Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a yashica Ne dec 29, 2013 2:25 pm

Zakaj nisi šel naslednji dan nazaj in šefu pokazal mojstrovino, če nisi bil zadovoljen z delom :?:
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
paxy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne dec 29, 2013 1:49 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a paxy Če jan 02, 2014 7:14 pm

Zdravo,

Zato nisem šel nazaj ker mi to kombinacija družinskega življenja in službe to ne omogoča. Pa tudi delat reklamacijo po parih dneh takega vremena, nima smisla. Je pa bila to dobra lekcija za drugič. Vidim da se ne splača šparat na takih stvareh, rajši dam par € več in je delo odlično opravljeno, zato lahko tudi priporočam za druge da avto peljejo v ročno avtopralnico Bužga...kakršna koli konkurenca se skrije.
 
Uporabniški avatar
TEHNICAR
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne maj 05, 2013 9:22 pm
Kraj: Koper Capodistria

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a TEHNICAR Če jan 02, 2014 10:39 pm

Mmmmmmmmmmah jazzz najbolje operem in očistim avto ko ga grem sam prat(samopostrežna,ki za žeton odštejem 1 eu tako kot za sesanje)...vsaj vem kaj delam in kako(seveda se potrudim čim boljše).
Vzet si čas in dobro voljo :)
Tako se nimam komu jadat :) :) :)
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 So jan 04, 2014 6:45 am

Pozdravljeni!

Vsem piscem komentarjev, ki blatijo naše ime lahko povemo samo tole.

Za nami je 2 leti uspešnega dela in veselo širimo svoje dejavnosti na druga področja celotne ponudbe avtostoritev. Vsem nevoščljivcem in zlobnim jezikom pa vljudno sporočamo, da čas ki ga namenite ukvarjanju z nami rajši posvetite sebi in svojim bližnjim.

Lep dan še naprej.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a yashica So jan 04, 2014 7:43 am

Lepo, da širiš posel in je za teboj dobro leto pa vendarle se mi zdi čudno, da bi nekdo, ki ni zadovoljen s storitvijo, ki jo plača in na forumu napiše slabo izkušnjo bil nevoščljiv in zloben :roll: Včasih je potrebno naliti čistega vina in priznati napako. Za moje pojme imaš po napisanem malo čuden odnos do strank.

Lahko preverim kaj je res in kaj ne in ti pripeljem svoj avto na notranje čiščenje pa potem napišem kaj več. Verjemi, sem dlakocep in najdem vsako šlamparijo. Mogoče ti potem ne bo všeč kar bom napisal :mrgreen:

Lp
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 So jan 04, 2014 9:22 am

Pozdravljeni.
Mislim, da sem bil dovolj jasen v prejsnjem odgovoru.
Lep dan se naprej
 
Uporabniški avatar
NoSpeedNoFun
Novinec
 
Prispevkov: 390
Pridružen: So jun 05, 2004 12:25 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a NoSpeedNoFun So jan 04, 2014 2:37 pm

yashica je napisal/-a:Lepo, da širiš posel in je za teboj dobro leto pa vendarle se mi zdi čudno, da bi nekdo, ki ni zadovoljen s storitvijo, ki jo plača in na forumu napiše slabo izkušnjo bil nevoščljiv in zloben :roll: Včasih je potrebno naliti čistega vina in priznati napako. Za moje pojme imaš po napisanem malo čuden odnos do strank.

Lahko preverim kaj je res in kaj ne in ti pripeljem svoj avto na notranje čiščenje pa potem napišem kaj več. Verjemi, sem dlakocep in najdem vsako šlamparijo. Mogoče ti potem ne bo všeč kar bom napisal :mrgreen:

Lp
0

Podpis!
Generalno gledano je res, da bi najprej nekdo, ki ni zadovoljen to povedal tam kjer je bila storitev opravljena. Po drugi strani pa mora biti storitev opravljena, kot je obljubljeno. Če pretiravam in dam primer z zdravnikom... On mora opraviti operacijo že v prvo...

@boki81 tudi ti imaš nekako prav, vendar hodiš zelo na meji arogance. VEDNO, ampak res vedno moraš puščati prostor do drugačnega mnenja in normalno bi bilo, da dopuščaš možnost napak. Trditi, da ne delaš napak je arogantna laž.

Bi pa tudi jaz prišel enkrat na čiščenje in seveda z tvojim dovoljenjem objavil rezultat. Seveda tako, da ne boš vedel da sem jaz. Storitev bom seveda plačal!
 
edigs001
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jan 08, 2014 12:20 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a edigs001 Sr jan 08, 2014 12:25 am

Če želite ohraniti svojega jeklenega konjička, nikar v AC Zvezda, ker vam bojo avto dopesedno speskali. Seveda odgovornosti ne prevzemajo in imajo kup izgovorov, zakaj je avto po pranju pri njih dobesedno uničen - kup prask, ki jih še poliranje verjetno ne odstrani.

Torej, nikar v AC Zvezda in nikar ne pripročajte te avtopralnice prijateljem!
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a pavlich Sr jan 08, 2014 9:07 pm

verjetno lamber s šamponom v katerem je voda od 10 avtomobilov že od prej :roll:
 
lavit
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: So mar 06, 2010 10:00 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a lavit Če jan 09, 2014 7:37 am

Js se glih zanimam za tole pranje .. komplet notranje kemično čiščenje. Zej negativni ali pozitivni skopi (brez argumentov) komentarji ravnokar prijavlenih na forumu me ne ganejo, k vem da tuki potekajo tudi boji med konkurenco...

Me pa zanima kako zgleda to pranje na 16 let starem avtomobilu. A pol zgleda k nov (notri)? koliko časa traja pranje? A se notranjost razmontira?

Mogoče še kak kredibilen komentar (+ ali -) bi prišel prav ...
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a EX-B Če jan 09, 2014 9:49 am

lavit je napisal/-a:Js se glih zanimam za tole pranje .. komplet notranje kemično čiščenje. Zej negativni ali pozitivni skopi (brez argumentov) komentarji ravnokar prijavlenih na forumu me ne ganejo, k vem da tuki potekajo tudi boji med konkurenco...

Me pa zanima kako zgleda to pranje na 16 let starem avtomobilu. A pol zgleda k nov (notri)? koliko časa traja pranje? A se notranjost razmontira?

Mogoče še kak kredibilen komentar (+ ali -) bi prišel prav ...

Ce hoces imet tako narejeno, da bos res zadovoljen, potem poglej teme telih nasih forumskih detajlerjev, vecina jih dela tako pucanje notranjosti. Imas vse reference na slikah, vidis da dobro delajo, pa 100% bo bolje narejeno kot v kaki taki avtopralnici (pa ne da imam karkoli proti Zvezdi).
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
 
edigs001
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jan 08, 2014 12:20 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a edigs001 Pe jan 10, 2014 8:54 am

Lavit: Lahko ti posredujem slike, pa sam oceniš, če gre za boj med avtopralnicami, ali za izkušnjo, ki te od takšnih šalabajzarjev za vedno odvrne. Kot je napisal nekdo na forumu, verjetno vedro z vodo 20 opranih avtomobilov od prej in dejmo fino spraskat avto. Katastrofa. Seveda ne priznajavo ničesar. Ti pa povzorčijo kup stroškov in izgbue časa.

Saj ena izkušnja je dovolj, da vidiš, kako se dela v navedeni avtopralnici. Najbolj žalostno je, da ne priznajo nobene svoje napake, ampak iščejo razloge v nekih povsem nelogičnih razlagah - tipično!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a pskoda Pe jan 10, 2014 9:08 am

Jaz nisem nikoli in tudi nikoli ne bom dal avta nekomu prat, ker imam raje umazanega do strehe. Vedno ga perem sam doma ali v samopostrežbenih pralnicah in nimam nobenih problemov
Lp
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Pe jan 10, 2014 11:51 am

edigs001 je napisal/-a:Lavit: Lahko ti posredujem slike, pa sam oceniš, če gre za boj med avtopralnicami, ali za izkušnjo, ki te od takšnih šalabajzarjev za vedno odvrne. Kot je napisal nekdo na forumu, verjetno vedro z vodo 20 opranih avtomobilov od prej in dejmo fino spraskat avto. Katastrofa. Seveda ne priznajavo ničesar. Ti pa povzorčijo kup stroškov in izgbue časa.

Saj ena izkušnja je dovolj, da vidiš, kako se dela v navedeni avtopralnici. Najbolj žalostno je, da ne priznajo nobene svoje napake, ampak iščejo razloge v nekih povsem nelogičnih razlagah - tipično!



:clapclap
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Pe jan 10, 2014 11:52 am

edigs001 je napisal/-a:Če želite ohraniti svojega jeklenega konjička, nikar v AC Zvezda, ker vam bojo avto dopesedno speskali. Seveda odgovornosti ne prevzemajo in imajo kup izgovorov, zakaj je avto po pranju pri njih dobesedno uničen - kup prask, ki jih še poliranje verjetno ne odstrani.

Torej, nikar v AC Zvezda in nikar ne pripročajte te avtopralnice prijateljem!


:clapclap :clapclap
 
dennisCe
Novinec
 
Prispevkov: 448
Pridružen: Sr okt 16, 2013 9:28 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a dennisCe Pe jan 10, 2014 11:57 am

pskoda je napisal/-a:Jaz nisem nikoli in tudi nikoli ne bom dal avta nekomu prat, ker imam raje umazanega do strehe. Vedno ga perem sam doma ali v samopostrežbenih pralnicah in nimam nobenih problemov


x2
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a yashica Pe jan 10, 2014 3:57 pm

BOKI81 je napisal/-a:
edigs001 je napisal/-a:Če želite ohraniti svojega jeklenega konjička, nikar v AC Zvezda, ker vam bojo avto dopesedno speskali. Seveda odgovornosti ne prevzemajo in imajo kup izgovorov, zakaj je avto po pranju pri njih dobesedno uničen - kup prask, ki jih še poliranje verjetno ne odstrani.

Torej, nikar v AC Zvezda in nikar ne pripročajte te avtopralnice prijateljem!


:clapclap :clapclap


Čemu ploskaš :?: :roll:

Če zgornja trditev drži raje dvigni kvaliteto storitev in namesto, da :clapclap raje naroči kvaliteten šampon in:

Slika

+

Slika

+

Slika

... Potem ti bomo morda ploskal nazaj :mrgreen:
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
edigs001
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jan 08, 2014 12:20 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a edigs001 Pe jan 10, 2014 7:26 pm

Verjetno je tale aroganca in neresno obnašanje lastnika avtopralnice dovolj zgovoren dokaz, o kakšni kvaliteti storitev govorimo. Resna podjetja je do tovrstnih težav pristopajo resno in z največjo mero odgovornosti, kajti le zadovoljne stranke so formula za uspeh.

Ampak nič zato, na napakh se učimo, drugi se še bojo kaj naučili.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a tomzzi Pe jan 10, 2014 8:04 pm

edigs001 je napisal/-a:Verjetno je tale aroganca in neresno obnašanje lastnika avtopralnice dovolj zgovoren dokaz, o kakšni kvaliteti storitev govorimo. Resna podjetja je do tovrstnih težav pristopajo resno in z največjo mero odgovornosti, kajti le zadovoljne stranke so formula za uspeh.

Ampak nič zato, na napakh se učimo, drugi se še bojo kaj naučili.


Podpis!
Osebno sicer tako ali tako ne bi tam peljal avta na pranje, ker je predaleč. Po prebranih odgovorih lastnika pa tudi pomislil ne bi na pranje v taki avtopralnici. Tudi če bi bila bližje.
Je konkurence dovolj. ;)
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Pe jan 10, 2014 8:27 pm

yashica je napisal/-a:
BOKI81 je napisal/-a:
edigs001 je napisal/-a:Če želite ohraniti svojega jeklenega konjička, nikar v AC Zvezda, ker vam bojo avto dopesedno speskali. Seveda odgovornosti ne prevzemajo in imajo kup izgovorov, zakaj je avto po pranju pri njih dobesedno uničen - kup prask, ki jih še poliranje verjetno ne odstrani.

Torej, nikar v AC Zvezda in nikar ne pripročajte te avtopralnice prijateljem!


:clapclap :clapclap


Čemu ploskaš :?: :roll:

Če zgornja trditev drži raje dvigni kvaliteto storitev in namesto, da :clapclap raje naroči kvaliteten šampon in:

[img]http://shrani.si/f/3i/uE/30scMtdK/sistem-za-ciscenje-grit-.

Bravooo se tebi. Zelo si se potrudil z slikcami. Res bravo se enkrat. Mora da ti je življenje zelo pestro pa se imaš cas ukvarjati z nami namesto z samim seboj.
Lp

+

Slika

+

Slika

... Potem ti bomo morda ploskal nazaj :mrgreen:
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov