Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Pe jan 10, 2014 8:42 pm

edigs001 je napisal/-a:Če želite ohraniti svojega jeklenega konjička, nikar v AC Zvezda, ker vam bojo avto dopesedno speskali. Seveda odgovornosti ne prevzemajo in imajo kup izgovorov, zakaj je avto po pranju pri njih dobesedno uničen - kup prask, ki jih še poliranje verjetno ne odstrani.

Torej, nikar v AC Zvezda in nikar ne pripročajte te avtopralnice prijateljem!

Ali je to lastnik metalik modre Toyote?
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a yashica So jan 11, 2014 10:39 am

BOKI81 je napisal/-a:
Bravooo se tebi. Zelo si se potrudil z slikcami. Res bravo se enkrat.



Hvala, se trudim! Zaradi te pohvale sem resnično ganjen :mrgreen:

Mora da ti je življenje zelo pestro pa se imaš cas ukvarjati z nami namesto z samim seboj


Je kar pestro ja, tako, da raje pustim drugim, da se ukvarjajo z mano =P
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
GuyFawkes
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To jan 28, 2014 3:14 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a GuyFawkes To jan 28, 2014 3:45 pm

Sicer se ne oglašam pogosto po forumih, ampak tokrat moram res posvariti, da se še kdo ne "nategne"...
Lahko še iz lastnih izkušenj potrdim vse, kar je PAXY v svojih sporočilih napisal o Avtopralnici Zvezda... O lastnikovem načinu poslovanja se pa itak vidi že iz njegovih komentarjev. Mene tam ne vidijo več!

Škoda samo, da taki živijo od naše naivnosti. Ampak tudi takim se bo počasi nehal biznis, če bo dovolj prijav na inšpekcijo ali na Urad RS za varstvo potrošnikov (http://www.arhiv.uvp.gov.si/si/javne_sl ... index.html)...
 
mato005
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če feb 27, 2014 1:22 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a mato005 Če feb 27, 2014 1:40 pm

Ravnokar sem se zanimal za nakup bona za sledečo avtopralnico. Cena 10e je sicer nizka in ravno zato sem se odločil malo raziskati. Na mojo veliko srečo sem naletel na tale forum in to razpravo v celoti prebral. Moram priznati, da po prebranem ni opcije, da peljem svoj avto v avtopralnico zvezda. Najbolj moteč faktor za mene je obnašanje lastnika. BOKI81 sporočam ti, da prej ko obiščeš kakšen tečaj za delo s strankami in tečaj izražanja, bolje bo zate. Take odgovore kot si jih ti dajal v tej razpravi, si nebi smel privoščiti nekdo, ki ima "tako izredno" uspešno avtopralnico. Ne vem niti kje si se naučil take podjetniškega bontona, ter odnosa s strankami. Človek a se ti zavedaš, da so nezadovoljne stranke ključ do uspeha tvoje avtopralnice???? Vsaka graja bi morala biti tebi v plus in tem ljudem, ki ti grajo napišejo ali povejo bi moral biti neskončno hvaležen, saj popravljajo napake, katere sam nisi videl in ti z tem dvigujejo kvaliteto, saj vsak podjetnik, ki zna sprejeti grajo oz reklamacijo za svoje delo oz delo zaposlenih to s pridom izkoristi in to stvar izboljša ter skrbi, da se nikoli več ne ponovi. Pri tebi pa sem opazil popolno aroganco in prepotentnost in še kaj bi lahko napisal. Na tak način boš kmalu zaprl svojo predrago avtopralnico in z načinom ter odnosom dela, ki ga opravljaš upam, da bo kmalu tako. Sam menim, da nisi vreden denarja ljudi, katerim ponujaš svoje super storitve. Naj pa še povem, da v življenju avta še nisem odpeljal v avtopralnico, pa ga najbrž tudi nebom. Sam mislim, da ga ni junaka, ki bi mi opral avto v celoti, da bi bil jaz zadovoljen oz da nebi bilo kakšne napake. BOKI81, tebi pa priporočam, da si čimprej kupiš oz sposodiš kakšno knjigo o delu z strankami. Pa zapomni si še nekaj. GRAJA JE NAJBOLJŠA POHVALA ;-).
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a X-Hair Pe feb 28, 2014 2:17 pm

mato005 je napisal/-a:Sam mislim, da ga ni junaka, ki bi mi opral avto v celoti, da bi bil jaz zadovoljen oz da nebi bilo kakšne napake.


:shock: :D

Menim, da boš v rubriki avtokozmetika našel kakega mojstra, kateri bi že moral zadovoljiti tvoje potrebe. ;) 8)
SlikaSlika
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Sr mar 19, 2014 5:48 pm

[quote="mato005"]Ravnokar sem se zanimal za nakup bona za sledečo avtopralnico. Cena 10e je sicer nizka in ravno zato sem se odločil malo raziskati. Na mojo veliko srečo sem naletel na tale forum in to razpravo v celoti prebral. Moram priznati, da po prebranem ni opcije, da peljem svoj avto v avtopralnico zvezda. Najbolj moteč faktor za mene je obnašanje lastnika. BOKI81 sporočam ti, da prej ko obiščeš kakšen tečaj za delo s strankami in tečaj izražanja, bolje bo zate. Take odgovore kot si jih ti dajal v tej razpravi, si nebi smel privoščiti nekdo, ki ima "tako izredno" uspešno avtopralnico. Ne vem niti kje si se naučil take podjetniškega bontona, ter odnosa s strankami. Človek a se ti zavedaš, da so nezadovoljne stranke ključ do uspeha tvoje avtopralnice???? Vsaka graja bi morala biti tebi v plus in tem ljudem, ki ti grajo napišejo ali povejo bi moral biti neskončno hvaležen, saj popravljajo napake, katere sam nisi videl in ti z tem dvigujejo kvaliteto, saj vsak podjetnik, ki zna sprejeti grajo oz reklamacijo za svoje delo oz delo zaposlenih to s pridom izkoristi in to stvar izboljša ter skrbi, da se nikoli več ne ponovi. Pri tebi pa sem opazil popolno aroganco in prepotentnost in še kaj bi lahko napisal. Na tak način boš kmalu zaprl svojo predrago avtopralnico in z načinom ter odnosom dela, ki ga opravljaš upam, da bo kmalu tako. Sam menim, da nisi vreden denarja ljudi, katerim ponujaš svoje super storitve. Naj pa še povem, da v življenju avta še nisem odpeljal v avtopralnico, pa ga najbrž tudi nebom. Sam mislim, da ga ni junaka, ki bi mi opral avto v celoti, da bi bil jaz zadovoljen oz da nebi bilo kakšne napake. BOKI81, tebi pa priporočam, da si čimprej kupiš oz sposodiš kakšno knjigo o delu z strankami. Pa zapomni si še nekaj. GRAJA JE NAJBOLJŠA POHVALA ;-).[/quote

Gospodič...spij mleko poglej risanke in pojdi spat, ne pa da mi predavaš o zadevah o katerih nimaš niti malo pojma. Kakorkoli mi vemo kaj delamo in to delamo uspešno in verjemi, da imamo čedalje več strank kakor novih ter strank katere se nam vračajo. Popolnoma nam je jasno da je pri masi ljudi z katero delamo vedno majhen procent nezadovoljnih/nesramnih, zakompleksanih in nevem kakšnih še strank. To smo vzeli v zakup še preden smo začeli z našim delom.

Tebi pa sporočam da mogoče začneš z svojim nekim poslom pa bomo videli kako ti bo šlo, potem se bom pa jaz prijavil na forum za en dan in pljuval po tebi čeprav te nikoli nisem slišal, videl kaj šele da bi bil pri tebi.

Lep dan
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Scorp84 Če mar 20, 2014 9:17 am

Tudi kot sam, z izkusnjami podjetnika, si nebi nikakor privoscil takega odnosa do strank. Pa tudi ce je to forum, kajti iskalnik google lepo prikaze to temo in celo na vrhu, med zadetki iskanja. Verjamem, da je veliko dela in nezadovoljnih strank. Ampam tudi zadovoljna stranka, kaj kmalu lahko postane nezadovoljna. Med tvojimi odgovori, pa ni nobenega truda, da bi to resil. Ampak kar upostevas, da je treba vzeti v zakup, tudi nezadovljne stranke. To je se najlazja resitev, v to ni dvoma. V vednost, punca je hotela vzeti kupon pa sem slucajno sel preveriti kje se nahajate... in mi vrze to temo. Lp
 
dragon22
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: So dec 15, 2007 6:00 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a dragon22 Ne mar 23, 2014 8:20 pm

Jaz sem kupil kupon za kemično čiščenje prednjih sedežev, ker je bil na enem sedežu madež, ki ga nisem mogel odstranit. Sedeže so dobro očistili, na to nimam pripomb, ampak je bilo pa vse naokoli po armaturi in tapetah vse našpricano od čistila in sem moral sam to dol čistit, še posebaj na plastiki je bilo težko odstranit ko se je zasušilo. Tako da k njim ne peljem avta nikoli več.
 
Steinkauz
Novinec
 
Prispevkov: 240
Pridružen: To apr 01, 2008 7:36 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Steinkauz So mar 29, 2014 5:52 pm

Jst sm enkrat kupil kupon za zunanje in notranje čiščenje. Ko so bli na viču, zdej vidm, da so se selili.
Pa sm bil zravn in gledu kaj dela model. Je pršu mimo tut lastnik pa res bolj tko zgleda, da se mu j**e za stranke s kuponi (dokej tipični jugovič)
V glavnem avto se sicer sčisti, sam ne morš primerjat s tem če bi si sam vzel čas al pa peljal k enmu da ti ročno(seveda bi bla precej višja cena)
Avto mi je pucal dobro uro, zaradi hitrosti ni tko spucan kot bi lahk bil.
Je za silo, ni pa noben presežek. Sam si raje vzamem 1x na mesec 2-3ure med vikendom in sam spucam in navoskam avto.
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Patrik_A3 Ne mar 30, 2014 6:02 pm

oprosti, ne zagovarjam avtopralnice, nimam niti izkušenj z njimi, ampak vendar, če ti je eno uro pucal avto pa ni bil vredu spucan nočem vedet kakšen svinjak si mu tja postavo. mam izkušanje ko sem delal preko študenta v ročni avtopralnici, pa so ljudje pripeljali svinjak tja, potem pa želeli imeti nov avto ven :roll: pač predvidevam po tvojem postu, lahko pa da si peljal tja čist avto in si bolj pedanten, te se opravičujem.
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
MTROJA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne maj 18, 2014 4:43 pm
Kraj: MB

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a MTROJA Ne maj 18, 2014 5:20 pm

ne vem kaj eni pričakujete za 10eur za komplet čiščenje vozila?
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Scorp84 Ne maj 18, 2014 5:39 pm

Ve se oglasuje storitev oziroma bon v vrednosti xx zneska, pol pricakujes nekaj... ze veckrat hodim okoli na kupone + kaksne storitve in dobis to kar ponujajo za vec denarja...
 
nikole
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr jul 09, 2014 11:31 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a nikole Pe jul 25, 2014 10:11 am

Za darilo sem dobila kupon za notranje in zunanje pranje avtomobila ter pranje sedežev. Klicarila sem jih neštetokrat, posalala mail ter sms, nobenega odgovora. Toliko ene energije porabiti, samo zato da bi se naročil na eno pranje avtomobila?? Na koncu daš res raje več denarja, kot pa da zgubljaš čas, živce in na koncu še denar (saj kupona ne moram izkoristiti)... Slaba izkušnja.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a X-Hair Pe jul 25, 2014 12:56 pm

MTROJA je napisal/-a:ne vem kaj eni pričakujete za 10eur za komplet čiščenje vozila?


Da se nardi vsaj globinca s sledečim rezultatom. ITAK! :mrgreen:

Slika
Slika

Slika
Slika


Slika
Slika
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Al_Capone
Novinec
 
Prispevkov: 119
Pridružen: To avg 06, 2013 11:58 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Al_Capone To jul 29, 2014 10:19 am

Razlika je očitna. :)
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Patrik_A3 Če jul 31, 2014 11:18 pm

nikole je napisal/-a:Za darilo sem dobila kupon za notranje in zunanje pranje avtomobila ter pranje sedežev. Klicarila sem jih neštetokrat, posalala mail ter sms, nobenega odgovora. Toliko ene energije porabiti, samo zato da bi se naročil na eno pranje avtomobila?? Na koncu daš res raje več denarja, kot pa da zgubljaš čas, živce in na koncu še denar (saj kupona ne moram izkoristiti)... Slaba izkušnja.



čemu bi se pa ti naročevala za pranje? jaz grem v pralnico ko se mi zazdi, pripeljem, mi operejo avto in grem dalje ( pač v zimskem času, ko ne morem doma prat). o kakšnem naročevanju to govorite? Sej pa to ni zobozdravnik če ti samo v 15 min spucajo avto, wtf. PRIPELJEŠ - POČAKAŠ V VRSTI - SČISTIJO - ODPELJEŠ , vsaj tak je v normalnih okoliščinah ali se v žabariji drugače dela? kot da se pripelješ v hotel ali kako?
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Manfred Pe avg 01, 2014 10:55 am

Patrik_A3 je napisal/-a:
nikole je napisal/-a:Za darilo sem dobila kupon za notranje in zunanje pranje avtomobila ter pranje sedežev. Klicarila sem jih neštetokrat, posalala mail ter sms, nobenega odgovora. Toliko ene energije porabiti, samo zato da bi se naročil na eno pranje avtomobila?? Na koncu daš res raje več denarja, kot pa da zgubljaš čas, živce in na koncu še denar (saj kupona ne moram izkoristiti)... Slaba izkušnja.



čemu bi se pa ti naročevala za pranje? jaz grem v pralnico ko se mi zazdi, pripeljem, mi operejo avto in grem dalje ( pač v zimskem času, ko ne morem doma prat). o kakšnem naročevanju to govorite? Sej pa to ni zobozdravnik če ti samo v 15 min spucajo avto, wtf. PRIPELJEŠ - POČAKAŠ V VRSTI - SČISTIJO - ODPELJEŠ , vsaj tak je v normalnih okoliščinah ali se v žabariji drugače dela? kot da se pripelješ v hotel ali kako?



Sam mora bit pa avto res kvalitetno opran, ko ti to naredijo v 15 min !!??
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Patrik_A3 Pe avg 01, 2014 11:06 am

kjer je dovolj zaposlenih ti avto zunaj operejo v 10 min in noter očistijo v 10min. kjer pa en šelebajzira pa res rabi eno uro za en avto. ne vem, vse avtopralnice vozijo avte enega za drugim, ker kdo bo pa čakal eno uro??
ker te lahko 10 avtov na dan samo operejo, kje pa je tu profit?

take finte se grete samo v "fensi" ljubljani očitno, pol pa se folk pizdi na ta račun, pa neki emaili v avtopralnico, haha, mislim, kr nekaj. Kakšni emaili, če ti samo avto očistijo!!!! svašta. prideš tja, počakaš v vrsti pa je, v čem je problem? Če pa narod nima pol ure cajta pa si naj avto doma pere ali pa na žetone. narod neočakan!!
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a .com Pe avg 01, 2014 11:31 am

pa dobr, a lahko ti že enkrat nehaš to k.rčevo Ljubljano omenjati v vsakem postu?
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Manfred
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:52 am

Re: Avtopralnica Zvezda - Ljubljana

Napisal/-a Manfred Pe avg 01, 2014 11:51 am

.com je napisal/-a:pa dobr, a lahko ti že enkrat nehaš to k.rčevo Ljubljano omenjati v vsakem postu?



Očitno ima slabe izkušnje :)
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov