Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Pe maj 24, 2013 8:39 am

Živjo


Vidim da se nonstop ponuja tale avtopralnica po raznih kuponkotih ipd, pa me zanima kakšne so vaše izkušnje z njimi. Imaju sedaj recimo tudi komplet pranje z "nano" nanosom za ceno navadnega pranja , ampak OK vsi vemo da to ni enakovredno temu ko se avto opere, splastelina, spolira in potem naredi u nulo z kvalitetnim nanotom.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Gyga Pe maj 24, 2013 9:09 am

Mislim, da ima ta avtopralnica nekaj veze z enim forumašom
viewtopic.php?f=7&t=87910&hilit=boki81&start=20#p1501633

Sicer pa je pomoje treba sprobat, pa gledat zraven, kaj in predvsem kako uporabljajo.
Je pa logično, da mora sledit trendom in uporabljat relativno popularne trende oglaševanja.
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Pe maj 24, 2013 9:18 am

Pozdravljeni

Rekel bi da je odlična :tomidelej:
Sem lastnik :mrgreen:

Kar se pa tiče nano nanosa, kakor si povedal nanos ni enakovreden poliranju. Je pa res da da zelo lep bleščeč sijaj, še posebej na temnih barvah, lepo odbija vodo in umazanijo. Je pa stvar okusa. Dosedanje izkušnje so vse pozitivne.

Lp
 
Uporabniški avatar
obi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 647
Pridružen: To sep 23, 2003 3:23 pm
Kraj: rojstni šentjur

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a obi So maj 25, 2013 6:43 pm

Se opravičujem za malo slabe reklame. Mogoče drugače delajo vredu, vendar takoj, ko sem med telefonskim pogovorom osebi na drugi strani omenil da bi uvelavil kupon, katerega sem dobil preko spletne strani ni bilo to več to. Prelaganje termina (izgovor "sej je kupon veljaven xy časa"), kasneje ne telefonske klice ni bilo odgovora, da ne omenim da se na vprašanja preko spleta sploh ne javijo oz. odzovejo. Da pa omenim, da sem bil pripravljen plačati še za dodatne storitve (ker je avto res bil umazan) in to sem osebi na drugi strani tudi povedal. Kakor koli mogoče je sedaj kaj drugače, vendar sem se iz tega naučil bolje avto sam oprati kot pa .....

Pa lepo se imejte.
Štrom for WIFE ( ups for life )

Slika
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne maj 26, 2013 7:41 am

Jah mene je izučilo glede kuponov in storitev pri avtopralnici Horvat, kateri sem dolžan še posebno temo tukaj na forumu. Imel sem zelo slabo izkušnjo in doživel le brezobrazno obnašanje po telefonu, ko sem se hotel uveljaviti kupon, tako da sem ga na koncu storniral pri kuponkotu.

Zato pa sedaj raje vprašam, ko so neki popusti.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
obi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 647
Pridružen: To sep 23, 2003 3:23 pm
Kraj: rojstni šentjur

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a obi Ne maj 26, 2013 4:55 pm

Enako stvar sem imel jaz, le da je meni zaradi odlašanja in prestavljanja, ... kupon potekel. No kakor koli, še vedno velja rek If you want a thing done well, do it yourself.
Štrom for WIFE ( ups for life )

Slika
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 So jun 01, 2013 9:42 pm

obi je napisal/-a:Se opravičujem za malo slabe reklame. Mogoče drugače delajo vredu, vendar takoj, ko sem med telefonskim pogovorom osebi na drugi strani omenil da bi uvelavil kupon, katerega sem dobil preko spletne strani ni bilo to več to. Prelaganje termina (izgovor "sej je kupon veljaven xy časa"), kasneje ne telefonske klice ni bilo odgovora, da ne omenim da se na vprašanja preko spleta sploh ne javijo oz. odzovejo. Da pa omenim, da sem bil pripravljen plačati še za dodatne storitve (ker je avto res bil umazan) in to sem osebi na drugi strani tudi povedal. Kakor koli mogoče je sedaj kaj drugače, vendar sem se iz tega naučil bolje avto sam oprati kot pa .....

Pa lepo se imejte.


Če tole leti na nas moram reči da nimaš čisto prav, ker si se pogovarjal osebno z mano in vem kaj govorim, ker zmeraj povem isto, ko so v igri kuponi. Ti imaš svoje mnenje mi svoje. Dejstvo je da so kuponi veljavni 2-3 mesece in če se ne morete spraviti avo oprati v tem času je to vaša krivda in ne naša. Nisi edini da ne bo pomote, takih je cca 70% ljudi ki bi radi opravili storitev v zadnjem tednu, in potem pride do tega kar si tukaj napisal.

Kakorkoli vsak ima pravico do svojega mnenja, nekomu nismo všeč nekomu smo. Važno je da mi delamo iz dneva v dan več in širimo svoje posle. Pritožbe kakor pohvale so naš vsakdan in tega se mora vsakdo zavedati, ki ima direkten stik z strankami. Po domače 100 ljudi 100 čudi!

Nočem kregarije samo podam svoje kontra mnenje na tvoj komentar, ki je bodisi zlonameren bodisi prenapihnjen.

Lep pozdrav
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Patrik_A3 So jun 01, 2013 10:57 pm

zakaj pa se moraš za pranje avta naročit? :shock:
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
obi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 647
Pridružen: To sep 23, 2003 3:23 pm
Kraj: rojstni šentjur

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a obi Ne jun 02, 2013 7:46 pm

Opa opa opa. Ustav konje. Jaz sem se hotel takoj naročit. Kaj sem dobil v odgovor. Sej ti kupon velja 2-3 mesece pokliči čez kakšen mesec zaj mam dela tolkiko da se ven ne vidim in ker sem nekonfliketn po naravi in nekako dam drugim prav sem si rekel ok. Kličem čez mesec dni in lej ga zlomka na številko se mi nihče ne oglasi, kličem naslednji dan zopet nič, mogoče so na dopustu bom probal čez nekaj dni, poizkusim dobrih 14 dni pred koncem - iztekom kupona, telefon ni odgovora, .... email preko vaše strani tudi nič, ... . Kaj naj rečem. Sem požrl tistih 15 € ki sem jih dal za kupon in si rekel nikoli več.
Štrom for WIFE ( ups for life )

Slika
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a MBtouran Ne jun 02, 2013 9:00 pm

Take firme bi morale vrniti dvojno ceno kupona. Ce ima kupin rok trajanja ga lahko kupec vnovci prvi, zadnji ali kateri drug dan. To kar berem pa je navadna goljufija.

Ne se pustiti tako okrog prenasat!
 
mucek
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po sep 13, 2004 6:08 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a mucek Ne jun 02, 2013 9:25 pm

Sam lahko pohvalim ... Je bilo sicer enkrat sredi zime, ko je bilo res minusa zunaj ohoho in jim je štrajfix nekaj štrajkal (tako da sem potem oba avta pripeljal na čiščenje zunaj enkrat kasneje, kar se je dalo bp dogovorit), ampak avto so pa spucali tako, kot se spodobi, tudi dogovor glede termina je bil ok (če ti je pač jasno, da ne moreš kar zahtevati, da čez 5 minut od klica prideš). Sem tudi videl, kako so popedenali en kombi, ki je bil res SVINJSKI (po mojem kak službeni) in lahko samo rečem - kapo dol.

Bo treba spet kaj okoli priti ... Moram malo v spam folder pogledat za kakšne kupone :)

Lp, g
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a arijan Ne jun 02, 2013 9:27 pm

Pa sej bi lahko vseeno naredili rezervacijo na kupon zadnji dan, dokler velja. Pa se pač človeka naroči en teden kasneje po poteku kupona. Glavno da je on poklical zadnji dan. Ali se pa postavi pogoj en teden pred potekom je treba rezervirat termin.
Do sedaj še nisem imel nobenih problemov pri uveljavljanju kuponov in vedno so se obnašali normalno do mene, kot do normalne stranke.
Kot včasih opažam kako se obnašajo, ko gremo s kolegi jest na študentske bone. Kot da mi zastonj jemo tam.

Res je pa da še nisem kupil kupona za avtopralnico :D
 
Uporabniški avatar
obi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 647
Pridružen: To sep 23, 2003 3:23 pm
Kraj: rojstni šentjur

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a obi Po jun 03, 2013 1:06 am

Sej sem klical vse do zadnjega dne. No kakor koli, samo povedati sem hotel kako pa kaj, če se je stanje vmes izboljšalo dobro za njih, ampak mene ne vidijo (stari rek Osel gre enkrat na led pri meni še vedno velja). Pa lep pozdrav.
Štrom for WIFE ( ups for life )

Slika
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Po jun 03, 2013 4:32 pm

obi je napisal/-a:Sej sem klical vse do zadnjega dne. No kakor koli, samo povedati sem hotel kako pa kaj, če se je stanje vmes izboljšalo dobro za njih, ampak mene ne vidijo (stari rek Osel gre enkrat na led pri meni še vedno velja). Pa lep pozdrav.


Kakor sem rekel vsak ima svoje mnenje tvoje je pač tako kakršno je. Sprejmamo tudi opravičene graje še rajši pa pohvale :)

Lp
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 To sep 17, 2013 12:17 pm

BOKI81 je napisal/-a:
obi je napisal/-a:Se opravičujem za malo slabe reklame. Mogoče drugače delajo vredu, vendar takoj, ko sem med telefonskim pogovorom osebi na drugi strani omenil da bi uvelavil kupon, katerega sem dobil preko spletne strani ni bilo to več to. Prelaganje termina (izgovor "sej je kupon veljaven xy časa"), kasneje ne telefonske klice ni bilo odgovora, da ne omenim da se na vprašanja preko spleta sploh ne javijo oz. odzovejo. Da pa omenim, da sem bil pripravljen plačati še za dodatne storitve (ker je avto res bil umazan) in to sem osebi na drugi strani tudi povedal. Kakor koli mogoče je sedaj kaj drugače, vendar sem se iz tega naučil bolje avto sam oprati kot pa .....

Pa lepo se imejte.


Če tole leti na nas moram reči da nimaš čisto prav, ker si se pogovarjal osebno z mano in vem kaj govorim, ker zmeraj povem isto, ko so v igri kuponi. Ti imaš svoje mnenje mi svoje. Dejstvo je da so kuponi veljavni 2-3 mesece in če se ne morete spraviti avo oprati v tem času je to vaša krivda in ne naša. Nisi edini da ne bo pomote, takih je cca 70% ljudi ki bi radi opravili storitev v zadnjem tednu, in potem pride do tega kar si tukaj napisal.

Kakorkoli vsak ima pravico do svojega mnenja, nekomu nismo všeč nekomu smo. Važno je da mi delamo iz dneva v dan več in širimo svoje posle. Pritožbe kakor pohvale so naš vsakdan in tega se mora vsakdo zavedati, ki ima direkten stik z strankami. Po domače 100 ljudi 100 čudi!

Nočem kregarije samo podam svoje kontra mnenje na tvoj komentar, ki je bodisi zlonameren bodisi prenapihnjen.

Lep pozdrav


Kuponi so zakon! :mrgreen:

seveda za kupce kuponov, ne pa za izvajalce storitev :roll:

Največ pa imajo od tega razni portali, ki poberejo 20%+ provizije 8)
 
Uporabniški avatar
grahovc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Ne mar 08, 2009 2:01 pm
Kraj: notranjska

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a grahovc Sr sep 18, 2013 8:45 pm

ja ampak še vedno znova in znova dajejo ponudbe. Tako da očitno se jim že splača.
OCD (Obsessive car detailer)
Poliranje by Grahovc
 
mropc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 603
Pridružen: So feb 06, 2010 3:36 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a mropc Sr sep 18, 2013 9:05 pm

Splača se ker tako dobiš zelo poceni oglaševanje.Upam da veste koliko pride enourni oglas na spletu ;) in cena ni xx ali xxx temveč xxxx€ ;) Poleg tega je namen teh kuponov to da privabiš nove stranke, a če jo obrtnik ki odda oglas za popust ne naredi takrat vtisa na stranko, škoduje sebi, usi pa pluvajo čez splatno oglaševanje na raznih kuponih ;) drugače je use napisano na raznih spletnih straneh s kuponi ;)
 
Jonathan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: Po jan 28, 2013 11:05 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Jonathan Ne sep 22, 2013 11:10 am

Jao no, "pokliči za en mesec". Ta je bosa do amena. Tja, kamor ga jaz vozim, je odnos takšen:
Jaz: Dober dan, rad bi pripeljal avto v vašo avtopralnico
On: DOber dan, samo malo, da pogledam dnevnik, mamo gužvo.
Jaz: Velja, kar poglejte
On: Takrat, ob tej pa tej uri smo trenutno fraj, želite rezervirati termin?
Jaz: Seveda, mi paše takrat.
On: Super, hvala za rezervacijo in lep dan naprej
Jaz: Srečno.

Nevem zakaj bi moral vedno znova klicat za en mesec :roll: Saj pa so verjetno zabeležene rezervacije in delo. Se premalo podjetnikov zaveda, da je šef kupec in ne prodajalec. In neodgovarjanje emailov je še ena slaba stvar za firmo. Saj smo vendar v letu 2013 in je internet čudo in se vse dogaja preko njega.

Pri nakupih preko kuponov pa osebno priporočam komuniciranje po emailih. Imaš zabeleženo vse, kar rezerviraš, kar pišeš ti in kaj oni. Če pa se ne oglasijo, pa pač pokličeš in s kako aplikacijo snemaš pogovor. Osebno sem rezerviral že kar nekaj kuponov in zadnjič me je prav tole snemanje rešilo, da nisem ostal brez dopusta. Rezervirali so mi namreč ne avgust, ampak julij. In sem takoj pokazal pogovor, pa je steklo naprej vse ok. Če ne bi snemal, bi se lahko obrnil in odpeljal domov...
 
Uporabniški avatar
Shatzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 700
Pridružen: So apr 19, 2003 11:40 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Shatzy Če nov 14, 2013 12:16 pm

Boki, če bi bil pameten, bi ga s kuponom (ki ga je plačal in katerega denar si ti dobil) povabil naj pride v firmo in mu ponudil kar je plačal in s tem eletgantno razrešil problem. S takim javnim branjenjem svojega mnenja si delaš samo še več škode.
 
paxy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne dec 29, 2013 1:49 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a paxy Ne dec 29, 2013 2:08 pm

Zdravo,

Predkratkim sem na 1nadan kupil kupon za globinsko čiščenje celotne notranjosti in zunanje pranje za 59 eur v avtopralnici zvezda, in lahko povem da sem zelo razočaran. Na srečo lastnika avtopralnice sem prišel po avto v večernem času in zaradi teme nisem opazil sledečih stvari: stekla bi moj dvoletni sin bolje očistil, v šinah od avtosedežev je bilo še zmeraj polno svinjarije, armatura polna mastnih madežev od spreja za armature, ko sem se odpeljal je iz vseh kotičkov pritekla umazana voda, zaradi globinskega čiščenja je avto laufal na mestu zelo dolgo saj je popapcal skoraj 3 litre nafte ampak to vzamem v zakup ker se je mogla notranjost posušiti. Tako da če bi bil jaz lastnik te avtopralnice bi delavec ki je čistil to vozilo dobil odpoved. Torej zaradi osebnih izkušenj ne priporočam čiščenja vozila v dotični avtopralnici.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov