Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a tr00per Če mar 05, 2015 8:31 pm

sej da se vse narest :) morda jih je res pamet srečala.... Se mi di, da zadnje cajte spet malo bolj šopajo kupone ven (spremljam ponudbe vsak dan)-so se začel avedat, kje je denar :)
 
goinup
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če okt 27, 2011 12:42 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a goinup Ne jul 24, 2016 5:40 pm

Old habits die hard....

Moja izkušnja s tole avtopralnico je tudi zelo "zanimiva".

Kupil sem kupom za premontažo gum. Podobno kot pri nekaterih ostalih komentarjih v tej temi, tudi jaz nekaj dni nisem dočakal, da bi se mi kdo javil na telefon za naročilo na termin.
Potem sem se enkrat spotoma oglasil in mi je slednje le uspelo. Bili so kadrovsko oslabljeni, kar je razumljivo, saj je čas dopustov. Dobil sem termin čez cca. 5 dni ob 08:00, tip pa je omenil, da se lahko oglasim tudi prej, saj so oni tam že od 07:00 dalje.

Ko sem se tam dejansko oglasil na datum termina ob 07:30 me ta isti tip gleda, kot da bi padel z lune in pravi, da začnejo delati ob 08:00. Jaz mu odvrnem, da ni problema, da se lahko vrnem ob 08.00, ampak da mi je sam rekel, da lahko pridem prej. Nakar ta tip totalno znori... ampak dobesedno. Začne se dret, razbijat z vrati in preklinjat. Skratka, po njegovem, naj on česa takega nikoli ne bi rekel. Nato mu rečem, naj se pomiri in da ga ne bom več vznemirjal, saj to niti ni bil moj namen. Jaz sem samo hotel zamenjati gume.

Verjetno ni treba posebaj razlagati, da se nisem vrnil nazaj in zahteval vračilo denarja za neuporabljeni kupon. Tja nikoli več...
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov