Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne nov 24, 2013 4:41 pm

Ima kdo kaj več izkušenj z omenjeno avtopralnico v Ljubljani na Devovi 18. Imajo večkrat kupone za cenejše notranje+zunanje čiščenje... Ne želim da mi ravno lak spraskajo s kakšnimi gobami, pri katerih drgne prej po platiščih.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a čare Ne nov 24, 2013 5:25 pm

Potem pa ne sprašuj neumnosti.Nisem še doživel da bi blo pranje na kupone kje OK.
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne nov 24, 2013 5:38 pm

čare je napisal/-a:Potem pa ne sprašuj neumnosti.Nisem še doživel da bi blo pranje na kupone kje OK.


No to ni ravno res, zakaj pa ne bi bilo OK? Saj lahko vsakdo ponudi kupone, če želi zapolniti maximalno svoj delovni čas-. zato ne rabi biti tudi opravljeno delo slabo. Zato pa sprašujem za mnenje, če je kdo bil tam, ne moreš pa enostavno reči da kar je s kuponi je zanič ! :cry:
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a čare Ne nov 24, 2013 5:49 pm

Ja kar sem slišal glede čiščenj prek kuponov je blo vse zaen drek.Zvezda ma kao skoz zaseden,avto stop niti ne tok ampak so ble šipe bolj usrane kot pred čiščenjem recimo,horvat ponuja poliranje za 60€ in ni nobenga efekta,čeprav govori da je v vrednosti 150 al celo 180€...Več ko je prodanih kuponov večja je gužva in hitreje morjo delat ,hitro je pa ponavadi slabo.
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne nov 24, 2013 6:08 pm

čare je napisal/-a:Ja kar sem slišal glede čiščenj prek kuponov je blo vse zaen drek.Zvezda ma kao skoz zaseden,avto stop niti ne tok ampak so ble šipe bolj usrane kot pred čiščenjem recimo,horvat ponuja poliranje za 60€ in ni nobenga efekta,čeprav govori da je v vrednosti 150 al celo 180€...Več ko je prodanih kuponov večja je gužva in hitreje morjo delat ,hitro je pa ponavadi slabo.



Pa kdo govori o poiranju. Če hočeš imeti dobro spoliran avotmobil te samo material pride krepko čez 100€ ti pa o ceni 60€. Jaz sem dal za svojega 300€+.

Govorimo o pranju avtomobila. Glede Zvezde a je bila ta "avtopralnica" prej tam na Dolgem mostu (v bližini boljšega sejma) in se je zdaj premanila na Masarykovo cesto 30 ? Ker če je to to je bilo to totalen polom kar sem jih doživel. Zapelješ v tisti kontenjer, ki ni niti osveltjen nato ti ga študent, ki se mu ni dalo delat na hitro pošprica z čistilom za mušice... splahn dvakrat, potem z neku čudno gobo in neznanim čistilom zdrgne in spere ter nato z mokro krpo vsega na hitro prebriše. Seveda da prideš ven moraš iti kontra na tisti "gnil" pesek da takoj umažeš gume hkrati se ti dvigne prah in nalima na vlažen lahk in kaj si naredil, še večje sranje kot si ga mel -> no tarkat sem bil izjemno razočaran in se mi zdi da je bil znak popolnoma enak kot je ta na Masarykovi ulici. :evil: :evil:
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a čare Ne nov 24, 2013 7:54 pm

Poliranje sem omenil zato,ker ga je on prodajal kot profesionalno strojno poliranje...Dobiš ga precej ceneje kot si ti dal za poliranje in narejeno bo v nulo kot je bil tvoj.To ti garantiram,sam če si odkartal 300+ za poliranje si potem privošči še neko normalno pranje oz. ga operi sam če imaš možnost,bo najbrž še najmanj škode.
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne nov 24, 2013 8:07 pm

Ni te možnosti niti časa, zato pa sprašujem kej je "ok". Za krtače vem da je najmanj škode za lak pri Špan na Brezovici za ročno pranje pa ne vem...
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a hahehihoh Ne nov 24, 2013 8:12 pm

Upam, da ne bo nič narobe, ker bom temo izkoristil še zase. Kje je kakšna dobra avtopralnica na Obali ali v Ljubljani-Bežigrad?
 
Uporabniški avatar
Bojanxe
Novinec
 
Prispevkov: 191
Pridružen: So avg 14, 2010 9:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a Bojanxe Ne nov 24, 2013 10:20 pm

Za bežigradom bi ti priporoču Zankoča. Meni je še vedno naredu odlično.

Najdeš ga na Dunajski 222, pri ruskem carju.
Alfa Klub Slovenija
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne nov 24, 2013 10:55 pm

Cena?
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a Gyga Po nov 25, 2013 9:58 am

Bojanxe je napisal/-a:Za bežigradom bi ti priporoču Zankoča. Meni je še vedno naredu odlično.

Najdeš ga na Dunajski 222, pri ruskem carju.


Tudi jaz sem slišal, da je ok.
se je včasih našel kakšen kupon zanj
http://www.noreponudbe.si/kuponcek/55/p ... avtomobila
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
luxi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne feb 26, 2012 8:34 am

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a luxi So dec 10, 2016 11:27 pm

Obujam tematiko zaradi izredno slabe izkušnje z avtopralnico Avtostop. Za vulkanizerske storitve je mogoče še OK (sem bil do zdaj vsa leta), ampak ne škodi če gledaš kaj delajo. Torej slaba izkušnja. Avto sem pred cca 2 meseci peljal na kompletno kem. čiščenje + zunanje pranje v vrednosti 80 evrov, za katerega so trdili da bo res "top" in boljše sploh ne gre. No, vse kar je tip nabluzil da bo šlo dol pač ni šlo (risi po stropu), detajli v špranjah spregledani, ampak OK, sedeži so bili res očiščeni. Po čiščenju so se začeli problemi, namreč sredinska konzola (Audi MMI 2G) je začela odpovedovati, osvetljava skorajda vseh gumbov kar naekrat ni več delala oz. dela kadar ji paše, glavni komandni gumb ne dela oz intermittent-izredno nerodno. Glede na intenzivno googlanje problema je daleč največji vzrok za take probleme politje z vodo. Med čiščenjem so uporabljali tudi paro, in zgleda da teli amaterji niso zaščitilli elektronskih delov-voila voda po tipkah in do matične plošče-korozija :| . Cena nadomestenga originalnega dela je verjetno astronomska, sploh nisem spraševal. Dodatno je bilo v tanku sumljivo malo nafte glede na km, kar se je potrdilo pri naslednjem polnem točenju, ko je bila poraba več kot liter večja od povprečja (7.8l namesto median-6.5l, Audi A6 2.0TDI 140km). Vglavnem, obisk avtopralnice Avtostop vsaj kar se tiče bolj naprednega čiščenja MOČNO ODSVETUJEM, ker so neprofesionalni in nepošteni.
 
mropc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 603
Pridružen: So feb 06, 2010 3:36 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a mropc Ne dec 11, 2016 11:36 am

ne branim in ne hvalim nobenega. ampak...

kako si mislil ti delati kemično čiščenje? Si mislil da bodo armaturo zavili v celofan? misliš da te bo šef gledal (delovca) kako se bo z enim avtom mučil cel dan da bo usak kotiček očistil (za 80€ s kemičnim čiščenjem vred)? da ti povem (sem delal 2 leti v tem poslu)... norma je bila 45 minut za avto (zunanje in komplet notranje čiščenje) seveda 1 delovec.

glede nafte... seveda 4 ure so se delovci vozili po btcju :D in šli na malico... :roll:
mislim.... kako si mislil da se bodo sedeži pošušili v tem mrazu? avto so pustili prižgan 2 uri na max gretju da so se sedeži posušili.
mislim.... in ja.... največ bumbarjev od strank sem imel ravno take s "prestižnimi" nemškimi drvarncami ki niti 1x niso delali...
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a pinny Ne dec 11, 2016 7:25 pm

Moram rečt da se nič ne čudim napisanemu ...... ljudje bi imeli za malo veliko, ampak tako pač ne gre. Verjetn se sam še česa takega nisi nikoli lotil, zato si ne predstavljaš koliko časa je za to sploh potrebno. Čas pa je denar seveda. Za 80eur ko si ti dal za vse skupaj, ti nekdo tak ki ti res spedena avto računa samo za kemično, pa še to verjetno ne bo zadosti za koga. Iamš tu na forumu par takih ki se z temi rečmi ukvarjajo, in ki redno objavljalo kako se rečem streže, pa mislim da je pavlich dost bliz lublane ...... seveda pa ni to ravno poceni zadeva za tisto kar dobiš.
 
Uporabniški avatar
thaking
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Po feb 07, 2011 4:11 pm

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a thaking Ne dec 11, 2016 7:33 pm

Ne fantazirajte, ceno verjetno ni postavil sam ane ? TO, da mu po čiščenju ne deluje pol elektronike NI OK in bi morali za to odgovarjati, če jim primankuje časa se to pove in se uredi drugič itd itd; kaj ima sedaj veze za koliko bi kdo rad imel za takšne cene ponujajo sami, očitno zaradi konkurence.

Sicer pa so šalabajzarji, že na področju osnov, kot so menjave pnevamtik
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a pinny Ne dec 11, 2016 7:48 pm

Ja to je to, ko se nekomu mudi in bi rad u čim mnj časa čim več naredu, pol gre pa vse na horuk pa vse naokol stušira :D
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a EX-B Po dec 12, 2016 8:47 am

luxi: malo denarja, malo muzike. Se strinjam s prejsnjimi komentatorji sicer, ce so ti dejansko kaj zjebali, je prav da tudi kompenzirajo skodo, ampak za vnaprej: globinsko ciscenje avta se dela v poletnih mesecih, ko je vroce, da se zadeva lahko dobro posusi (zato si imel tako porabo, seveda, avto so pustili laufat z gretjem na max, da se je vsaj priblizno posusilo), za kvalitetno storitev cloveka ki dobro ve kaj dela in se bo vtaknil v vse detajle in vzel cas za tvoj avto, pa ne bos dal 80 eur, ampak bos se kakega stotaka primaknil zraven. Potem bo storitev opravljena kot si zelis.
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
 
Uporabniški avatar
TEHNICAR
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne maj 05, 2013 9:22 pm
Kraj: Koper Capodistria

Re: Avtostop avtopralnica -Ljubljana

Napisal/-a TEHNICAR Po dec 12, 2016 10:27 pm

...strinjam se s tvojim odgovorom,da se avto globinsko čisti ko so toplejši dnevi (vsaj jaz imam tak sistem).Dokler obdelujem drugi sedež, je prvi že rečeno suh...
...Ne daj bože, da ti se "mufa" nabere od vlage v avtu...
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov