, 2015 9:14 pm

So kaksna novejsa priporocila za kemicno ciscenje v Lj? V glavnem pasje dlake, in nekaj blata, predvsem v prtljazniku in na zadnjih sedežih.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov