gorazdkop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Po maj 06, 2013 7:31 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gorazdkop So avg 22, 2015 6:41 am

Par dni me ni bilo na forumu in sem danes opazil novost, da se v temi postavim na prvi nov prispevek.
zdaj pa lahko pohvalim predelavo!
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Prihaja …

Napisal/-a tristan01 Če avg 27, 2015 7:58 am

Mi lahko kdo prosim pojasni kje najdem svoj profil in zasebna sporočila?

Tale prenova zgleda da je prinesla modern design, odnesla pa večino običajnih funkcij ki so na različnih forumih običajna stvar.

Da ne omenjam prekomerne količine reklam.... Očitno je postal denar s strani oglaševalcev pomembnejši od kakovosti foruma - upam pa da se tisti ki so za tole odgovorni zavedajo, da smo blizu tiste točke ko tale forum za oglaševalce ne bo več zanimiv... kakovost in tudi številčnost namreč že nekaj let strmo pada.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a Firediver Če avg 27, 2015 8:22 am

Najbrž je celotna prenova bila narejena "pred časom" ravno zaradi reklam in upadanja obiska..Kot da bo sedaj obisk skokovito narasel (zaradi boljše preglednosti reklam?), ker kakovost foruma pred/po prenovi ostaja na istem nivoju (na dolgi rok pa pada).

Moram pa pohvalit forum, da se vsaj tako dobro drži, pač glede na to, da je "splošne" narave (ni namenjen samo eni znamki)..so sicer neke žalbe, prerekanja itd (nihče ni popoln, tega niti ne pričakujem) , ampak da deluje forumska "demokracija" vsaj tako dobro in tako dolgo pa tudi ni samoumevno!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Prihaja …

Napisal/-a nebivedu Če avg 27, 2015 9:54 am

tristan01 je napisal/-a:Mi lahko kdo prosim pojasni kje najdem svoj profil in zasebna sporočila?


Zelen možiček v desnem zgornjem kotu. Pritisk nanj ti odpre tvoj profil in zasebna sporočila.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a Kohec Po avg 31, 2015 9:23 am

Tudi meni se zdi ta prenova korak nazaj. Zadeva je postala nepregledna. Da o reklamah ne govorim.
Forume sem dokaj pogosto spremljal - prispevkov sem napisal bolj malo - mislim, da bom po novem bolj poredko obiskoval stran.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a Firediver To sep 01, 2015 6:37 am

Opažam še eno stvar, ki ni vezana na prenovo, bi se pa lahko ob prenovi "počistila".

Namreč, nekaj let stare teme, ki so pod "sticky"..ko preletim seznam "Splošna debata" so na vrhu že lep čas neaktualne teme, ki so imele zadnji post nekaj let nazaj. Tudi če me zanima kaj iz teh tem so nepopolne, ker manjkajo slike ali pa so teme res neažurne (npr. test pnevmatik 2012 itd).

Nisem zato, da se znane izgubi, ampak dejte prevetrit še sticky teme in vsaj tiste pred letom 2014 preselit v arhiv, da jih iskalnik še najde, če bo kdo še vedno iskal "stare" informacije.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: Prihaja …

Napisal/-a Falco_ To sep 01, 2015 2:40 pm

dodajanje avatarja deluje, hvala! :mrgreen:
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Prihaja …

Napisal/-a pinny Sr sep 02, 2015 1:04 pm

Ma saj men je tale prenova u k...., prou neberljivo mi je za p....
A se da vsaj barvno malo uskladit zadeve med posti, da se saj bolj nazorno vidi kje je post in kje vmesni prostor
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Prihaja …

Napisal/-a lisko Sr sep 16, 2015 5:09 am

pinny je napisal/-a:Ma saj men je tale prenova u k...., prou neberljivo mi je za p....
A se da vsaj barvno malo uskladit zadeve med posti, da se saj bolj nazorno vidi kje je post in kje vmesni prostor


Enako....tale kao prenova je kr neki....
Nič ni več na svojem mestu....izbira barv je kr neki....preglednosti ni nobene....reklam za popizdit...
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a For To sep 22, 2015 9:59 am

Nekaj ne štima z mobilno verzijo

Slika: http://www.mojalbum.com/delirium-2/buvl ... 3/povecaj#

Pri kliku na tisti navigacijski gumb levo zgoraj se vse predimenzionira in se da pomanjšat

Ne vem ...najbrž je zaradi novega iOS-a na iPhone-u
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gortnar Pe sep 25, 2015 8:59 am

For je napisal/-a:Nekaj ne štima z mobilno verzijo

Slika: http://www.mojalbum.com/delirium-2/buvl ... 3/povecaj#

Pri kliku na tisti navigacijski gumb levo zgoraj se vse predimenzionira in se da pomanjšat

Ne vem ...najbrž je zaradi novega iOS-a na iPhone-u


Smo preverili in pri nas izgleda ok. Bi lahko prosim še 1x ponovili in poslali print screen?

Hvala.

LPK
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a For Pe sep 25, 2015 11:14 pm

Isto je!
Gre za iPhone 6 +

Probal tudi z iPhone 5 ...enako je videt. Čist možno da ga tale iOS 9 serje malo. Ravnokar vidim da je že na voljo iOS 9.0.1
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo So sep 26, 2015 10:57 am

iOS ga serje ker si določene standarde razlagajo po svoje, najebejo pa spletni razvijalci.

Tukaj ni druge opcije kot da se rešitev naredi specifično za iOS, nato se jo pa stestira če zjebe druge brskalnike. Če ne, je to to, drugače je pa rešitev bolj zakomplicirana.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a honeybee Po okt 19, 2015 1:14 pm

Sedaj manjka le še ikonca kateri prispevki so že prebrani in kateri ne. včasih ne vrže na neprebran prispevek. Sploh tam kjer je tema z veliko slikami.

lp
darkside
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a honeybee Če okt 22, 2015 6:05 am

A to meni prav kaže, da so neprebrani prispevki v temi najprej prikazani? Torej tema ima recimo več strani in prva stran, prvi prispevek je zadnji post v tisti temi? In na zadnji strani zadnji post je dejansko prvi?

Upam, da razumete. Ali ste kaj spreminjali ali pa vam je tale kitajski spammer vse pospamal tako daleč ker je tale stvar zelo moteča.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo Če okt 22, 2015 6:40 am

Kitajski spammer. Meni nove prispevke prikazuje kot zadnje.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a honeybee Če okt 22, 2015 3:28 pm

Meni tudi sedaj deluje. Malo sem se igral v nastavitvah in mi zadnje prikazuje kot neprebrane. Ne vem kako je prišlo do spremembe ker tam nisem ničesar spreminjal.
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Prihaja …

Napisal/-a lisko Po nov 09, 2015 4:35 pm

Bo tole še kdaj sploh pregledno in posledično uporabno? Prej je bilo čist ok....ne vem zakaj na slabše.....pritisk sponzorjev?
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
Vrni se na Prenova Avtomobilizem.com

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov